Какви продъкти продавате ?

nutrim

Member
Ще се радвам да споделите какви продукти продавате в чуждестраните Афилиейт програми? И някой продава ли продукт, който не е толкова известен в България ?
 
От: Какви продъкти продавате ?

двете най-големи ниши в чужбина са уеит лосса и менс хелта нишите са трудни но благодатни ако излезеш и първо се тръгва от малки киурди в нишата към гомемите
 
Последно редактирано от модератор:
От: Какви продъкти продавате ?

двете най-големи ниши в чужбина са уеит лосса и менс хелта нишите са трудни но благодатни ако излезеш и първо се тръгва от малки киурди в нишата към гомемите

Би ли ми го обяснил на по прост език ?
 
От: От: Какви продъкти продавате ?

Би ли ми го обяснил на по прост език ?

Искаше да каже, че СЕОто на страницата ти да е за ключови думи с по-малка конкуренция и после като набереш скорост да преминеш към СЕО за думи с по-голяма конкуренция. И за да бъда още по-точен - за да имаш добър трафик с що-годе добра насоченост (таргетиран) трябва да се оптимизираш сайта за търсачките и думите за, които да играеш да са с добър баланс търсене/конкуренция. Но, за това май си има отделна секция във форума. :)

Аз наблягам на продукти с добре направени sales page, защото дори и афф линк да оставя някъде, то сайта зад него сам ще си свърши работата. :)
 

Горе