Кажете си мнението за този банер-сет

takamato

Active Member
Снощи в офиса "добихме" нещо доста сполучливо (според нас)
Я си кажете бързо мнението за следният банер сет :wink:

cqs1235207109s.jpg
 
От: Кажете си мнението за този банер-сет

Хехе, не е зле :) Тоя пич (на най-големия банер) като го гледам все едно лети във въздуха от кеф - много ме кефи :d
 
От: Кажете си мнението за този банер-сет

Точно такава е идеята:
-изведнаж те поема някаква силна вълна
-времето спира
-светът около теб изчезва
-политаш - носен от вятъра
-100'000 са само на една ръка разстояние от тебе...

Остава само да щракнеш :twisted:
 
От: Кажете си мнението за този банер-сет

Хаха, ако такова е описанието, по-скоро трябвашв да е купа пари, която гледаш и една протегната от към монитора (тип "quake") ;)
 
От: Кажете си мнението за този банер-сет

Банерите като концепция ми харесват. Изчистен дизайн, позволяващ на потребителите да забележат идеята. Съчетанието на двата цвята зелено/бяло също е много удачно по мое мнение.

Единственото, което малко не ми се връзва е "Безплатно", защото няма логика да печелиш безплатно, трябва да направиш нещо за да спечелиш, т.е. по-добре би било да е нещо от сорта на "Регистрирай се безплатно", "Безплатна регистрация" и т.н., а не само думата "Безплатно"
Освен това на малките банери е по-добре вместо "Безплатно" да пише името на сайта, защото по този начин хората го асоциират с пари и цъкат и дори го запомнят и го казват на други познати и приятели.

Това е моето скромно мнение.
 
От: Кажете си мнението за този банер-сет

И на мен ми харесват, не са никак лоши. Само определени послания нямат логически смисъл. Borisov спомена за едно....както и ако ще брандирате услугата или човека да прави асоцияция с оферта и мястото в нета в което може да си я получи, е хубаво и името на сайта да се вмъкне, но с атрактивно показване.

Хората освен, че ще цъкат (трафик) за сайта, те ще правят асоциации. Ще си каже абе днес видях, че може да се спечели 100 бона в сайта ххххх.бг. Ето и офлайн рекламата. Точно и ясно посляние, без излишни неща (като се фокусира на това), а другото (как) ще го рабверат като цъкнат или научат за сайта от други. :)

Мое лично мнение. Иначе са доста добре подредени и изчистени. ;)
 
От: Кажете си мнението за този банер-сет

На мен ми харесва небостъргача с мацката :) Но не знам защо си мисля, че съм виждал подобни реклами... дано да съм се заблудил :oops:

Едит: дано да съм се заблудил :oops::oops::oops:
 
Последно редактирано:
От: Кажете си мнението за този банер-сет

направо се засилих да кликна на "летящия към парите".
Обаче като се загледах малко видях че на две места пише безплатно. Един път лично на мен ми стига, ако го видя два пъти може и да не кликна (ако не съм все още).
И някак си неми се връзва "спечели 100 000 хил лева безплатно" Което ме навежда на мисълта, че има вариант при който не е безплатно, който пък ми включва втората сигнална система. По-добре "спечели 100 хил лева. безплатна регистрация"
 
От: Кажете си мнението за този банер-сет

Добри са!:) Само на този апостроф след 100 не му е там мястото мисля, без него ще изглежда по-добре:)
 
От: Кажете си мнението за този банер-сет

бива да
само и аз се чудя много на апострофа.
не че ше цъкна, но не съм таргет група.


един въпрос почти по важен от тоя с апострофа

защо думата ЛЕВА е най-грамадна от всичко?
и от 100`000
 
От: От: Кажете си мнението за този банер-сет

Бива ги , но по - добре да направите думата "спечелете" или "безплатно" , "100 000" с главни букви , отколкото "лева".Това ще привлече повече внимание.Надявам се че ще има някои който да кликне,защото обществото ни е вече доста НЕдоверчиво.
Успех :)
 
От: Кажете си мнението за този банер-сет

Това с "ЛЕВА" е умишлено направено. Изпробва се една стратегия, която предполагам ще донесе добри резултати.
Акцентира се на подобна асоциация с
$
но понеже нацията ни няма право на подобен символ (за сега) се набляга на ЛЕВА.

Ето накратко и още малко:
Когато от реципиента се иска да заплати някаква сума - се акцентира на възможно най ниска цена:
9
'95 а не 10
Когато даваш награда, т.е. реципиента получава нещо се акцентира на голямо и много:
100'000 e повече от 100000
(има 1 символ повече, иначе е една и съща стойност)
 
От: Кажете си мнението за този банер-сет

Това с ЛЕВА наистина малко се набива на очи сега като се загледах, обаче на мен ми направи друго нещо впечатление, а именно че като прочетеш какво пише и концепцията изведнъж почва да прилича на нещо от рода на...Спечели 100к лв безплатно...в смисъл, такъв че в повечето случаи освен ако не е някоя много гениална маркетинг кампания или ако съм от феновете на смс игрите по повечето телевизии у нас, не бих си платил за да спечеля нещо. Тоест на печеленето в повечето случаи идеята му е че само примерно си попълваш данните някъде и печелиш, така поне аз бих се записал...
Другото което ми направи впечатление е темата със скачастия и радващия се бизнесмен...аз съм сигурен че го виждам на ден поне по няколко пъти в повечето реклами на банки и застрахователни агенции...на мен като user повече би ми се вързало примерно нещо от рода на аватара на Blinky с надпис отстрани "Искаш ли да бъдат твои" или нещо от сорта :)
Но все пак като реализация освен това с безплатното радват самите банери.
 
От: Кажете си мнението за този банер-сет

Наитина доста сполучливо са се получили. Имаш право с предното си мнение :)
 

Горе