Каква е разликата между бедните и богатите?

От: Каква е разликата между бедните и богатите?

От обяснението ти не става ясно как със здраво бачкане се става богат? А само, че определени хора обичат да се скатават, други да мамят и така да съществуват без да забогатяват.
Какво значи "да опиташ нещо ново"? Още повече мъже по-големи от теб? Ти конкретно какво би опитал с ... богатото си мислене? И какво си открил, че би работил, което да не мразиш и да забогатееш едновремено?

Здраво бачкане значи да си скъсаш гъза от работа. В момента лично аз опитвам много неща. По-конкретно, в моите опити и аз работя една работа, която не ми харесва (няма да споменавам каква, защото не ми харесва), но изкарвам добри пари. В същото време работя и на втора работа като програмист, което ми харесва и пак изкарвам доста добри пари. Да, работя нещо, което не ми харесва, но само временно заради добрите пари. Измислил съм си бизнес план и като събера капитала, който ми трябва казвам сбогом на работата, която мразя и започвам с моя бизнес. Може да тегля заем, но не искам, защото, ако се проваля ще има да връщам доста пари. Лично в моя случай бих могъл най-спокойно да си работя като програмист, защото ми харесва и ще имам пари да си живея нормално, но не това е моята цел. Не искам да съм "беден работник" и затова "бачкам здраво". Ще опитам, ще се проваля или ще успея. Ако не успея, започвам от начало и това е, но няма да мога да се примиря със себе си, ако не опитам...
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Много "ако" има в мненията ти и само собствената ти самооценка, че "бачкаш" яко.
И на три работи, две от които да са ти кеф, не означава, че ще те направят богат.
Това ми е тънката мисъл за вашата ИДЕЯ да си бачкате яко. Едва ли някой ще влезе и ще сподели как без да бачка яко е забогатял. Ама разбира се, че безсънни нощи и много грешки е правил, но не е това основното. Как да го нарисувам?!
И аз преди години като по-млада си мислех, ще бачкам на две места. Наживяла съм се. Вечер ще съм барманка. Нищо, че ще спя по три часа или хич. Нищо, че имам дете, за което да се грижа. Нали за здраво бачкане и изкарване на кинти си говорим?! Имам си мечти. Да си събера да замина. Не за бизнес просто в който да рискувам. Ами не става така.
Но най-обидно е ... пренебрежението и едва ли не съжалението на мъжете. Ако си жена и не си успяла да излъжеш някой до сега да те издържа, забрави!
Ама те тези ... както и да е не е тема. Само отбелязвам, че за жена е по-трудно, освен ако бачкането й не се изразява в други дейности, които веднага асоциират мъжете. Съжалявам.
Та, бачкайте си и богатейте. Дано сте доволни.
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Стойте се у вас и чакайте нещо да падне от небето, като така искате и готово!
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Нищо не може да стане на готово. Иска се много труд и много желание. Богатите дори и когато са си направили парите продължават да гонят по високи цели винаги.
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Стойте се у вас и чакайте нещо да падне от небето, като така искате и готово!

пада пада
ако имаш дядо Рокфелер
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Стойте се у вас и чакайте нещо да падне от небето, като така искате и готово!

Няма де. Чак толкова мързеливи не сме. Уикендите обещавам да прескачам да прекопавам бостана и картофите...
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Като видя темата "Предприемаческо разпускане" колко коментара има и става ясно колко не сме мързеливи, абе кво и да си говорим Българите си обичаме да си мРъзелуваме и то яко.
Разпускане му е майката на морето, ако може цело лето, още повече сега сме в сезона на дините, а па кат напече 40 градуса леле майко, не ни търси за арбайт:)
А само ревем, че неАме пари и гледаме на комшиите у двора, класика в жанра.
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Като видя темата "Предприемаческо разпускане" колко коментара има и става ясно колко не сме мързеливи, абе кво и да си говорим Българите си обичаме да си мРъзелуваме и то яко.
Разпускане му е майката на морето, ако може цело лето, още повече сега сме в сезона на дините, а па кат напече 40 градуса леле майко, не ни търси за арбайт:)
А само ревем, че неАме пари и гледаме на комшиите у двора, класика в жанра.

