Казус с mp4 във фейсбук

Привет! Една позната има проблем с mp4 файл във фейсбук. Направила си е някаква презентация и е вмъкнала в нея песен като е конвертирала всичко това в мп4 формат, обаче когато постави клипа във фейсбук, клипът си върви гладко, обаче песента липсва. Някакви идеи какъв може да е казуса и евентуално как може да се реши! За съжаление не съм особено обстоятелствен, но това ми е предоставено като информация! Благодаря и успех във всички ваши начинания!
 
По принцип свири си и всичко като се пусне? Ако може да се види и каква музика е решила да ползва, защото фейса си има негово си IA да блоква или премахва клипове, в които нарушават някакви авторски права. Може би нещо там може да се види. Не виждам друга опция, която да е проблемна, особено при авторска презентация.
 
Привет! Една позната има проблем с mp4 файл във фейсбук. Направила си е някаква презентация и е вмъкнала в нея песен като е конвертирала всичко това в мп4 формат, обаче когато постави клипа във фейсбук, клипът си върви гладко, обаче песента липсва. Някакви идеи какъв може да е казуса и евентуално как може да се реши! За съжаление не съм особено обстоятелствен, но това ми е предоставено като информация! Благодаря и успех във всички ваши начинания!
Може ли да видим клипа?
 
Привет! Една позната има проблем с mp4 файл във фейсбук. Направила си е някаква презентация и е вмъкнала в нея песен като е конвертирала всичко това в мп4 формат, обаче когато постави клипа във фейсбук, клипът си върви гладко, обаче песента липсва. Някакви идеи какъв може да е казуса и евентуално как може да се реши! За съжаление не съм особено обстоятелствен, но това ми е предоставено като информация! Благодаря и успех във всички ваши начинания!

Благодаря, успех и на всички Ваши начинания :) НО в крайна сметка фейса или която и да е друга платформа едва ли има някаква вина за некоректно/ламерско uploud изпъление на дадено видео ;) И въпреки, че не сте достатъчно обстоятелствен, както и в значимостта на Казуса, то бих ви репоръчал да проверите формата на въпростното видео.. дали се поддържа същия от платформата. Можете като hint да чекнете дали върви със звук локално при вас, или ексцесията се явява само online. При определен брой неуспешни опита, е добре да проверите софтуера с който правите това. - Не за друго, ами защото много free версии са си ку.ви принципно и най-вече целят да ви злепоставят, неизвесно точно с каква цел :D
Иначе за в бъдеще, е добре да знете, че посредика винаги е прЕЕЕбан :D:D:D така че общо взето (нищо, че отдавна всичко общо вече е взето), та "една жена пита" много отдавна не се явява като оправдание за слаба заинтересованост по темата (за да не кажа - липса на елементарна образованост) :love:
 
Може ли да видим клипа?

Не ми казвай, че като видиш клипа ще разрешиш проблема :)
Май пак по скоро търсиш внимание и индивидуални калибристики, нищо, че покритието им в най-най-най-най горна граница, е като на контра-хироу с една дузина пъпки по челото, а и най-вероятно някъде в голямото меджучасие, някъде по средата на втория срок :p:D
 
Не ми казвай, че като видиш клипа ще разрешиш проблема :)
Може би. Например мога да го кача тестово във ФБ и да видя дали при мен ще е гладко.
 

Горе