Какво бихте правили със system.bg ?

alexer

Active Member
Какво бихте правили с този домейн...

...

Благодаря предварително!
Поздрави, Александър

ПП: мнението е променено, поради отдавна продаден домейн и по молба на новите собственици
 
Последно редактирано:
Е да ясно, че се избира дейност и после домейнии другите работи.
Аз по принцип съм решил какво да го правя - просто ми е интересно мнението на другите :)
 
сайт свързан със софтуер ми се струва най - удачен... може би нещо като download.bg
 
Аз с удоволствие ще ти помогна да направиш уникален бизнес проект, който ако го работиш 1-2 години като хората ще ти донесе много висока популярност. Ако пък се запалиш и развиеш идеята може да стане нещо наистина уникално и хората ще го цитират като инкубатор за бизнес идеи... да подскажа ... всъщност това е матрицата ;-)
 
Да, разбира се че бих. Но това трябва да се прави между хората като план за сътрудничество. Защото поне аз си мисля, че качествената дискусията във форума ни стимулира да мислим върху проектите си, но не можем да ги излагаме публично, особено като не са се случили. Ако пъс са готови, вече е самореклама :) което не е възпитано.

Иначе е добре да започваме партньорства от тук. Стига да е добре за всеки.
 
Аз ти предлагам нещо свързано със операционни системи(Уиндолс, Линук, Мак и т.н.)
 
Е да ясно, че се избира дейност и после домейнии другите работи.
Аз по принцип съм решил какво да го правя - просто ми е интересно мнението на другите :)

e как какво поп фолк директория със заглавие нашта система 442
 
От: Какво бихте правили със system.bg ?

На мен ми звучи като сайт за софтурна фирма.

BTW как го купи .bg домейна. Аз имам един .bg домейн, но трябваше да си отворя ООД за да го купя. Чудя се дали няма по евтин и сигурен начин.
 
От: Re: Какво бихте правили със system.bg ?

Бих направил сайт с безплатни и платени системи за сайтове ..

Това е най-добрият вариант, според мене, има ли изобщо такъв сайт на български, не знам...
 
От: Какво бихте правили със system.bg ?

Има доста :)
 

Горе