Какви са ви мненията за Affiliateforme?

От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Всичко е ок изплатено ми е всичко.дано само търговците са коректни, от компанията афлейтформе поне всичко е ок коректни са .търговците поне веднъж в месеца да одобряват продажбите чрез нашите сайтове.
 
Последно редактирано:
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Да кажа мнение до момента като търговец, чиято кампания предстои да тръгне:

1. Не знам колко е голям екипа, но в комуникацията ме оставят с впечатление за лек хаос. Вчера 2 пъти звъня с въпроси, но и двата пъти не намирам човека, който можел да отговори на тях. И двата пъти ми се обещава връщане на обаждане, което така и не се случи.

2. Няма елементарни инструкции за интеграция на проследяващите кодове. Не знам е защото си мислят, че зад всеки магазин седи екип от 20 души, но като гледам и зад тяхната услуга не са толкова, така че го отчитам като сериозен пропуск. И днешният ден мина, аз още нямам инфо защо единият код работи, другият не. А говорим за Opencart, която е една от масовите платформи.

3. Няма Описание на платформата. Да, лесна е за боравене, но поне едно кратко описание за създаване на кампания и настройките по нея е повече от наложително. Не прави добро впечатление, че ми се налага да действам на принципа "проба-грешка", да се обадя с въпрос за инфо и да ми се предложи "да ми обяснят по телефона". Няма да припадна от 10 мин сметка, но въпроса е принципен. За мен когато предлагаш подобна услуга е редно да се погрижиш за тези неща.

4. Нова кампания бе спряна без да бъда информиран за това, "защото не съм дал ПР статия и не е тествано". Значи за теста съм склонен да преглътна, но само до някъде. От вчера чакам някой да го направи, а днес ме питат защо сам не съм си тествал. За статията днес научих...

Това е до тук, а още както казах не съм стартирал. Не искам да си мислите, че издребнявам. Напротив. Просто леко напрягащо с тенденция за дразнещо ми действат подобни именно дребни неща, които изкачат още преди старта дори. Не знам как си приоритизират задачите и кой им е по-важен, макар искрено се надявам да няма такова деление.

Сега ще си търся решение защо техният код не сработва и ще си тествам. И като отпадне това се надявам най-накрая да стартирам за да мога да споделя впечатления за това, което всъщност съм се присъединил - повече продажби.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Лично мен ме притеснява политиката на тази компания да прави собствени сайтове, които да въртят рекламите и.
Не мога да съм сигурен, че не поставят сайтове си пред интересите на другите афилиейти. Не се прави така. Спирам ги, няма да им правя пари за да ми правят конкуренция.

DOMAIN NAME: ladystyle . bg
requested on: 04/12/2013
expires at: 04/12/2014
registration status: Registered
REGISTRANT: Affiliate For Me Ltd.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Е, това вече е интересно и ще е хубаво да се възползват от премиума, който платиха за да коментират.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

И аз се регистрирах като търговец преди ден, два и все още никой не се е свързал с мен. А лошото е, че аз технически не разбирам нищо и се съмнявам, че ще успея да пусна кампанията си скоро. Иначе имах голямо желание да я пусна с доста добра комисиона и бонуси за много продажби.
Щом за хора с дългогодишен опит нямат време... какво остава за мен :)
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Лично мен ме притеснява политиката на тази компания да прави собствени сайтове, които да въртят рекламите и.
Не мога да съм сигурен, че не поставят сайтове си пред интересите на другите афилиейти. Не се прави така. Спирам ги, няма да им правя пари за да ми правят конкуренция.

DOMAIN NAME: ladystyle . bg
requested on: 04/12/2013
expires at: 04/12/2014
registration status: Registered
REGISTRANT: Affiliate For Me Ltd.

А използват афилиейта на 2leva...
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

интересно ми е някои от търговнците дали си е прочел договора, защото според мен има 2-3 точки написани неясно и ощетяващи афилиейта с процента.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

интересно ми е някои от търговнците дали си е прочел договора, защото според мен има 2-3 точки написани неясно и ощетяващи афилиейта с процента.

