Какви са тези работи от GoDaddy?

btw

New Member
В онлайн банкиреното си виждам
Godaddy ми от картата по 1 лев за някакви си месечни такси, това не го знаех -до сега!? WTF
27.04.2012 MONTHLY FEE - 04.2012 EUR 0.50 GE-GPI 27.04.2012
24.04.2012 MONTHLY FEE - 02.2012 EUR 0.50 GE-GPI 24.04.2012
24.04.2012 MONTHLY FEE - 03.2012 EUR 0.50 GE-GPI 24.04.2012
 
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

Това не харесвам на Давай Бащата. Толкова много отметки трябва да махнеш (ако не ги махнеш след първия месец почват таксите), че има голям шанс да си пропуснал нещо. Прати им тикет кое си забравил да махнеш и го махни. Парите ги пиши заминали. Няма начин да си ги върнеш.
 
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

Не съм на ТИ с английския. Сега не мога ли да махна?
 
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

В онлайн банкиреното си виждам
Godaddy ми от картата по 1 лев за някакви си месечни такси, това не го знаех -до сега!? WTF
27.04.2012 MONTHLY FEE - 04.2012 EUR 0.50 GE-GPI 27.04.2012
24.04.2012 MONTHLY FEE - 02.2012 EUR 0.50 GE-GPI 24.04.2012
24.04.2012 MONTHLY FEE - 03.2012 EUR 0.50 GE-GPI 24.04.2012


хм странно и от къде рабзра че от гд :)
 
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

Е, освен да е от банката, което едва ли.. Не знам и аз, но не ми харесват тези одръжки. В момента тази карта е на нула, ако съм имал още пари сиг и тях щеше да бодне :X
 
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

банката е решила да те занули даже и на - ще те вкара ,това ми се вижда нормална месечна такса за разплащателна сметка която всички банки имат

спокойно нащи са те изпържили ако не знаеш

поне с бг се оправяш отиваш и се разправяш с тях "банките"
 
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

В договора не виждам никъде за подобни одръжки, но ще посетя райфайзен-а скоро време. :)
 
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

да допълня имам стотици домейни от гд вземати на много добри цени имам и над 40 в момента при тях и никога е нямало подобно нещо като месечна такса :) както и с регистраторите в момента с които работя динадот също и нейм ком и нейм сило и тн....
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

В договора не виждам никъде за подобни одръжки, но ще посетя райфайзен-а скоро време. :)

Имах две карти "Виза Електрон" в Райфайзен и на двете имах такса от по 1лв. на месец.
 
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

Миналия ден, като купувах домейн и ми дадоха само опция за плащане с карта и се отказах, макар че един колега беше дал промокод и домейна беше за 2.69 долара. Купих си го от другаде за 8 долара, защото данните за картата ми ги искаха директно в страница на годеди, а не в страница на банката, както е редно. На тези им нямам грам доверие, камо ли да си дам данните от картата.
 
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

Всеки път най-старателно чета и най-дребния текст, махам отметката за автоматично подновяване и после, като платя с пей пал, влизав контрол панела на пейпала да видя има ли автоматично подновяване - еми има, винаги. Въпреки, че специално го изключвам от годеди още при покупката. Абе, с тях обикновено действам колкото да купя някой евтин домейн и после го трансфервам някъде и това е.
 
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

Всеки път най-старателно чета и най-дребния текст, махам отметката за автоматично подновяване и после, като платя с пей пал, влизав контрол панела на пейпала да видя има ли автоматично подновяване - еми има, винаги. Въпреки, че специално го изключвам от годеди още при покупката. Абе, с тях обикновено действам колкото да купя някой евтин домейн и после го трансфервам някъде и това е.

За пръв път чувам да има автоматично подновяване и от страна на PayPal.
 
Re: От: Какви са тези работи от GoDaddy?

За пръв път чувам да има автоматично подновяване и от страна на PayPal.

Нарича се subscription - при първото плащане, ако не го премахнеш от пейпал акаунта ти, ти го слагат всеки месец. Четете какво плащате.

А пича просто си плаща таксата към банката за разплащателната сметка. Да свиква с месечното левче.
 
От: Какви са тези работи от GoDaddy?

Затова си правите карта в ЦКБ - удържат два лева, за да ви е жива сметката, няма месечни такси и поне преди време имаха най-високата лихва на дебитни карти - 3.6% на година (0.3% на месец).
+ това, където се плаща с карта, се минава през терминала на съответната компания - Visa, MasterCard, etc. Аз съм пазарувал на доста места директно с кредитна карта. По принцип всички транзакции минават през Visa.com и даже има някаква защита, доколкото знам.
И още нещо - не знам дали е само при мен така, но от доста време насам, като поръчвам домейн, няма абсолютно никакви отметки за допълнителни услуги - само домейна. А автоматичното подновяване си е по дефолт, махате го от домейн мениджъра, ако искате и така :) Аз на главните домейни съм го оставил - в случай, че забравя или съм офлайн, да се подновят автоматично.
И последно - не си изкарвайте карта в ОББ - имат месечна такса от 1 лев, зарибяват те с 200 хиляди допълнителни глупости и явно едно незаинтересовано "мх" за тях означава, "О, да! ЖЕЛАЯ ДА ПОДПИША ОЩЕ ЕДИН ДОГОВОР!!!!" , а на всичкото отгоре картите им са заключени и онлайн банкиране е достъпно само през тяхната ебана система :)
 
От: Re: От: Какви са тези работи от GoDaddy?

Нарича се subscription - при първото плащане, ако не го премахнеш от пейпал акаунта ти, ти го слагат всеки месец. Четете какво плащате.

А пича просто си плаща таксата към банката за разплащателната сметка. Да свиква с месечното левче.

Ама тоя събскрипшън е за да ти чарджат автоматично картата без да се налага да влизаш в пейпал ...
 

Горе