Какво ви е мнението за Румен Виста?

Възхищавам се на хора като тоя и оня (Тонкин). Това са изявени, на длъж и нашир, идеолози. Гурута. Това са Левски и Ботев на съвременна България. Дават, дават и дават, и продължават да дават. То не са знания, умения, компетенции, съвети... То не е разнообразие от теми за различни сфери и бизнеси. Жестоки са. Най, най, най. Топ. Абе, топът на топа! И всичко това в името на хората, които имат нужда. За всички тях. За целия народ. Да пребъдем. Да бъдем богати и успешни. Още днес. Или от днес за утре, моля.
 
Ама яко са му насипали под клипа, с лопатата направо. И се съмняват в реклама на имоти, Руменчо сгънал някой лев и кой отде е.
 
Като гледам как активно го защитават във фейсбук и ютюб 30-тина профила, почти съм сигурен, че някой от съседните теми му е продал профили и той се саморекламира. Тука има, тука нема, ама в модерен онлайн формат. И който клъвне.
Аз така и не разбрах, той електротехник ли е, или магистър, доктор по икономика? Откъде има познанията, уменията.... че то дори чичкото с колелото дето продава риба, започва с визитката си "аз от 15 години продавам риба"
 
Много свястно момче ще излезе тоя Румен.

Още не съм гледал видеата, понеже не ми остава време от гледане на други гурута :) обаче щом така хубаво дразни Киров + генерира регистрации у форума, значи има хляб у него...
 
Много свястно момче ще излезе тоя Румен.

Още не съм гледал видеата, понеже не ми остава време от гледане на други гурута :) обаче щом така хубаво дразни Киров + генерира регистрации у форума, значи има хляб у него...
Няма ли да се наинвестираш и ти с ТИМ-аджиите, с 35 г. кредит, да правиш туризъм, с очакван нулев сезон? Прости тимаджии ей! Не си го държат те да се напечелят и да намилионят, ами го продали на Руменчо, да се направи на господин за един ден!
Я отворят кръчмите лятото, я не. Ей тъй ще се насипят богаташите, да бичат 200 левови нощувки без all inclusuve, при конкуренцията на 5 звезден хотел за тия пари.
Прости ора, как не са се сетили дося, ни банкерът ни строителя. Като оназ приказка за хитър Петър, дето смятал с 2 яйца къв бизнес ще направи, като се навъдят.
 
Няма ли да се наинвестираш и ти с ТИМ-аджиите, с 35 г. кредит, да правиш туризъм, с очакван нулев сезон? Прости тимаджии ей! Не си го държат те да се напечелят и да намилионят, ами го продали на Руменчо, да се направи на господин за един ден!
Я отворят кръчмите лятото, я не. Ей тъй ще се насипят богаташите, да бичат 200 левови нощувки без all inclusuve, при конкуренцията на 5 звезден хотел за тия пари.
Прости ора, как не са се сетили дося, ни банкерът ни строителя. Като оназ приказка за хитър Петър, дето смятал с 2 яйца къв бизнес ще направи, като се навъдят.
може и да се е набутал, но все пак има шанс да изкара пари за един апартамен като този не за 35 години, а по-скоро за 2-3 години, за разлика от някой от нас на този етап от развитето ни.
 
Много свястно момче ще излезе тоя Румен.

Още не съм гледал видеата, понеже не ми остава време от гледане на други гурута :) обаче щом така хубаво дразни Киров + генерира регистрации у форума, значи има хляб у него...
Румен стана аналог за възродител на предприемач...
 
може и да се е набутал, но все пак има шанс да изкара пари за един апартамен като този не за 35 години, а по-скоро за 2-3 години, за разлика от някой от нас на този етап от развитето ни.
Големият предприемач пусна видео "моята грешка за 500 000 лева", т.е. къщата в кучкарника и змиярника. После големият предприемач се ушива (така твърди) с още един имот, с идеята за рентиерство, и то сезонно. Нашето море е 3 месеца годишно, по-малко и от зимния сезон. Не сме Гърция, не сме Хаваите.

Може и за 2 месеца да ги избие, а може и да потъне преди да види първия си наемател. Особено както се дърви на потенциалните клиенти за курсовете си.
 
Последно редактирано:
Парцелите там са по 20 000 евро, неговата къща е навътре някъде 4-5 ред. Аз също харесвам разчупен дизайн, ама тоя дизайн е за ул. Сандрово, някак на село сред кокошките, не върви да паркираш Мерцедес сред Москвичите.
 
Последно редактирано:
пичове, копувате ли биткоин че стана 63 бона?
 
Парцелите там са по 20 000 евро, неговата къща е навътре някъде 4-5 ред. Аз също харесвам разчупен дизайн, ама тоя дизайн е за ул. Сандрово, някак на село сред кокошките, не върви да паркираш Мерцедес сред Москвичите.
Нещо не разбрах за какво е този линк. Ако му е там къщата си е направо пример за тъпо зачукани пари. Вечер не бих посмял да се мотам пеш, той самия разправя, че кучкарникът ги нападал посред бял ден.

"пичове, копувате ли биткоин че стана 63 бона?"
За какво ми е да си кОпувам? Да падне в пъти както винаги ли, и да издухам супата по най-левашкия начин?
 
Нещо не разбрах за какво е този линк. Ако му е там къщата си е направо пример за тъпо зачукани пари. Вечер не бих посмял да се мотам пеш, той самия разправя, че кучкарникът ги нападал посред бял ден.

