Какви хора посещават predpriemach.com ?

deffnews

Well-Known Member
И по конкретно с какви персонални интереси и влечения и светоглед.

Не какво работят, не с какво се занимават.

А с какво биха искали да се занимават, какви типове неща ги интересуват.

Сигурен съм че повечето хора, въобще по света, се интересуват от различни неща. Не от едно, не от две. Но все пак.

Би могло да е анкета, но ще стане сложен лабиринт.
 
луди, шизофреници и търсещи конфликт.
Това е част от една групичка , останалите са хора интересуващи ги предимно парите и са коне с капаци за това , че политиката е тясно свързана с всякакъв вид бизнес.
 
  • Haha
Реакции: Sky
луди, шизофреници и търсещи конфликт.
Това е част от една групичка , останалите са хора интересуващи ги предимно парите и са коне с капаци за това , че политиката е тясно свързана с всякакъв вид бизнес.
Нека хората да кажат.
Кофти, че много хора не разбират опфтопик секцията на един форум.
 
луди, шизофреници и търсещи конфликт.
Това е част от една групичка , останалите са хора интересуващи ги предимно парите и са коне с капаци за това , че политиката е тясно свързана с всякакъв вид бизнес.
Просто кажи какво те интересува лично, като теб, човека под ника @Vbb като това, което си. Не ми казвай че пак не разбираш.
 
Просто кажи какво те интересува лично, като теб, човека под ника @Vbb като това, което си. Не ми казвай че пак не разбираш.
какво ме интересува.... яденъйе , пиене и някоя сгодна женица на която да и купя прахосмукачка Rowenta Silence Force , да я яхне и да чисти от сутрин до вечер къщата :)
 
какво ме интересува.... яденъйе , пиене и някоя сгодна женица на която да и купя прахосмукачка Rowenta Silence Force , да я яхне и да чисти от сутрин до вечер къщата :)
Халал да ти е.
 
какво ме интересува.... яденъйе , пиене и някоя сгодна женица на която да и купя прахосмукачка Rowenta Silence Force , да я яхне и да чисти от сутрин до вечер къщата :)
Нещо не мога да повярвам, че светогледа ти се ограничава до сгодна жена, мезе и ракия.
Аз тъй, или иначе питах за друго нещо, това което си написал - еми почти всички няма да го откажем, но питам за други детайли.

Аз, примерно едно от нещата които харесвам е т.нар. крафтинг в най-широк смисъл. Конкретно ще споделя по натам, евентуално.

Но специално за теб направих едно аматьорско "клипче".
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Нещо не мога да повярвам, че светогледа ти се ограничава до сгодна жена, мезе и ракия.
Аз тъй, или иначе питах за друго нещо, това което си написал - еми почти всички няма да го откажем, но питам за други детайли.

Аз, примерно едно от нещата които харесвам е т.нар. крафтинг в най-широк смисъл. Конкретно ще споделя по натам, евентуално.

Но специално за теб направих едно аматьорско "клипче".
и ти като @Spyrax си опериран от чувство за хумор.... Абе кво ви става бе хора???? Толкова ли не ми свикнахте , че доста често подхождам под формата на майтап към сериозни теми!
 
Че и премиера :D Да чакаме до 8 часа да го видим :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Нещо не мога да повярвам, че светогледа ти се ограничава до сгодна жена, мезе и ракия.
Аз тъй, или иначе питах за друго нещо, това което си написал - еми почти всички няма да го откажем, но питам за други детайли.

Аз, примерно едно от нещата които харесвам е т.нар. крафтинг в най-широк смисъл. Конкретно ще споделя по натам, евентуално.

Но специално за теб направих едно аматьорско "клипче".

Много хубаво
:D
 
Последно редактирано:
  • Haha
Реакции: Vbb
и ти като @Spyrax си опериран от чувство за хумор.... Абе кво ви става бе хора???? Толкова ли не ми свикнахте , че доста често подхождам под формата на майтап към сериозни теми!
Нищо няма да уточнявам преди да мине премиерата.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Докато чакаме премиерата... please like & subscribe!

ПП. Бъзикам се за Жон... чакай да изтрия че Дефито си пада малко злопаметен.
 
Ти си човек със сериозно его, като повечето от нас.
Човек, тази конфронтация ми е дотегнала. Не знам как ще възприемеш "видеото", но финала е отворен.
егото ми е с покритие ... нещо лошо ли виждаш в това? Само не разбрах къде е видеото
 
егото ми е с покритие ... нещо лошо ли виждаш в това? Само не разбрах къде е видеото
трудно е да се приеме че някой ти казва нещо без задни мисли
 

Горе