Какво бихте отворили в малка община?

От: Какво бихте отворили в малка община?

Малък магазин за електроника: мини тонколони, кабели, преходници, зарядни, батерии, часовници, разни джаджи, репелент уреди,ножове, малко играчки, туристически джунджурии, компютърна периферия.

В малките населени места обикновено няма такива стоки и поръчват онлайн или пътуват до близък голям град. Имам такъв магазин с град около 4 хиляди жители и съм много доволен

Виж файлът 13858
 
От: Какво бихте отворили в малка община?

Пункт на Еврофутбол и Евробет има ли? Ако няма ти си човека действай! Покрай пункта ще продаваш и коли кафета и бири може дори на автомат да ги сложиш и така понеже е пункт ще заобиколиш данъците (защото НАП нямат работа в пунктовете няма и да дойдат никога). Ако потока от хора е голям може да си сигурен, че ще има интерес не малък. Ще си пускат еврошанс ще търкат билетчета и накрая ще ти влизат всяка седмица що годе прилични пари освободени от данъци както знаеш. Фирмата ти да не е по ДДС и си патрон. Разходите ще са за ток, вода, интернет, заплати естествено, ако ще работи чужд човек ще трябва осигуровки и т.н. усложнява се малко, но ако е близък може да го направиш съдружник по документи и така облекчаваш донякъде нещата.

Иначе юоже и една джага да изплющиш, прави ми впечатление, че има голям интерес към тая игра дори от момичета.
 
От: Какво бихте отворили в малка община?

еротичен бутик :clap:
не се сдържах, сори
 
От: Какво бихте отворили в малка община?

Само ядене и пиене, нищо друго, туризъм
 
От: Какво бихте отворили в малка община?

Та да кажа и така, примерно ако някой от вас има бизнес, и желае може да го разриши в тази община, като сътрудници.. Бих се заел с работата тук като представител, ще улесним процедурите..
 
От: Какво бихте отворили в малка община?

Шашни всички и направи едно мини музейче за минералната вода. Изкопай някакви данни за историята, плюсовете на минералните води, различните видове, направи няколко интересни рафта, някой друг макет на каквото трябва. После използвай знания и форума за популяризиране и пускай билети по 5-10 лв. Отделно някй лев от Девин, Хисаря, Горна баня или който друг даде.

Плюсове:

- Ще имаш българи и чужденци;
- Ще стоиш и чакаш посетители и ще имаш време да си полезен на някой друг сайт на компютъра и т. нат;
- Нямаш някакви бюрократични изисквания;
- Нямаш нужда от бог знае каква инвестиция;
- Нямаш нужда от поддръжка, няма да има кой знае каква амортизациял

Самите хотели и къщи за гости в района ще те споменават в сайтовете (е, ще оставиш и на място някой друг флаер), защото ще е нещо интересно и ще опитат чрез теб да привличат гост към района.

И да почерпиш за идеята и готовият план!
 
От: От: Какво бихте отворили в малка община?

Шашни всички и направи едно мини музейче за минералната вода. Изкопай някакви данни за историята, плюсовете на минералните води, различните видове, направи няколко интересни рафта, някой друг макет на каквото трябва. После използвай знания и форума за популяризиране и пускай билети по 5-10 лв. Отделно някй лев от Девин, Хисаря, Горна баня или който друг даде.

Плюсове:

- Ще имаш българи и чужденци;
- Ще стоиш и чакаш посетители и ще имаш време да си полезен на някой друг сайт на компютъра и т. нат;
- Нямаш някакви бюрократични изисквания;
- Нямаш нужда от бог знае каква инвестиция;
- Нямаш нужда от поддръжка, няма да има кой знае каква амортизациял

Самите хотели и къщи за гости в района ще те споменават в сайтовете (е, ще оставиш и на място някой друг флаер), защото ще е нещо интересно и ще опитат чрез теб да привличат гост към района.

И да почерпиш за идеята и готовият план!

Идеята ти е чудесна и нова и интересна, ще си помисля за това..

ПС. има ли някой от форума който да си е открил офис на СПИДИ или ЕКОНТ как стават нещата.
 
Re: От: От: Какво бихте отворили в малка община?

Идеята ти е чудесна и нова и интересна, ще си помисля за това..

ПС. има ли някой от форума който да си е открил офис на СПИДИ или ЕКОНТ как стават нещата.

