Каква цена бихте дали?

dudi

Member
Каква цена бихте дали за сайт без посещения, без доходи, без правено сео, без хостинг. Дизайна е готин а домейна изтича след около година. Базата данни е малка и слабо поддържата, но има хляб в сайта.

Каква цена бихте поставили ориентировъчно?
 
От: Каква цена бихте дали?

Е значи питаш колко даваме за домейн + идея?
 
От: Каква цена бихте дали?

абе пич, боб ли искаш да хвърляме? я дай един линк, стига се прави на ДАНС... Какво криеш там? :D Дай да го видим, пък ще ти кажем! Всеки сайт си има цена! А ако дизайна ти е уникален и е добър, цената ще бъде също толкова добра... Давай го насам!
 
От: Каква цена бихте дали?

http://transfermarket24.com/ ето собственика го оценява на 200лв а аз се чудя как да му дам 20 и да не се чувстван прецакан

ами аз за 20 лв не бих се замислял много но за повече не виждам особен смисъл

винаги можеш да си скалъпиш джумла или уордпрес с рсс и да си имаш същото

в зависимост от това колко те мързи да направиш същото можеш да оцениш труда на човека и добави още 15 лв за домейн
 
От: Каква цена бихте дали?

Пусни в Гугъл "jarutile+скачать" и си готов с шаблона.

Иначе за цената чисто принципно ми е интересно защо толкова евтино оценявате труда си. Една Джумла се инсталира около половин час с основните неща, следват оформяния, компоненти, графични елементи, модули, ботове, дребни нещица, тествания ... поне един ден се губи с това, ако не и повече. Та дори и един ден работно време само 20 лева ли струва (без да броим домейна)?
 
От: Каква цена бихте дали?

Е няма ли други хубави темлейти? :)

PS - не видях втората страница... : D
 
От: Каква цена бихте дали?

Тоя сайт нямал доходи.... Как ще има доходи като се монетизира с Адсенс :) Пичове, ако искате да правите пари, забравете го тоя адсенс... Той е за двете крайност - мишките (най-дребните и заблудените) и за плъховете (ония големите, гадни, грозни с 30 санти опашка...), а ние дето сме по средата и се задоволяваме с $$$ просто монетизираме с афилейт маркетинг и твърда реклама ;) там е истината!
 
От: Каква цена бихте дали?

Тоя сайт нямал доходи.... Как ще има доходи като се монетизира с Адсенс :) Пичове, ако искате да правите пари, забравете го тоя адсенс... Той е за двете крайност - мишките (най-дребните и заблудените) и за плъховете (ония големите, гадни, грозни с 30 санти опашка...), а ние дето сме по средата и се задоволяваме с $$$ просто монетизираме с афилейт маркетинг и твърда реклама ;) там е истината!

и ся що ме наричаш гризач? и към коя категория трябва да се причислим ние дето имаме по $$$ от адсенс - мишки или тлъсти плъхове?

:p
 
От: Каква цена бихте дали?

@dudi - покажи ми един спортен сайт прокопсал с помощта на адсенс

@newebie - хъмм .. Имаш $$$ от Адсенс, ама от колко сайта? Аз правя €€€ само от един, а повечето от адсенсърите правят $$$ от 10 сайта... Кой кого, как и защо? ;)
 

Горе