Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

От: От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Нотре аз га съм учил бг език....

Поредното доказателство, че никъде няма да идеш и онази тема беше поредната ти идиотска. После Фоззи ще те защитава..ами от 1000 като 999 са ти идиотски, каква е вероятността и тази да е? еми над 100-те :(

п.п. още ли няма желаещи да се обзаложим... баси...
 
От: От: От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Поредното доказателство, че никъде няма да идеш и онази тема беше поредната ти идиотска. После Фоззи ще те защитава..ами от 1000 като 999 са ти идиотски, каква е вероятността и тази да е? еми над 100-те :(

п.п. още ли няма желаещи да се обзаложим... баси...

Нотре.....Принцеееее не говори за себе си ....явно завинаги си пуснал железото и никъде няма да отплаваш дори и да имаш попътен вятър, така че стой си лепи си у вас фототапети на айфеловата кула и си рукай азе съм у Европата. Всъшност ти евро в джобите имал ли си , да не ги бъркаш с левовете и стотинките:lol:
 
От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Ти били работила за 600лв заплата за пренаписване на 20статии дневно, щото Нотран принцът на отливите не можел?

600 лева за 2-3 часа работа на ден... дали не бих? :rolleyes:
 
От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

В състояние си да бълваш по 8-10 пренаписани статии на час? Браво, браво...
 
От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

"Браво, браво"? Има хора, които се бъхтят по 8 часа дневно за 400 лева заплата. Или ти си от хайлайфа и не знаеш какво е да НЯМАШ?
 
От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Не съм коментирал заплащането, а твърдението, че пренаписването на 20 статии е "2-3 часа работа на ден". Ако ти успяваш - браво, машина си!
 
От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

колко време отнема средно пренаписването(превод) на статия за фиешън медия - една страничка?
 

Горе