Ти сега против разпускането ли си или против мързела?
Пишещите всеотдайно в споменатата тема, сигура могат да те убедят, как всъщност си стопяват лагерите от работа пишейки статии,така че не знам защо предценяш, че писането и спаменето е признак на мързел.
А иначе, че българите са първи по даване на акъл но за пет стотинки нещо реално да свършат се изискват уговорки като че ще се вдига сватба, е така.
Но и не ми харесва хората да си мислят наивно, че само с якото бачкане се получавало. Напротив, изгърбваш се от работа, но не забогатяваш. Това е моето мнение.
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Като видя темата "Предприемаческо разпускане" колко коментара има и става ясно колко не сме мързеливи, абе кво и да си говорим Българите си обичаме да си мРъзелуваме и то яко.
Разпускане му е майката на морето, ако може цело лето, още повече сега сме в сезона на дините, а па кат напече 40 градуса леле майко, не ни търси за арбайт:)
А само ревем, че неАме пари и гледаме на комшиите у двора, класика в жанра.

А защо мислите, че хората, които си разпускат там не работят и са мързеливи ? Влязъл ли сте някога или само гледате броя мнения и констатирате: ''тука са безработните'' ? Ние, дори през деня, когато работим влизаме за малко, за да се разсеем, преди да продължим с работата, а вечер, когато сме най-активни в темата - като всички нормални хора си почиваме.
Ако мислите само за пари и смятате презареждането на батериите за мързел и отклонение от заветната цел - парите, то жал ми е за вас. Искам да кажа на всички ламтящи за пари до степен, забравящи да живеят - никой на ги е отнесъл в гробищата, но преди да ритне камбаната може поне да си каже: ''е, весело беше!''.
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Като видя темата "Предприемаческо разпускане" колко коментара има и става ясно колко не сме мързеливи, абе кво и да си говорим Българите си обичаме да си мРъзелуваме и то яко.
Разпускане му е майката на морето, ако може цело лето, още повече сега сме в сезона на дините, а па кат напече 40 градуса леле майко, не ни търси за арбайт:)
А само ревем, че неАме пари и гледаме на комшиите у двора, класика в жанра.

Ма ти шо гледаш там а, таз балканска черта да гледами кумшията как разпуска ие също толко лоша къто да му гледами в канчето
Разликата между бедните и богатите е точно в разпускането да ти кажа аз
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Просто констатирах, че темите за разпускане и забавление събират най-много коментатори, а на сериозни теми вече почти не попадам за съжаление, само бъзикни и лафмуабет, не ме разбирайте погрешно.
Просто има някакъв дефицит напоследък във форума на как да кажа, теми които да кажеш супер ето браво, че сподели това и това, може това да е само мое усещане не знам.

А Българина, че си е мързелив мързелив си е в това никой не може да ме разубеди, разбира се има и изключения.

И между другото най-добре се разпуска не виртуално, а рИално, по-добре ощипете колежката до себе си примерно в паузите между големия арбайт:)
 
Последно редактирано:
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Просто констатирах, че темите за разпускане и забавление събират най-много коментатори, а на сериозни теми вече почти не попадам за съжаление, само бъзикни и лафмуабет, не ме разбирайте погрешно.
Просто има някакъв дефицит напоследък във форума на как да кажа, теми които да кажеш супер ето браво, че сподели това и това, може това да е само мое усещане не знам.

А Българина, че си е мързелив мързелив си е в това никой не може да ме разубеди, разбира се има и изключения.

