Какви хора посещават predpriemach.com ?

точно така!
Ще ти кажа едно нещо. Което искам да го определя правилно.
Иска ми се да има дискусии,
някои никове млъкнаха.
 
Ще ти кажа едно нещо. Което искам да го определя правилно.
Иска ми се да има дискусии,
някои никове млъкнаха.
кажи де ... ама го напиши на разбираем език
 
кажи де ... ама го напиши на разбираем език
Няма да е кофти да се изложат аргументи. Да се появи някаква дискусия.
Както искате го направете - ако искате си бухайте мечи капан постоянно.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Няма да е кофти да се изложат аргументи. Да се появи някаква дискусия.
Както искате го направете - ако искате си бухайте мечи капан постоянно.
аз добре разбирам , че искаш да създадеш тема в която да се коментира постоянно и да бъде по-голяма от темата за Усрайна Русия.... само , че е хубаво да избереш тема на дискусия която ще е интересна и забавна за всички участници в нея.
 
аз добре разбирам , че искаш да създадеш тема в която да се коментира постоянно и да бъде по-голяма от темата за Усрайна Русия.... само , че е хубаво да избереш тема на дискусия която ще е интересна и забавна за всички участници в нея.
Възможно е темата за войната да мине поне за малко на заден план. Има обстоятелства... Решението е ваше.
На мен тази война ми дотегна, и би трябвало да е дотегнала на повечето хора.
 
На мен тази война ми дотегна, и би трябвало да е дотегнала на повечето хора.
А ти дотегна на всички във форума още преди короната. Нандито като виден защитник на онеправданите те беше прибрала под крилцето си, ама и на нея си й писнал.
 
аз добре разбирам , че искаш да създадеш тема в която да се коментира постоянно и да бъде по-голяма от темата за Усрайна Русия.... само , че е хубаво да избереш тема на дискусия която ще е интересна и забавна за всички участници в нея.


Не, глупости. Като ти казвам нещо ми се довери. Досега не си ми дал повод да се избъзикам с теб по тъпашки начин, а и аз по принцип не ги обичам тези неща.
В момента никой не може да направи по-популярна тема от тази за войната, преди това същото беше с ковид-а.

Като ти казвам, че съм участвал в големи форумни войни - това е точно така. Само че преди много време и на други места.
Бил съм своеобразни автосформирани групички, като общо взето винаги съм бил в малката групичка.
Единия от сайтовете, който беше тип сайт-форум, и той всъщтност още си го има и един от големите в областта си, а не форум му затвориха форума заради 20-на човека между които и аз. И аз пак бях на страната на онеправданите и нападаните от по-голямата групичка.
Подчертавам, преди доста години.
И това като цяло ми е изключително притръпнало, безинтересно, досадно и повече.

Освен това зависи и от контингента, а тук както съм посочвал потребителите все пак си налагат сами цензура. Особено на езика. Макар че на моменти заминава "у ряката".

Отделно има форуми в които мои теми са пиннати от години и са в топ 3-5 от посещаваните им и големи теми въобще. Реално погледнато от доста време не влизам почти никъде другаде.
Както знаеш по в началото на двете големи теми имах активност но ми писна, защото нищо не се променя. И нищо не се е променило от самото начало, каквото съм предпложил - продължава да се случва.
Казах ли, че тази война ще я влачат дълго - ами ето ти на вече е година и половина. И изобщо не се вижда да свърши скоро.
Нито една от страните няма да се откаже. Тези неща са решени другаде. Ама няма нужда и тази тема да я правим поточе на военната.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
__ 1 __
 
Отделно има форуми в които мои теми са пиннати от години и са в топ 3-5 от посещаваните им и големи теми въобще.
teenproblems ?!?
 
взе ми думата от устата :)
Сложен за разбиране човек си. Сблъсък ли търсиш.
 
Сложен за разбиране човек си. Сблъсък ли търсиш.
иронизирам те просто... а ти сблъсък с мен не може да имаш просто защото ти самия си труден за разбиране. Едва ли има човек от форума който да може да разбере целта ти в живота . Наблегни на подредбата на мислите си защото никой не те разбира, дори @nandibandi която разбира всички не може да ти хване спатиите какво точно искаш да кажеш.
 
