Какво ви е мнението за Румен Виста?

ти кой си ? :) това е темата за румен виста ти си спамера в слуачая, даже се показа какъв смешен хейтър си евала и на теб. следващия път можем да пуснем тема за теб да не се чувстваш игнориран. бати жадния за внимание, пиши кой си и изкраваш ли повече от румен виста че си тръгнал да пишеш тука глупости.
Вдигаш стара тема, като пускаш въдица, за да му се гледа видеото и той да си печели от това парички! Това е типичен спам! Без да даваш никакъв смислен принос към темата, но пък подклаждаш интереса на любопитните. Да не съм аз спамер, че да търся внимание бе малоумник такъв!!! И къде са ти доказателствата, че е изкарал 35K - просто защото човекът си го е казал ли???
 
Всъщност показва реалните страници с доходите , без там където е забранено. Едва ли лъже за цифрите по-това което съм гледал.
Иначе има един пичага дето е по-луд от него techlead , но и виста е интересен и прави готини клипове.
 
Сега аз ли да ви казвам как се нагласят страници с доходи?

Не, не е с Фотошоп.
 
Сега аз ли да ви казвам как се нагласят страници с доходи?

Не, не е с Фотошоп.
Не е нагласено , и в предишни клипове си е показвал доходите , гледанията, времетраенето на клиповете. Имал е и по малко доходи от тия 35к , сега явно му е тръгнало и е набрал популярност по-голяма.
 
Не е нагласено , и в предишни клипове си е показвал доходите , гледанията, времетраенето на клиповете. Имал е и по малко доходи от тия 35к , сега явно му е тръгнало и е набрал популярност по-голяма.
Ами Киров не се спря да го промотира сред трийхъгърите... как няма да набере.
 
Всъщност показва реалните страници с доходите , без там където е забранено. Едва ли лъже за цифрите по-това което съм гледал.
Иначе има един пичага дето е по-луд от него techlead , но и виста е интересен и прави готини клипове.
да techlead е легенда един от любимите ми ментори
 
Вдигаш стара тема, като пускаш въдица, за да му се гледа видеото и той да си печели от това парички! Това е типичен спам! Без да даваш никакъв смислен принос към темата, но пък подклаждаш интереса на любопитните. Да не съм аз спамер, че да търся внимание бе малоумник такъв!!! И къде са ти доказателствата, че е изкарал 35K - просто защото човекът си го е казал ли???
като те е страх толкова от спам, ще пропуснеш да научиш неща които не знаеш, братле ти май си завислив и страхлив и затова почна с обидите.
 
Всъщност показва реалните страници с доходите , без там където е забранено. Едва ли лъже за цифрите по-това което съм гледал.
Иначе има един пичага дето е по-луд от него techlead , но и виста е интересен и прави готини клипове.
че за какво да лъже нали не е казъл че от дропшипинг ги прави а от самия курс, иначе от скоро се кефя и на цветан радушев, и неговият курс не е зле. то това е и зарибявката че с последния клип румен напомня че най добрият бизнес модел е дигиталн продукт, по малко разправии и по неограничено скалиране
 
Да не ти е откраднал жената, че правиш опити за дълбок анализ? :D
Чак толкова да се вглъбявате в нещо, сякаш някой, ако тръгне да му вярва, то ще прочете първо тук и ще се разколебае.
Ами да Ви кажа - добре, че има точно такива хора, които правят "дълбок" анализ, защото има и такива като мен, които влизат точно тук, за да търсят точно такави анализи и информация!
Бях напът да закупя курса на Румен Виста за YouTube за жена ми, но след прочетеното във форума, това вече НЯМА да се случи, така че всяко едно мнение и "дълбок" анализ не се знае на кой и кога ще му бъдат от полза.

С уважение,
Михайлов
 
Добре, че се регна от друг профил, Ванка, за да ни докладваш. И аз, ако видя на клип човек, който хвърля отровна змия извън къщата, не бих си купил курса. ;)
 
Добре, че се регна от друг профил, Ванка, за да ни докладваш. И аз, ако видя на клип човек, който хвърля отровна змия извън къщата, не бих си купил курса. ;)
Това към мен ли беше, защото ако е към мен - не, не съм никакъв Иван и за първи път правя регистрация тук с цел да получавам информация.
 
tenor.gif
 
Добре, че се регна от друг профил, Ванка, за да ни докладваш. И аз, ако видя на клип човек, който хвърля отровна змия извън къщата, не бих си купил курса. ;)
Има люде, дето смятат, че всичко е тъй каквото им на тях изглежда. Особена досада са по форумите. Тъпотията човешка дотам е стигнала с тая презадоволеност и моладжийство, че имаше една патка дето по някаква игра избра слона за по-голям от Луната. Тъй на нея ѝ изглеждало.
Че и твойта работа. През оная ми работа е за Румен, нито лошо нито добро ми е направил. Просто шум в нета, като тебе също. Нека да видят потенциалните мющерии как Румен ги третира. Който не е веган и псевдо - еколог нямал право да му дава пари. Тъй да е, нека да е ясно! Тука няма как да дойде да модерира мнения.

"Бях напът да закупя курса на Румен Виста за YouTube за жена ми" ...
На мен през ум не ми е минавало да пускам пари в тест "тъпак ли си". Хеле пък 4 стотачки. С тез пари муам пържоли цял месец! 4 стотака, че да ми каже като последния балък да наливам пари в първия моден хайп, като Тесла, Епъл и Биткойн. Ама набирало до стотачка за 3 секунди... смятай! Особено по наще пътища дето и джиповете закъсват.

п.с. Сетих се за един виц. Жена искала от благоверния си да ѝ купи нещо, дето като го настъпи да набира до 100 за 4 секунди. И той ѝ подарил... кантарче!
Ikea_bathroom_scale.jpg
 
Последно редактирано:
Много мрънкане и оправдаване, досега само приказка не беше разказвал. Сега е ред да се цитираш от другия профил, след което да се изплюеш на форума и да кажеш едно време какво е било. :D Долу-горе така се движи репертоарът.
 
Много мрънкане и оправдаване, досега само приказка не беше разказвал. Сега е ред да се цитираш от другия профил, след което да се изплюеш на форума и да кажеш едно време какво е било. :D Долу-горе така се движи репертоарът.
Лумпен, дори няма да губя времето на админите, да кажат дали пишем от едно IP.
Връй си купи тест за тъпотия, айде щи разкажа приказка тоя път. От мен да мине.

Абдалите са като пролетна трева. Сутринта минеш ги окосиш, до вечерта поникнали нови.
 
Ако изкочи змия я фърляш на някого у врата. Деда ти все тъй е подхвърлял вредители край къщата си, да имаш сега нет и да пускаш по 4 стотака тест "тъпак ли съм".
 
Taман гледам последната изцепка на Руменчо. Като последния селяндур си купи апартамент с огромен 35 годишен кредит за 90% от имота. С идеята да става рентиер.
На вас продава чалъмите за инвестиции.

п.с. Цените на имотите само се качвали, като на неговия апартамент. Все едно съм на селската кръчма и на третата ракия правим бизнес планове с тракториста.
 
Последно редактирано:
Навивай, развивай, това го правят преедмачите от предпричмач най-добрееее ;) Нааавивай!
 
Навивай, развивай, това го правят преедмачите от предпричмач най-добрееее ;) Нааавивай!
Айде поне един от вас да се похвали, че си е купил курсове, и да е изкарал 2 лева в резултат.
Аз навивам, ти развивай!
 

Горе