Какво ви е мнението за Румен Виста?

Toя надмина и мис Тигрова по дислайкове. Други такива мразени канали не знам да има. Един руснак дето прави компютърджийски курсове, открито псува зрителите си, и пак дислайкът е пренебрежим процент.

Как да не му кихнеш 4 стотака да те научи на Ютуб... Ботът на Тубата скоро ще го вкара в черния списък, колкото и да пищи и да докладва.

"Продаваш ли ТЕСЛА, О Неразумни Юроде!
26 361 показвания
•30.01.2021 г.

625 likes

1,2 хил. dislikes
"

Не може да свари да измодерира критиките. Ей тъй се поема към резила, вече стана известен.

"

Traqn Kostadinov преди 1 ден

Смятам да послушам съвета на Румбата за инвестиране в недвижими имоти(другия му мултимилионен и гениален бизнес)все пак и аз искам да съм играч.Та идеята ми е да взема жилище за 300 000лв,с минимална инвестиция от 200-300лв лични средства,другото от кредит.Смятам да пусна жилището под наем 800-1000лв.По мой груби сметки някаде след 100години,ще съм горд собственик на 250 000 лв кредит и без жилище.
 
Както обещах, реъплоудвам видеото понеже човека (светльо мъ) го премахна от канала си:
Важно е да спомена, че използвах видео платформа, за която той говори в един от другите си клипове и твърди, че е нерегулирана, демек може да качваш каквото си искаш :D
 
Както обещах, реъплоудвам видеото понеже човека (светльо мъ) го премахна от канала си:
Важно е да спомена, че използвах видео платформа, за която той говори в един от другите си клипове и твърди, че е нерегулирана, демек може да качваш каквото си искаш :D

Може ли да разясниш какво доказва това видео? Мислиш че това, което говори там е някаква изповед ли? Скептичен съм :) Най вероятно си е правил сметката да опъне по 1 долар от 20-30000 съба, че и странични, ако стане вирал, не съм сигурен, че се е получило, така като гледам прегледите на клипа.
 
Оставям всеки сам да си прави изводите. Може би видеото ще помогне на някой да си направи по-точна преценка за въпросния човек, защото едно е да взимаш съвети за инвестиции от един опитен/успял човек (милионер ако щеш, много е модерно в днешно време), а съвсем друго - от някой, който може би до миналата година не е знаел какво е акция и тепърва започва да опознава материята. Просто предпазливост и съмнение.

Както и да е, спирам с обсъждането на въпросния господин, все пак фокусът тук е румен, а този просто се намърда между шамарите.
 
Kaк ще докажеш, че е опитен/ успял, че и милионер?
Такива истории и 10 годишен може да си съчини.
 
Може ли да разясниш какво доказва това видео? Мислиш че това, което говори там е някаква изповед ли? Скептичен съм :) Най вероятно си е правил сметката да опъне по 1 долар от 20-30000 съба, че и странични, ако стане вирал, не съм сигурен, че се е получило, така като гледам прегледите на клипа.
Викаш трудно ти е да повярваш, че някой канал може да го демонетизират заради крадено съдържание, няма как да това дето казва в клипа да е истина.
По-вероятно е да е милионер както казва, а това просто да е метод да изкара пордното милионче. Колко сте наивни понякога...
 
Викаш трудно ти е да повярваш, че някой канал може да го демонетизират заради крадено съдържание, няма как да това дето казва в клипа да е истина.
По-вероятно е да е милионер както казва, а това просто да е метод да изкара пордното милионче. Колко сте наивни понякога...
Я пак прочети какво съм написал!
 
Питаш кво доказва това видео. Ами доказва или по-скоро показва много неща за хора които имат очи да видят.
Кажи какво видя, аз в никакъв случай няма да изгубя един час да го гледам, прегледах го точно с три клика. Някакви предизвикващи съчувствие тъпотии, съмнява ме да има 0.1% истина....
 
Кажи какво видя, аз в никакъв случай няма да изгубя един час да го гледам, прегледах го точно с три клика. Някакви предизвикващи съчувствие тъпотии, съмнява ме да има 0.1% истина....
Няма как да тръгна да преразказвам съчиния в нета, но целия разговор тръгна от това колко реална е личността която се представя в другия канал. Ти ми отговори според теб каква е вероятността, човек с такъв приход МЕСЕЧНО да тръгне да се прави на маймуна за няколко пикливи долара в петриона. Никаква!!! Тогава всеки нормален човек почва да си задава елементарни въпроси, като например кое е вярно дали прави милиони на месец или момчето просто си има едино каналче там дето от време на време му спират парите от YT и се опитва да го развива(което няма нищо лошо де).

prih.PNG
 
Хаха супер фън става тука, вземам пуканките явно ще има още. За Свет М не говори много добре, че го изтри тоя клип честно. Реално клипа нищо не доказваше, освен че преди около година се опитва да изкара някой лев от чужденците чрез патрион, защото очевидно няма монетизация. Дали нещата за семейството, двете работи и т.н. са верни не знам, може би по-скоро не. Но и в същото време малко или много оспорва позицията му на уж милионер...