И между другото най-добре се разпуска не виртуално, а рИално, по-добре ощипете колежката до себе си примерно в паузите между големия арбайт:)

Ти па и ти си ръгнал през просото с цървулти кът ти гледам последните коментари, ама кът са преставляваш за ного умен, питъмта коъ ти пречи да изгрейш с някой мега умна тема ил да блеснеш с някой полезен съвет, давай та вида колко тий грамажа
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

давай та вида колко тий грамажа
А ето още една разлика, между бедни и богати. Бедните се интересуват от колко е грамажа, а богатите се интересуват колко е колограмажа. :lol:
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

А ето още една разлика, между бедни и богати. Бедните се интересуват от колко е грамажа, а богатите се интересуват колко е колограмажа. :lol:

Колограмажа ти е в стинки ми са чини, пък грамажа ти е утрицатилен щом не вдяваш цялото изречение и пълният член, ами вадиш произволни цицати :lol:
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Бластър шо се засегаш грамажите ли ше си мерим сега:)
За жалост количеството не значи качество при мозъкут, а животу е друго, те тва количество-$ праи по добро качество и на пиение и на иедение и на по-сгодни жени.
Нема нужда да ми четеш коментарите и мойто сичко е празни приказки само ше си загубиш времето в което мое да изкараш неколко илядарки.
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Бластър шо се засегаш грамажите ли ше си мерим сега:)
За жалост количеството не значи качество при мозъкут, а животу е друго, те тва количество-$ праи по добро качество и на пиение и на иедение и на по-сгодни жени.
Нема нужда да ми четеш коментарите и мойто сичко е празни приказки само ше си загубиш времето в което мое да изкараш неколко илядарки.

Ама разбрах та ве, ти си от долната махла, там ридовно ги чука градушка и няма кък да забогатеят от бостаня, ръбъй краставци и цънкай стинки :lol:
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Бластър шо се засегаш грамажите ли ше си мерим сега:)
За жалост количеството не значи качество при мозъкут, а животу е друго, те тва количество-$ праи по добро качество и на пиение и на иедение и на по-сгодни жени.
Нема нужда да ми четеш коментарите и мойто сичко е празни приказки само ше си загубиш времето в което мое да изкараш неколко илядарки.

Ама разбрах та ве, ти си от долната махла, там ридовно ги чука градушка и няма кък да забогатеят от бостаня, ръбъй краставци и цънкай стинки :lol:
 
От: От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Ама разбрах та ве, ти си от долната махла, там ридовно ги чука градушка и няма кък да забогатеят от бостаня, ръбъй краставци и цънкай стинки :lol:

Виж как ма позна ти беше от горната маълъ нали сетих се язе, вас май горека кат яЙца ви маа та ви потроши чутурите.

Е точно за такива простотии говоря, как го подкарахме може 300 поста да избацаме така.

Има ли смисъл от фрашкане с нискокачествен контент или е важно да става калабалъка?
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Колограмажа ти е в стинки ми са чини, пък грамажа ти е утрицатилен щом не вдяваш цялото изречение и пълният член, ами вадиш произволни цицати :lol:
Не се засягай, това не беше насочено срещу теб. Членуването го запазих, за да наподобява оригинала (цитата). Исках да кажа, че разликата между бедни и богати е само в порядъка на притежаваните пари, т. е. мерната единица.
 
От: Каква е разликата между бедните и богатите?

Не се засягам, аз казах каквото исках макар и на бъзик може да фане дикиш и някои усери като байморе да разберат, че в разпускането няма нищо лошо, а ако са много умни да пускат умни теми и съвети и аз ще им пляскам репутация, ама да не се оправдават, че видиш ли има спамери като мене дето им пречат да изпъкнат с многото си акъл.
А относно темата пак съм си казал мнението, а то е че богатството е относително и едни се задоволяват с малко и пак са щастливи, а други винаги не им стига и никога няма се насладят на парите в истинския смисъл, аз бачкам да си угаждам и мисля че съм добре, спа спокойно и имам пари да си глезя душичката
 

Горе