Аз съм го чел като търговец, но така нищо не разбирам какво имаш предвид. Дай конкретно и ще коментираме.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Така като гледам липсата на внимание към нас тук и липсата на отговори по имейл май ще затварят или по-добре да го направят
 
Така като гледам липсата на внимание към нас тук и липсата на отговори по имейл май ще затварят или по-добре да го направят

Абе и аз им писах, ама 2 дни никой. Не знам. Дано да им се получи бизнеса, защото увисват още в началото, където трябва да са силни.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

А иначе във фейсбук могат да постват разни линкове в страницата им...
 
Последно редактирано:
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Нищо не се случва в някакви срокове. Може да си чакате доста. Аз издържах до 7ми ден и пуснах мейл с питане колко още да ги чакам ТЕ, да ми отговорят за ТЯХНАТА система, за ТЕХНИЯТ код за интеграция и ми се обадиха след час само да ми кажат, че е моя грижа. На питането за инструкции ми казаха да си говоря с уебаджията ми, който ми подддържа сайта, той трябвало да знае. Въпросът е, както и в предходният пост казах, че след като те са 2-3-4ма и нямат човек за всяко нещо, защо си мислят, че другите трябва да имат? В крайна сметка те предлагат услугата и е повече от редно те да могат да обяснят.
Относно кампанията пак си беше драма - спираха я няколко пъти докато не стана ясно, че било защото не съм им дал ПР статия. Е, няма как да предоставиш нещо, което никой не е казал, че му трябва, нали?
Абе меко казано хаос, никаква ориентация...
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Най-интересното е че са наводнили този форум : http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=39

с новите си програми, но нямат врем да ни отговорят тук или на имейл запитванията.

Предполагам че всичко им въври добре явно и нямат нужда от нови Търговци и афилиати.

Аз лично приключих с опитите и чакането, но все пак им пожелавам успех дано да подобрят малко нещата защото има нужда от добри афф. мрежи и в БГ
 
То пък извинявам се....но в колко IT форума се говори за тях и се води дискусии между потребителите, че не могат да смогнат. Един чек всяка седмица е достатъчна. Това в момента е бича на съвременния бизнес - никаква социална политика няма. И естествено губи от което, защото конкуенцията е безмилостнна, не е като едно време - по едно нещо от всичко и да нямаш алтернатива. Сега дори и Бг мама имат алтернатива, че тази компания няма да имат. :)

И още чакам за великия мейл. Но майната му. ;)
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Колеги, някой някакви нови отзиви има ли от тях? Посещения, продажби? Има ли смисъл да се занимаваме с тях, въпреки мудната им работа?
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Каква е разликата между тази програма и директната работа със сайтове, които имат афилиейт програми. Тази програма дава възможност на търговци да работят с нея без да имат афилиейт програма ли? До колкото разбирам взимат комисионна. Та искам да попита след като съм се разбрал с тематични сайтове да работя с тяхните афилиейт програми и продукти, какъв ми е смисъла да работя с Affilieitforme.
 
От: От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

А използват афилиейта на 2leva...

А какво ви е мнението за 2 лева?
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Аз да си кажа мнението - от 2 лева съм доволен. Имат мега яка статистика в панела - за кликове, уникални, импресии, комисиони, конверсии, по топ референти и още. Як софтуер - пълна прозрачност. Изплащат на време натрупаните комисионни.

Като изключим един рекламодател (FashionUp.bg), който вече година не си изплаща комисионните към 2 лева... съответно те не могат да преведат сумите към афилиейтите (или поне моите още не са), друго оплаквания нямам. Все още не съм разпитвал много какво се случва с тях... но ми е странно - нали се подписват договори - е как тогава тия румънски *** от FashionUp.bg не си изплащат комисионните?!? Скоро ще разпитам съпорта на 2лева дали има някакво развитие, като се надявам вече да ги съдят.

А за Affiliateforme - още не съм събрал минимума за изплащане. Като го направя и ми изплатят сумата, ще кажа мнение.
 

Горе