Всъщност е много възможно да е изкарвал хубави пари от YT, но в един момент схемата да се е прецакала и да е започнал с акциите и оттам вече наистина да е дръпнал яко, тоест когато е молил за пари в патрион не е бил толкова напред, колкото към днешна дата. Възможно е всичко да е една голяма лъжа, ще стане ясно много скоро. От цялата работа още не знам как ги нацелва тези акции, но в групата хората са много доволни и за сега само печелят, кво ще последва ще видим. Иначе в началото си мислих, че верно е много напред и го прави всичко безкористно само защото е провокиран от Румен, но сега по-скоро си мисля, че ще има облага, каква ще е много скоро ще разберем. Като подход обаче е по-различен и определено аудиторията му ще бъде по-малка и по-отбрана от тази на Румен.

При Румен същата работа, имал е сайт за ДШ, изкарвал е някакви пари, но със сигурност не такива че да се доближи дори до милион, че не знам дали е изкарал и за 1 хубав апартамен в София, по-скоро не. Прецакала се е работата и е решил да продава курсове на хората, явно му се получава добре. Видеата му са леки за гледане, умее да играе, сигурно му се връзват хората, които нищо не разбират, такива като мен не са му таргет, нито за ДШ, нито за имотите или пък Еторо. При него вече ми е интересно, в случай че горното е вярно, на кого е къщата, колата и парите за апартамента до Вила Чинка, макар че там нали кредит. Но дори можем да допуснем, че са негови и без дори да са от подобен род доходи, а наследство, роднини и кой знае още какво. Без проблем може да са си негови, но със сигурност не са изкарани с пари от ДШ сайта му.
 
Последно редактирано:
Хрумва ми една идея дето може да е на Свет схемата, групата расте супер бързо и в нея има доста хора дето купуват акциите. В същото време в много от своите видеа обяснява, че няма морал и приятели в тая работа. Хората го слушат и купуват и ще продължават да влагат все по-големи суми, когато виждат, че печелят. Не съм запознат с пени стокс, а и като цяло до момента никога не съм търгувал с акции, просто си разсъждавам - критично мислене...
Та, логично е тия пени стокс да могат да се манипулират по-лесно, заради по-малък обем на търговия. Та в тази връзка, когато групата е достатъчно силна и има достатъчен капитал си мисля, че той може да използва това. Примерно купува акция X за ниска цена и казва на всички, купете я защото ще се вдигне утре. Масово почват да купуват и тя се вдига, защото те купуват, после той продава, а е купил много още на евтиното - следва цената на долу. И тия дето са купили последни го ядат най-много. Той не е виновен, тва си е пазар, не са продали на време...Хитро а?

П.П. Във вторник групата беше 900 човека, днес четвъртък вече е 1700 и отива към 1800. Не знам какви бюджети са необходими за подобни манипулации, но да не забравяме, че тези пени стокс струват под 1 долар, тоест са некви центове. Но пък, ако е толкова просто досега друг не се ли е сетил или не го знаем?
 
Последно редактирано:
New SAIT?!? what? чакай да направя и аз на paint eдна таблица да покажа какъв милионер съм.
И ти ли...само аз явно не съм станал още.. лол
 
Наскоро се случи точно това с акциите на Gamestop - падаха постоянно и излезе информация, че от wallstreet полагат много усилия това да стане. След призив в reddit, милиони дребни инвеститори започнаха да купуват, което изстреля цената в космоса. Макар че няма база за сравнение с тая групичка.

Относно цирка, става по-голям. Румбата е докладвал клипа на Любо и са го спряли за България.
 
Хрумва ми една идея дето може да е на Свет схемата, групата расте супер бързо и в нея има доста хора дето купуват акциите. В същото време в много от своите видеа обяснява, че няма морал и приятели в тая работа. Хората го слушат и купуват и ще продължават да влагат все по-големи суми, когато виждат, че печелят. Не съм запознат с пени стокс, а и като цяло до момента никога не съм търгувал с акции, просто си разсъждавам - критично мислене...
Та, логично е тия пени стокс да могат да се манипулират по-лесно, заради по-малък обем на търговия. Та в тази връзка, когато групата е достатъчно силна и има достатъчен капитал си мисля, че той може да използва това. Примерно купува акция X за ниска цена и казва на всички, купете я защото ще се вдигне утре. Масово почват да купуват и тя се вдига, защото те купуват, после той продава, а е купил много още на евтиното - следва цената на долу. И тия дето са купили последни го ядат най-много. Той не е виновен, тва си е пазар, не са продали на време...Хитро а?

