Какви жени - мъже харесвате?

От: Какви жени - мъже харесвате?

waldes, dalasweb се възползва от правото си на свобода на словото

конституцията ми дава това право


Като спомена (към uni-web) "интимни въпроси" се сещам за уникалната му тема за хемороидите.
Що пък тема си е хубава
 
От: Какви жени - мъже харесвате?

конституцията ми дава това право
Само не ми казвай, че си чел Конституцията, та се оправдаваш с нея.
 
От: Какви жени - мъже харесвате?

Аз харесвам жени със секси-стегнати тела. Високо от 165 до 175 някъде, тъй като аз самия съм доста висок, а и някак си не ме "дървят" по-ниските г-ци. За лицето какво да кажа. Трябва да е с мръсна муцунка, да излъчва чар и сексапил. Да се ебе на всевъзможни места и пози и да не е мрънкало от типа "ми аз това сега , ми аз онова сега". Разбира се най-добрата комбинация с гореописаното е и да има друга страна - благородна, романтична, да бъде жена, с която можеш да си кажеш много. Да сте освен lovers и best friends. КАЗАХ! :D
 
От: Какви жени - мъже харесвате?

Преди време го бях измислил много добро ама го забравих....
Малка секси кифла, да обича да се джаска, да не е срамежлива. Да обича да ходим насам-натам, да й взимам дранкулки и да седи до мене. Да си поддържа тялото(максимум 500 кг фон-дьо-тен). Да се "опакова" само с мен и без задръжки. Най-вече да ме слуша, а ако може да говори на някаква тема ще бъда щастливец :D .

Иначе за мен е важно да е млада, някъде бях чел, че за да си намериш най-подходящата жена за теб, трябва да си я възпиташ, така както ти трябва (да я научиш да мисли и др.). Тъй че, важното да е млада, другото ще го придобие от мен :)
 
От: Какви жени - мъже харесвате?

186-188/85/88 кила, кестенява коса, кафяви очи, бели зъби, ако може големи, плътни устни, диплома по икономика, дълги бедра, малко дупе! :)
 
От: Какви жени - мъже харесвате?

тази мацка е объркала форума :roll: пиши тук http://forum.bgles.com/ :lol:
Това не е мацка, чети и гледай внимателно.
Темата получи така жадуваният първи поклонник на еднополовата любов.
 
От: Какви жени - мъже харесвате?

Това не е мацка, чети и гледай внимателно.
Темата получи така жадуваният първи поклонник на еднополовата любов.

Пише - Първолета :lol:
 
От: Какви жени - мъже харесвате?

Пише - Първолета :lol:

Искаш да кажеш Пепеляшка (Нокето):) Еми, щом така му харесва, кои сме ние да го упрекваме?:)
 
От: Какви жени - мъже харесвате?

тази мацка е объркала форума :roll: пиши тук .... :lol:


мерси, сладък, но аз отговарям на автора - той е питал така - опишете какви мъже харесвате! Аз нямам вина, че вие не знаете що е то "фитнес" и има ли той почва у вас!

п.п. определено не съм травестит, за твое и на Ноке сведение (кефи ме аватара му, впрочем)!

п.п. и по повод п.п.-то и вашето мнение относно мен и оспорваната ми женственост исках да ви поздравя с една песен, ама сайта ми каза "ти нямаш повече от 10 поста, и не можеш да постваш линк, трий го, или няма да продължиш"... и за сайта би бил супер подходящ поста, ма, ей сега, ще постна още 5 пъти, и тогаз ще ви поздравя и тримата - вас двамата, и администратора на това местенце! :|
 
От: От: Какви жени - мъже харесвате?

ама,някак, няма как да наспамя... начи, отговора ми ще е нейде по-натам :)))
 
От: Какви жени - мъже харесвате?

Нетолерантна сган ей - вече му цъкнахте и червеното...
 
От: Какви жени - мъже харесвате?

Май съм изпуснал купона тук :)

Харесвам умни жени!
 

Горе