Каква система за разплащания ползвате

Каква система за разплащания ползвате

  • Paypal

    Votes: 202 78.3%
  • Moneybookers (Skrill)

    Votes: 36 14.0%
  • epay

    Votes: 93 36.0%
  • wisdom

    Votes: 5 1.9%
  • друга

    Votes: 50 19.4%

  • Общо гласове
    258
От: Каква система за разплащания ползвате

Доволна съм от Epay, имам Paypal и Skrill.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

С PayPal имах проблеми докато ми харесат дебитната карта на ДСК :twisted:
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Ползвал съм само PayPal до сега. Вече няколко години минаха и не съм имал проблеми.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Да не отварям нова тема ще питам тук, къде трябва да си направя акаунт за преводи извън България с по-голям лимит за изпращане от картата ми ? Имам paypal но там има годишен лимит и таксите ми се струват високи ?
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Да не отварям нова тема ще питам тук, къде трябва да си направя акаунт за преводи извън България с по-голям лимит за изпращане от картата ми ? Имам paypal но там има годишен лимит и таксите ми се струват високи ?
Лимита в PP може да се вдигне ако им изпратиш някакви документи. Потърси си в акаунта за повече инфо.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Ползвам Paypal и съм много доволна, много са коректни.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Използвам PP обаче вече гледам да ги избягвам ако има други!

Има много мошенници които си искат парите обратно използвайки условията на PayPal

Не продавайте Биткойни чрез ПП в никакъв случай!
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Една от най- сигурните системи за разплащане за мене е Perfect Money
 
От: Каква система за разплащания ползвате

За skrill какво ще кажете доволни ли сте, таксите високи ли са, сигурността на какво ниво е и какви са годишните лимити за получаване и изпращане ?
 
От: Каква система за разплащания ползвате

еРау и РауРаl
 
От: Каква система за разплащания ползвате

Само кеш............. онлайн разплащанията са за мързеливи хора. Не обичам да ми следят парите - приходите - преводите и такива шитни.

Какъв е смисъла да дойдат в магазина и да ползват карторазплащането ни и да си взема парите след или до 3 дни според политиката на сваляне на гащи на различни банки.

Да не говоря, че при оборот от над 30 000 лв се генерира банков разход около 100 лв. 100 лв са сериозни пари - аз ги уважавам, но не и вие.

Да не говоря за това, че КТБ може да ви преебе.

Повечето хора/магазини ги е страх да работят само в КЕШ. И заради това идва баровеца - слиза от бентлито и си плаща сметката от 12 лв с картааааа :)
 
От: Каква система за разплащания ползвате

всичко ползвам освен шибания биткойн! онлайн-банкинг също. без него не става. пратят ти пари от платежна система и после хукваш в банката за проверка. няма чалъм.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

zoomaniak, кеша е чудесно нещо, само че е най-приложимо в магазина наблизо :)

Аз имам PayPal и FastSpring. Най-често ми пращат пари в PayPal, другото е за резерва.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

ePay за България и PayPal за чужбина.
 
От: Каква система за разплащания ползвате

PayPal започнах да ползвам покрай etsy шоп-а ми (там други опции нямаше общо взето). И след това установих, че ми е ок.
 

Горе