иронизирам те просто... а ти сблъсък с мен не може да имаш просто защото ти самия си труден за разбиране. Едва ли има човек от форума който да може да разбере целта ти в живота . Наблегни на подредбата на мислите си защото никой не те разбира, дори @nandibandi която разбира всички не може да ти хване спатиите какво точно искаш да кажеш.
И аз не мога да разбера защо точно Меси отиде в Интер Маями при положение, че саудитците му даваха 2 милиарда.
Не знам и дали Карлос Алкасар е генна модификация, щото определено така изглежда.
Ами така е... човек не може да знае и разбира всичко.
 
И аз не мога да разбера защо точно Меси отиде в Интер Маями при положение, че саудитците му даваха 2 милиарда.
защото за разлика от теб те не отиват там където им дават най много пари, а където ще живеят спокойно и с нормален климат. Не всичко е пари в тоя живот.
 
защото за разлика от теб те не отиват там където им дават най много пари, а където ще живеят спокойно и с нормален климат. Не всичко е пари в тоя живот.
Разбира се. Той е специален човек. Сумата е сама по себе си огромна но не става въпрос за нея. Всеки случай щеше да остави в историята Майкъл Джордан който е първия профи спортист милиардер.
И все пак с тези пари би могъл да си купи половината си бивш отбор. Който на теория не може да бъде купен, но всъщност може.
Аз може би щях да направя така.
Според мен Меси се отказа. Пред него имаше рекорди, които можеше да подобри и които вероятно щяха да седят години напред.

Както и да изравни други, които може да не бъдат подобрени изобщо. За мен спорът Меси или Роналдо никога не е стоял на дневен ред, но за много хора все още стои.
Меси ще остане зад Роналдо в две много важни класации - най-много титли ШЛ и най-много голове ШЛ.
Аз и много други много добре знаем какво искаше Меси, за какво бленуваше и за мен огромната част от спортната и не само "общественост" му помогна. Говоря за хората и за критичната маса.
Ами ти? Ти как би постъпил.
 
От юнуари, един скеч гледах днес, вика ти за една сгрешена буква ли ще ми държиш сметка..
 
  • Haha
Реакции: Vbb
И аз не мога да разбера защо точно Меси отиде в Интер Маями при положение, че саудитците му даваха 2 милиарда.
Не знам и дали Карлос Алкасар е генна модификация, щото определено така изглежда.
Ами така е... човек не може да знае и разбира всичко.
Какво му се възхищавате на гнома? Тоя ако не беше играл в Барселона с едни от най-добрите футболисти, щеше да е пълна мишка. Видяхме го в ПСЖ, виждахме го и в национала, където над 10г ги проваляше. Меси е посредствен футболист с много късмет.

За разлика от него, Роналдо се доказа и в Англия, и в Испания, и в Италия, лидер на отбора на Португалия, а сега и при арабите. И него не го харесвам особено, но е класи над Меси.

Иначе за форума, тука само скъсаняци и сеирджии 😁
 
Какво му се възхищавате на гнома? Тоя ако не беше играл в Барселона с едни от най-добрите футболисти, щеше да е пълна мишка. Видяхме го в ПСЖ, виждахме го и в национала, където над 10г ги проваляше. Меси е посредствен футболист с много късмет.

За разлика от него, Роналдо се доказа и в Англия, и в Испания, и в Италия, лидер на отбора на Португалия, а сега и при арабите. И него не го харесвам особено, но е класи над Меси.

Иначе за форума, тука само скъсаняци и сеирджии 😁
Гнома няма с кой да го сравняваш освен с истинския Роналдо, Марадона и Пеле. И сигурно последните 7-8 години треньорите в клубовете му са анонимни некадърци. В ПСЖ отиде за да разузнае почвата, то това стана прекалено очевидно.

Както е очевидно, че напред Франция ще продължава да е основния кандидат за СП. С половин Африка на разположение.

За Гела какво да кажем, ходи само по хегемони отбори, и накрая трябваше да забие Юнайтед в дъното, че да се сетят да правят отбор наново. Тъй, че това му признавам, че успя по неволя да ги накара да си погледнат отбора и от футболната част.
 
 

Горе