Какви подаръци купихте?

testkiwi

Well-Known Member
Е как може да няма тема за мерене на подаръци :D Кой се е оръсил най-много, и кой е най-голям хитрец и е минал тънкана?

Аз купих на баща ми наколенки на доктор ливайн, не че нещо ще помогнат ама ми мрънка от месеци, на едно момиче и купих плюшена играчка, на бившата си приятелка kindle, че счупи стария и на себе си не купих нищо :D

Обаче по моловете ебати лудницата, пари нямали...

А вий?
 
От: Какви подаръци купихте?

Цяла година подаръци правя, този месец единствено за мене си пазаря онлайн техника, дрехи, обувки и т.н. и най важното всичко пристигна преди нова година :)
 
От: Какви подаръци купихте?

Дьдо коледа донесе на дъщеря ми кухня, за да си готви на децата (маци, зайо, гъми беър и др.), детска количка и легло - пак за тях :). За жената чанта
 
От: От: От: Какви подаръци купихте?

хахаха това чудо какво прави за тия пари?
:D
Това колело май е като айфоните, с 10000% надценка :D7
Иначе и на мен ми е интересно какво аджеба в него струва тея пари :shock:
 
От: Какви подаръци купихте?

За тия пари най-малко трябва да готви, чисти, глади и пере на ръка.
 
От: Какви подаръци купихте?

Аз направих оригинален подарък и подарих дограма за едната стая :D
За Коледа се опитах да си подаря хубави обувки и не случих, та се наложи на мен да подаряват обувки пък ще видим.
Също така подарих ваучер за храна. Общо взето аз закъснявам с подаръците та днес харесах една хубава блуза.
На бившите не подарих нищо и нямам дъщеря, та да й подаря кухня.
На племенника шоколад и кеш пара, че другия подарък е летен и ще го пазя, като му дойде времето.

Байк си имам, само е малко за сервиз... можеше да му подаря и на него някоя процедура ама има време...
Комплекта за гмуркане е много як подарък... за догодина ще помисля за нещо такова.

@kiwi, ти пак ли подари почивка в Дубай, че ми стана интересно.. миналата година нещо такова разправяше за подаръци :D :D
 
От: От: Какви подаръци купихте?

@kiwi, ти пак ли подари почивка в Дубай, че ми стана интересно.. миналата година нещо такова разправяше за подаръци :D :D

Или съм голям късметлия, че ще спестя, или карък, че няма с кого да отида, щото ме заряза като куче. А ми се ходеше, и таман имах пари, а миналата година имаше с кой, ама нямах пари - винаги така става :( Пък и на всичкото отгоре и купих все пак подарък на бившата, много съм проссс.
 
От: Какви подаръци купихте?

Това с купуването на подаръци на бившата ми се вижда... малко глупаво, ма ти си знаеш :)
 
От: Какви подаръци купихте?

И тя ми е купила :D Нищо де, купил съм и на новата, макар и по-малък.. Бивши, небивши, не трябва хората да се мразят все пак, да се разбират трябва.
 
От: От: От: Какви подаръци купихте?

Или съм голям късметлия, че ще спестя, или карък, че няма с кого да отида, щото ме заряза като куче. А ми се ходеше, и таман имах пари, а миналата година имаше с кой, ама нямах пари - винаги така става :( Пък и на всичкото отгоре и купих все пак подарък на бившата, много съм проссс.

Те бившите нямат място в настоящето. Някак си не е коректно спрямо човека, с когото делиш нещо на по-ценно ниво в момента.
 
От: От: От: От: Какви подаръци купихте?

Лошото е когато имат все-още място в сърцето. ;(
Те бившите нямат място в настоящето. Някак си не е коректно спрямо човека, с когото делиш нещо на по-ценно ниво в момента.
 
От: Какви подаръци купихте?

На мен си подарих, почивка на о. Тасос.
На компютъра, който цяла година, като една добре наточена и балансирана мотика работи за мен, му купих хубава рам памет.
 
От: От: От: От: Какви подаръци купихте?

Те бившите нямат място в настоящето. Някак си не е коректно спрямо човека, с когото делиш нещо на по-ценно ниво в момента.

Много добре казано, въобще ако сега моята приятелка купи на бившия си подарък мога да я пратя да се връща при него... Такива филми да си ги нямаме. Каквото е било, било, сега се гледа напред.
 
От: От: От: Какви подаръци купихте?

Или съм голям късметлия, че ще спестя, или карък, че няма с кого да отида, щото ме заряза като куче. А ми се ходеше, и таман имах пари, а миналата година имаше с кой, ама нямах пари - винаги така става :( Пък и на всичкото отгоре и купих все пак подарък на бившата, много съм проссс.
Ти да беше казал, то не е късно, ама имаше навити колеги от форума да дойдат с теб... нали знаеш, че по-добра компания от мъжката няма, особено ако има греана ракия :)

Много добре казано, въобще ако сега моята приятелка купи на бившия си подарък мога да я пратя да се връща при него... Такива филми да си ги нямаме. Каквото е било, било, сега се гледа напред.

Май сега от подаръци ще го ударим на морална етика в любовта...

На мен си подарих, почивка на о. Тасос.
На компютъра, който цяла година, като една добре наточена и балансирана мотика работи за мен, му купих хубава рам памет.
Той моя компютър предколедно си поиска ново захранване, та се сдоби. :)
Как беше на острова? Та най-големия въпрос сам ли беше или с бившата? :D

Между другото нещо гледах да си подаря лаптоп ама не си харесах и реших, че като събера парички ще си взема някой по-хубав.
 
От: От: От: От: От: Какви подаръци купихте?

Жена ще подари, и ти никога няма да разбереш, повярвай ми. Изкусни лъжкини са.....

Тук. присъстващите правят изключение :rolleyes:

Много добре казано, въобще ако сега моята приятелка купи на бившия си подарък мога да я пратя да се връща при него... Такива филми да си ги нямаме. Каквото е било, било, сега се гледа напред.
 

Горе