Да, има: https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=61159

Преди известно време колегата отвори. Може да сподели опит, ако не е конвенционално. ;)
 
От: Re: От: От: Какво бихте отворили в малка община?

Да, има: https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=61159

Преди известно време колегата отвори. Може да сподели опит, ако не е конвенционално. ;)

Бих се радвал ако се включи,а може и на ЛС да даде малко инфо.. Каква инвестиця е нужна , за колко време става , какво трябва да се направи т.н.
 
Re: От: Re: От: От: Какво бихте отворили в малка община?

Бих се радвал ако се включи,а може и на ЛС да даде малко инфо.. Каква инвестиця е нужна , за колко време става , какво трябва да се направи т.н.

Да, ще е добре. Но честно казано мисля, че на един обяд би ти споделил, че може би има неща, които не са добре да споделя, и които реално са важни.
 
От: Какво бихте отворили в малка община?

Условията на Еконт са публикувани на сайта им, барабар с договорите: http://franchise.econt.com/
Може да си оформи човек доста добра представа за изискванията, инвестицията и т.н.
 
От: От: Какво бихте отворили в малка община?

Шашни всички и направи едно мини музейче за минералната вода. Изкопай някакви данни за историята, плюсовете на минералните води, различните видове, направи няколко интересни рафта, някой друг макет на каквото трябва. После използвай знания и форума за популяризиране и пускай билети по 5-10 лв. Отделно някй лев от Девин, Хисаря, Горна баня или който друг даде.

Плюсове:

- Ще имаш българи и чужденци;
- Ще стоиш и чакаш посетители и ще имаш време да си полезен на някой друг сайт на компютъра и т. нат;
- Нямаш някакви бюрократични изисквания;
- Нямаш нужда от бог знае каква инвестиция;
- Нямаш нужда от поддръжка, няма да има кой знае каква амортизациял

Самите хотели и къщи за гости в района ще те споменават в сайтовете (е, ще оставиш и на място някой друг флаер), защото ще е нещо интересно и ще опитат чрез теб да привличат гост към района.

И да почерпиш за идеята и готовият план!

и колко е полезно да се използва минерална вода в ракията с дегустации... :)
 
От: Какво бихте отворили в малка община?

Будка за продажба на тоалетна хартия и салфетки.Тва е евъргрийн.
В моя град има такава от 20 години и още не е фалирала...странно.....
 
От: Какво бихте отворили в малка община?

Будка за продажба на тоалетна хартия и салфетки.Тва е евъргрийн.
В моя град има такава от 20 години и още не е фалирала...странно.....
Изпускаш ключов момент - автентичните турци не ползват тоалетна хартия.
 
От: Какво бихте отворили в малка община?

Не съм ходил по този край Минерални бани, но ако има достатъчно хотели и туристи, може да се разбереш със хотели, да вкараш едни картове (колички) за безводно миене на автомобили и спокойно може да им предлагаш подобна услуга на посетителите на хотелите или на посетителите на разни басейни и т.н...
Отиваш на басейн и ти тръкват колата за 10-тина лв или отиваш на хотел и деня преди да си тръгнеш сутринта ти тръкват колата, аз бих се възползвал от подобна услугата и при това безводно, няма да ми се напраши веднага след като тръгна и да полепнат боклуците по нея...

Ако ти е интересна тази идея, мога да ти дам оферта за картове (колички), препарати, кърпи и т.н
 
От: От: Какво бихте отворили в малка община?

Не съм ходил по този край Минерални бани, но ако има достатъчно хотели и туристи, може да се разбереш със хотели, да вкараш едни картове (колички) за безводно миене на автомобили и спокойно може да им предлагаш подобна услуга на посетителите на хотелите или на посетителите на разни басейни и т.н...
Отиваш на басейн и ти тръкват колата за 10-тина лв или отиваш на хотел и деня преди да си тръгнеш сутринта ти тръкват колата, аз бих се възползвал от подобна услугата и при това безводно, няма да ми се напраши веднага след като тръгна и да полепнат боклуците по нея...

Ако ти е интересна тази идея, мога да ти дам оферта за картове (колички), препарати, кърпи и т.н

Да прати ми една оферта за всичко необходимо с една ориентовъчна цена.
 
От: Какво бихте отворили в малка община?

Дай мейл, за да мога да ти изпратя офертата.
 

Горе