Каква кола ?

От: Каква кола ?

с десния бутон сменяш скоростите
 
От: Каква кола ?

HR-V коя година?
БМВ и Мерцедес мислим че са за легнали хора,легнал кола не мога да карам,аз искам да седя и да си гледам мадамите по краката!

Въпросът е дали мадамите ще те гледат теб в този HR-V. С BMW или Мерцедес бъди сигурен, че ще го правят :)

Относно зимата - само хората с по 100 лева зимни гуми си зазимяват BMW-тата и Мерцедесите, другите си ги карат цяла зима :)
 
От: Каква кола ?

Те не само мадамите ами и децата няма да искат да се качат на такова чудо.. хохо Колкото до зимата ела виж бмв-то с хубави зимни гуми къв е снегорин
 
От: Каква кола ?

Как си ги измисляте тия неща, не знам? Колко зимни километри имате на BMW или Mercedes,
че да сте толкова компетентни, защото аз имам доста и съм нямал проблеми.

И какво значи BMW и Mercedes са за легнали хора? Това твърдение е леко безумно?
Не съм видял някой мениджър или дипломат да лежи в премиум автомобила си, когато го возят,
или пък докато шофира!!!

Факт е, че по-големите модели като 5 серия на BMW и E-класата и нагоре возят изключително удобно,
в пъти по-добре от всякакви японски изцепки, седалките им са в пъти по-добри,
като само седалката на 5-цата от 2000-та година има дори екстри като масаж и т.н.

Всъщност, да сравняваш Хонда с петица/седмица или пък с E/S-класа е повече от смешно!!!

Да не говорим, че окачването на колите със задно е много по-надеждно от това на тези с предно!

Да не споменавам, че самото усещане при шофиране на автомобил със задно е много по-добро.

P.S. Като дрънкате глупости за задното, защо не си зададете въпроса Бентли и Ролс Ройс с какво задвижване са, пък и не само те.....
 
Последно редактирано:
От: Каква кола ?

Въпросът е дали мадамите ще те гледат теб в този HR-V. С BMW или Мерцедес бъди сигурен, че ще го правят :)

Относно зимата - само хората с по 100 лева зимни гуми си зазимяват BMW-тата и Мерцедесите, другите си ги карат цяла зима :)

Подкрепям колегата, преди имах bmw 318ti купе компакт, зимата не съм го спирал, но с хубави гуми разбира се...
Сега с X5-цата, честно да си призная не се изхвърлям за гуми и пак си нямам ядове, но 4х4 нормално
 
От: Каква кола ?

говорим за сума до 10 000 лв.Колата може да няма екстри ,но да кара комфортно-меко,не съм спортен тип,а и желая да карам само с арабска скорост!Ето тази ми хареса, но ми е скъпичка.Ех и аз да имах гепиме.цом бизнес кат него щех да си го купим

Infiniti Ex35 4x4
 
От: Каква кола ?

Те не само мадамите ами и децата няма да искат да се качат на такова чудо.. хохо Колкото до зимата ела виж бмв-то с хубави зимни гуми къв е снегорин

Да, това е кола за обречени. Ще се съглася. Аз съм фен на две марки БМВ и Мерцедес. Но не са и еврини. Но всеки си преценявя все пак, нали.
 
От: Каква кола ?

Само като чуя че иска комфорт пък гледа хонда, не бил спортен тип и за това не иска бмв и мерц и ми е ясен...
 
От: Каква кола ?

1. И какво значи BMW и Mercedes са за легнали хора? Това твърдение е леко безумно?
Не съм видял някой мениджър или дипломат да лежи в премиум автомобила си, когато го возят,
или пък докато шофира!!!

2.Всъщност, да сравняваш Хонда с петица/седмица или пък с E/S-класа е повече от смешно!!!

3.Да не говорим, че окачването на колите със задно е много по-надеждно от това на тези с предно!


4. Като дрънкате глупости за задното, защо не си зададете въпроса Бентли и Ролс Ройс с какво задвижване са, пък и не само те.....

1.BMW определено лежиш почти на всички модели
2. Хондите превъзхождат по доста неща немските коли
3. Задното задвижване, колата е по бърза нищо друго
4. Погледни 3ти ред:)
 
От: Каква кола ?

1.BMW определено лежиш почти на всички модели
2. Хондите превъзхождат по доста неща немските коли
3. Задното задвижване, колата е по бърза нищо друго
4. Погледни 3ти ред:)
Ама и ти се изказа, човек. Не е истина.

Първо, как пък лежиш под бмв? Не знам как го прецени това. Но ако караш като повече собственици на бмв, да, определено ще познаваш доста сервизаджии. Тия са по-болни от голфаджийте. Честно. :) Винаги съм си представял карането на кола от тази марка - тежко и бавно, защто харесвам седмата серия и х петицата.