"пичове, копувате ли биткоин че стана 63 бона?"
За какво ми е да си кОпувам? Да падне в пъти както винаги ли, и да издухам супата по най-левашкия начин?
ти ше излезеш от тия дето от всичко разбират деа
 
ти ше излезеш от тия дето от всичко разбират деа
Не бе, отивам да нарина 100 бона за нещо, дето не ми трябва. Тръгнали са едни агенти да агитират старците по селата, да инвестират в новата икономика. Ако питаш баба си и тя ще ти обясни за Биткойн.

Неграмотно попита, грамотно отговорих, и пак недоволни.

Само на мене ли е странно да продаваш курсове по инвестиране, пък като последния селянин да си заложиш бъдещите доходи за 1/3 века напред, в тухли и киреч?

Ако питаш баба си ще ти даде същия предприемачески съвет. Да си заровиш живота в тухли и бетон, че имотът бил най-сигурната инвестиция. Няма нужда да даваш 4 стотака на Румен, да ти каже същото.
 
Последно редактирано:
Парцелите там са по 20 000 евро, неговата къща е навътре някъде 4-5 ред. Аз също харесвам разчупен дизайн, ама тоя дизайн е за ул. Сандрово, някак на село сред кокошките, не върви да паркираш Мерцедес сред Москвичите.
Не е много релевантно към темата, обаче тая постройка е рядко срещано грозна.

Особено като добавим и тая оградка, дето е висока 2 метра и е на разстояние 1.5 от стените на въпросното чудо на архитектурата.

У наше село има поне 15 имота дето са с 6-7 класи над това.
 
Не е много релевантно към темата, обаче тая постройка е рядко срещано грозна.
...
Въпрос на вкус, малко прилича на промишлено хале, ама харесвам такива сгради с много стъкло. Дано си е купил парно на кюмюр, това с климатик едва ли може да се стопли.
Ако верно е набутал половин милион си е за пример за кофти "инвестиция". Мястото е много кофти, зимата само с черокито. На село като вали сняг дори през нощта чистят, а там се съмнявам дори боклука да минават да им събират.
Паметник на глупостта, като огромните къщи по селата, дето дядовците строили да има за децата. Тъй си бучат празни, за радост на паяците.
 

instagram: rumensdiamond​

Rumen Simeonov​

Internet and real estate Entrepreneur. I believe everyone should be in pursuit of a better life.


https://bg-bg.facebook.com/rumen.simeonov.351 - фейсбук профил - средно образование Димитровград, и колеж по туризъм Варна 2010г.


Отговорът ми по заглавието на темата е: Сладкодумник.
послеслов - Румене спокойно, няма ровя повече.
 
Последно редактирано:

instagram: rumensdiamond​

Rumen Simeonov​

Internet and real estate Entrepreneur. I believe everyone should be in pursuit of a better life.


https://bg-bg.facebook.com/rumen.simeonov.351 - фейсбук профил - средно образование Димитровград, и колеж по туризъм Варна 2010г.


Отговорът ми по заглавието на темата е: Сладкодумник.
послеслов - Румене спокойно, няма ровя повече.
Браво, сега извади некой компромат и за Иван - да сравним.
 
Ами видимо от историята на живота му, няма нужното образование и опит като финансист, за да си позволява да дава такива съвети. Защото има хора, които се връзват. И пак казвам, първата му фирма в живота в България е регистрирана 2019г. - https://papagal.bg/eik/205619873/0c4c . за какъв бизнесмен и предприемач се представя изобщо той.
Но пък е добър в актьорското майсторство. Ще видя дали няма някое ново видео :)

edit:
Много ми хареса този коментар на последния му клип:
The Self- Help Connection 6 days ago (edited)

Приятел един съвет от мен, никога не давай финансови съвети , в кои компаний на стоковaта борса или дори крипто валути или имоти да се инвестира. Изглежда не си запознат добре с финансовите пазари и специално когато препоръчваш определени инвестиционни инструменти ( играеш с аудиторията си на руска ролетка). Като казваш че няма балон който се пука-сигурно не си запознат със Японската стокова борса, какво се случи след пика 1990. Все още не е стигнала нивата от тогава. Според теб това какво е ???Виждам че си вкарал американският модел за маркетинг и реклама като промотираш самият себе се. Този модел на запад работи много добре за да се правят пари чрез Youtube и да хващаш шарани за различни видове курсчета.Там наемат лухсозните имоти в които снимат-под наем, наемат колите с които се показват- под наем, наемат жените с които снимат- под наем и никога не показват реално личните си животи пред света. Проблема е там че ти живееш в България..., на всички си показъл къде живееш, каква кола караш, какви пари правиш, отворил си целия си личен живот на пълен показ, дори и децата си и жена си показваш! Много ти се чудя на акъла това което правиш дали си заслужава цената в името на еден материализъм в който си се влюбил. Виждам че си млад и добре мислиш, но според мен България не е за този модел по който караш. Не ти мисля лошото и ти желая успех и за това ще ти препоръчам две книги да прочетеш които ще ти бъдат в полза. Едната е by Ray Dalio "Principles " and the other one is by Sadhguru " Death " Ако ме послушаш и ги прочетеш(не са лесни за четене), нов свят ще се отвори пред теб! Успех!
 
Последно редактирано:

Горе