Каква система за разплащания ползвате

Каква система за разплащания ползвате

  • Paypal

    Votes: 202 78.3%
  • Moneybookers (Skrill)

    Votes: 36 14.0%
  • epay

    Votes: 93 36.0%
  • wisdom

    Votes: 5 1.9%
  • друга

    Votes: 50 19.4%

  • Общо гласове
    258
От: Каква система за разплащания ползвате

PayPal високи такси и много правила и изисквания.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Привет,

Някой който се е регистрирал със Skrill, ако може да сподели какви са им таксите и какви документи се предоставят за доказателство "Certificate of incorporation"?
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Прилагаш скрийн от търговския регистър. Те си имат българи в екипа, които ще направят проверката.

Таксите са около 10 евро на месец мисля, като се приспадат от per-transaction таксата - т.е. ако имаш такси от транзакции тоя месец за 15 евро не плащаш нищо повече, ако таксите са ти за 8 добавяш 2 евро на края на месеца.

Евро ли бяха, паундове ли...
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Намерих цените, мерси:

Account Maintenance Free
Fraud Screening Free
Skrill Digital Wallet 1.4% + 19p
Skrill Quick Checkout 2.5% + 19p
Refund 0.45€ per transaction
Withdrawal 1.80€ per withdrawal
Chargeback Fee 25.00€
Minimum Fee Fees apply if you pay less than 10€/month in processing fees.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Какъв метод ползвайте най-много за продажба на електронни услуги. Аз за момента ползвам Paypal, но се навъдиха доста тарикати където дето им продаваш нещо и си го ползват и на последния ден решават да пуснат диспут, а Paypal изобщо не взима под внимание каквито и доказателства да им се пращат.....Търся директно плащане с карта и да мога да си тегла парите към моята карта по всяко време ?
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Здрасти,

Обърни се към банката с която работиш- питай ги за виртуален ПОС терминал дали предлагат.

Другия вариант е на ePay свят терминала за директно плащане с карта.

И двата варианта имат годишни абонаменти в порядъка на 150-200 лв. + такса на транзакция.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

SagePay но е популярна основно в UK. Добра документация, и малко по сложно демо но иначе си работи перфектно.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Здрасти,

Обърни се към банката с която работиш- питай ги за виртуален ПОС терминал дали предлагат.

Другия вариант е на ePay свят терминала за директно плащане с карта.

И двата варианта имат годишни абонаменти в порядъка на 150-200 лв. + такса на транзакция.
Виртуален пос терминал, ти да не взимаш някаква дрога, таз услуга се предлага от 1 (максимум) две банки и е толкова "лесна" за направа, че ще ти отнеме минимум месец докат се разбереш с Банката и Борика.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Виртуален пос терминал, ти да не взимаш някаква дрога, таз услуга се предлага от 1 (максимум) две банки и е толкова "лесна" за направа, че ще ти отнеме минимум месец докат се разбереш с Банката и Борика.

Ти предлагаш ли дрога, та си се заинтересувал аз какво взимам?

Просто човека питаше и аз му казах какво лично аз съм намерил като вариант. В по-горен пости има и опцията Skrill.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Коя версия на paypal обаче?
2016 Deluxe Edition. Ти да не падаш от луната, всичките версии на ПейПал имат едни и същи функции, просто GUI е различен, но тва едва ли тебе те бърка.
Въпросът е, че ако нямаш опит и почнеш да продаваш, ПейПал ще те лимитират 20 пъти и ще си загубиш акаунта, аз лично няма да казвам колко акаунта и какво имам, но ще ти кажа че още ми нямат личната карта, а съм стигнал лимита от 2500 поне на два от тях :beer:
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Международно - PayPal... иначе в БГ масово с наложени платежи искат хората.
 
От: От: Каква система за разплащания ползвате

Питанко (bigdarkmad),

Първо ме пита дали взимам дрога, сега дали съм от луната? Ако те интересуват други въпроси ми ги прати на лична, не тук!

Ако имаш да казваш нещо по темата казвай, питал съм може би защото не съм запознат. А това ти колко ПРОФИЛА имаш ич не ме интересува, стига само си лялякал!
 

Горе