Второ, да, превъзхождат Хондите. С цена, евтини части / консумативи,....ъъъъъъ, за друго не се сещам.

Трето, ако само това мислиш, че е плюса, на задното, значи нещо имаш проблем с познянията си. Ако ще летиш, вземи си мотор.

Недей влиза така, ще ти се смеят децата. :)
 
От: Каква кола ?

1.BMW определено лежиш почти на всички модели
2. Хондите превъзхождат по доста неща немските коли
3. Задното задвижване, колата е по бърза нищо друго
4. Погледни 3ти ред:)

1. Ти ако се беше качвал в живота си в бмв щеше да знаеш, че седалката може да се наглася нагоре/надолу. И ако ти е кеф да се возиш като във рейс нямаш никакъв проблем.
3. Задното задвижване има повече загуби от предното което значи, че при едни и същи коне, кола с предно е по-бърза от кола със задно, но и това няма от къде да знаеш.

2. Да сварняваш хонда с кола премиум клас е меко казано глупаво, няма как да на това изобщо да се опитвам да ти отговарям..
 
От: Каква кола ?

Младеж, доста големи глупости си написал!

Да твърдиш, че Ролс или Бентли са със задно, защото са по-бързи не знам просто как да го коментирам!

Относно лежането, човека иска да каже, че си седнал много ниско в колата, или поне това предполагам!
Т.е. той никога не се е качвал да шофира BMW!!! Ела да ти покажа в колко различни направления
се движи седалката на BMW-то ми и тогава пак пиши необосновани неща! Освен, че може да се вдигне доста на високо,
облегалката и се чупи на 2 места, като подглавника дори и той е с ел. задвижване!

Относно превъзходството, ако можеш да дадеш факти, с какво точно Хонда превъзхожда BWM или Mercedes?

Сега относно задното задвижване! Първо, то е много по-опростено и по-надеждно, и второ, поведението
на автомобилите със задно е много по-различно при шофиране! В единия случай гумите дърпат, а в другия бутат.
Пиша ти го толкова простичко, че да вземеш да го проумееш. Съответно това веднага се отразява на поведението
на автомобила при шофиране. Да не почвам да пиша за разпределението на тежестта, разликите в окачването и т.н.
За физиката и механиката съпровождащи всичко това пък въобще няма да ти споменавам, че само ще се изхабя.

Спирам да пиша, защото явно си поредния потребител, а аз нямам време да обяснявам на такива като теб.

Карай си Хондата и си мисли, че е по-добра от Баварец или Мерцедес...

P.S. Относно ремонтите, на последното ми BMW на бензин имам навъртени над 150 000 км. и съм сменил 2 тампона на долните носачи...
 
Последно редактирано:
От: Каква кола ?

Щом в Перник вече масово карат бмв тройки, значи са жеуезни!
Вече почти не се среща гоуф тройка в перник, всички минаха на бмв!
Купувай смело :beer:
 
От: Каква кола ?

мини купър. и ще ти останат 2000 за почерпка. ако имаш 8000 ти давам моя, жълт, бомба е, всичко платено :Д
 
От: Каква кола ?

определено си лежиш.дори и да вдигнеш седалката,Все едно съм вдигнал матрака :)
задна предавка не харесвам, но задна прашка да!
явно ще се насоча към опел зафира мерива, рено сценис модус,ситроен ц8 или форд галалкси бегам от шаран като от тамян.паджеро също става.Не купъра е малъ аз си падам по големи неща цици дупе:) устни
 
От: Каква кола ?

Всичко изброено от теб като коли почти не стават, като изключим Паджерото. Ако и вкуса към жените е същия, представям си какво имаш в предвид под голямо дупе, цици, устни. :) Ако си гледал 13-тия войн, майката на вендолите. :)

Иначе ако ще си говорим за хубави коли - BMW, Mercedes, AUDI, VW, Toyota, Mazda. В този ред. Поне аз тези харесвам и са много далеч като класи от твоите. Сякаш нарочно изброяваш кофти марките, ама това не е най-лошото. Най-лошото е, че ги класираш на едно. ;)
 
От: Каква кола ?

Пропуснал си да включиш дачия и грейт лол :-o
 
От: Каква кола ?

На мен пък ми харесва Opel Insignia 4x4. Защо сте изключили опелите? Били ръждясвали. По-старите модели ги хващаше ръждата, при по-новите е вече друго.
 
От: Каква кола ?

То Дачията май я водим отметната, след като спомена Рено. :)

И е така и не е така.
Рената са изваяни пръчки, докато дачиите са си дялкани пръчки :beer:
 

Горе