Кажете си мнението за този BETA сайт.

m3gab0y

New Member
Така, очаквам критики откъм всичко, дизайна, програмирането му, защитата му, дори и възможните правописни грешки.
Дерзайте.
Адреса на сайта е : beta(dot)dancewithme-bg(dot)com
 
Имам доста критики и от към дизайн и малко от към сео, ама ги чакай утре че сега ще заспя на клавиатурата ако почна :)
 
Хаутично ще нахвърлям неща.

Като цяло, прекалено шарен. Избери си гама - светла или тъмна.
Буквите са доста големи.
Нямаш ключови думи (имаш цяло изречение там)
Щом сайта ти ще е на български, значи keywords, title и description също трябва да са на българкси.
След клик на "Начло" или др., текста на бутона става сиво/черен.

И лека нощ :)
 
Футона начало изглежда ужасно с тоя gradient МЕТА таговете -ясни, казаха а тях. Тоя шрифт нещо много голям и неподходящ ми се струва, иначе дизайна не е от най-перфектните, но става ;)
 
Комбинирал си качествено цветовете единствено в първата страница.

Тази вътрешна сянка в текста на селектираната страница не струва. Премахни я.

Няма да е лошо и да избереш друг шрифт за логото, защото се разчита много трудно.
 
Митака каза:
Комбинирал си качествено цветовете единствено в първата страница.
Мда, аз това сега го забелязах, не бях влизал в другите :)
Иначе радиото защо като го пусна ми излизат 6 "песни", а не една ? Може да го погледнеш това ;)
 
Ето и моите критики:
Страничния панел (Плейлиста сега) стои като залепен отгоре на завършен сайт. На мен ми изглежда като pop-up точно, а това дразни.
Жълтия ховер на главното меню е зле.
Прекалено много цветове. Ориентирай се към 2-3 цвята максимум и използвай техниразновисности. Ако не разбираш от цветокомбиниране виж тук:
http://colorschemers.com/schemes/

Текста в контента е прекалено голям. Премести го наляво защото седи залепен за границата в ляво и долу.

TItle-ите на всяко едно поле са фотощопски (или поне така мисля) и не са текст, който бота да прочете - кофти.

Цветовите комбинации във всички страници са зле. Само на първата горе долу. Използвай еднакви цветове за всички страници. Така става много омотано.

Сивият цвят на меню-то при отворена страница осира и не се чете какво пипе.

Като цяло използваш прекалено големи менюта/шрифтове/графики.
Ориентирай се към по минималистични с повече съдържание.

Комбинирал си и няколко стила. Гледай всичко да е в един стил.

Не едно да е остро, друго обло, а трето на звездички примерно.


От мен - това е ;)
 
Вие ме вкарахте в 3та глуха - след като сложа дизайн с малко цветове какво става ? Пенсионерски сайт.
Това са ми дали това съм преработил и направил.

Щом не Ви харесва дайте примерна тема върху която да се работи, за да знам какво да кажа на колегите и към какво да ги ориентирам.
 
Използвай цветовете от първата страница за всички или поне за плейлистата.
"Добре дошли" и "Какво получавате" ги напиши(махни картинките), сложи ги в <h1><h2>.

Покани колегите си да дойдат и да прочетат критиките.
 
И това ще направя - само 1во трябва да намеря скриптове с които да "запуша" дупките в сайта, защото преди малко ми беше за малко да си отнеса хакване.
 
m3gab0y каза:
Вие ме вкарахте в 3та глуха - след като сложа дизайн с малко цветове какво става ? Пенсионерски сайт.
Това са ми дали това съм преработил и направил.

Щом не Ви харесва дайте примерна тема върху която да се работи, за да знам какво да кажа на колегите и към какво да ги ориентирам.

http://conclave.ru/ съмнявам се ;)
 
Здравейте на всички бихте ли ми дали предложение и пример ако е възможно разбира се за хубав дизаин на нашето радио благодаря ви предварително.
С Уважение: Росен Петков
 

Горе