П.П. Във вторник групата беше 900 човека, днес четвъртък вече е 1700 и отива към 1800. Не знам какви бюджети са необходими за подобни манипулации, но да не забравяме, че тези пени стокс струват под 1 долар, тоест са некви центове. Но пък, ако е толкова просто досега друг не се ли е сетил или не го знаем?
Това което казваш е напълно възможно, пени-тата лесно се манипулират. Може да е в някоя друга група за пъмп§дъмп и сега просто да иска да си направи своя, обаче buying power-а на българина е малко та не знам какво ще стане.
 
Хрумва ми една идея дето може да е на Свет схемата, групата расте супер бързо и в нея има доста хора дето купуват акциите. В същото време в много от своите видеа обяснява, че няма морал и приятели в тая работа. Хората го слушат и купуват и ще продължават да влагат все по-големи суми, когато виждат, че печелят. Не съм запознат с пени стокс, а и като цяло до момента никога не съм търгувал с акции, просто си разсъждавам - критично мислене...
Та, логично е тия пени стокс да могат да се манипулират по-лесно, заради по-малък обем на търговия. Та в тази връзка, когато групата е достатъчно силна и има достатъчен капитал си мисля, че той може да използва това. Примерно купува акция X за ниска цена и казва на всички, купете я защото ще се вдигне утре. Масово почват да купуват и тя се вдига, защото те купуват, после той продава, а е купил много още на евтиното - следва цената на долу. И тия дето са купили последни го ядат най-много. Той не е виновен, тва си е пазар, не са продали на време...Хитро а?

П.П. Във вторник групата беше 900 човека, днес четвъртък вече е 1700 и отива към 1800. Не знам какви бюджети са необходими за подобни манипулации, но да не забравяме, че тези пени стокс струват под 1 долар, тоест са некви центове. Но пък, ако е толкова просто досега друг не се ли е сетил или не го знаем?
Мисля, че всеки човек с акъл в главата му е ясно, че тоя ще извърти някоя схема.
Имаше 1 песен Кати - аз съм волна пеперуда и летя от цвят на цвят.
Та и тук тука... балъците летят от 1 гуру на друг. Поне Вистата скуби 300-400 лв, ама тук ми се струва, че буквално с кредити ще затънат доста хора.
 
Това което казваш е напълно възможно, пени-тата лесно се манипулират. Може да е в някоя друга група за пъмп§дъмп и сега просто да иска да си направи своя, обаче buying power-а на българина е малко та не знам какво ще стане.
Абе то е малък, но не знам колко трябва за да се натиснат такива акции, затова се чудя дали е възможно. Ясно ми е, че са малко като брой и най-вече като пари, но пък и това са тотално неизвестни акции, които струват стотинки. Отделно ги няма в много от трейдърските платформи, а масово се търгуват разни акции на известни компании, за тези повечето хора казват, че са рискови и бягат от тях. Не съм търгувал и не знам, но логиката ме сочи натам. Отделно и аз ако търгувам, бих се метнал там, защото процентите са добри, няма да купя на някоя известна компания акциите, където ще спечеля след 50 години евентуално и то ако не се окаже, че е балон цялата работа, а ще пробвам да нацеля някоя малка.

Със сигурност ще пусна 1 регистрация да ги следя и аз, че ми е интересно, но силата на лостта не е за подценяване, тази група расте супер бързо. Представете си 10 000 човека по 100 долара да сложат = 1 мил. стават. При цена на акция да речем 0.20$ с тези пари могат да бъдат закупени 5 000 000 акции от дадена компания, не знам по колко акции имат стандартно, но... И това е само от групата, отделно и той самият трябва да вземе доста, тъй като ще знае, че ще го послушат останалите и ще се вдигне цената.

Но всичко това са само предположения, аз нямам опит с търговията с акции до сега, само си разсъждавам. Обаче има и друг въпрос, ако ще правиш такава група с такава цел, защо не я направиш мащабно, тоест на ангилйски? Да направиш канал на английски с прогнози, които се сбъдват като в тази група и отново ще събереш бързо хора и то в пъти повече.
 
Последно редактирано:
Абе то е малък, но не знам колко трябва за да се натиснат такива акции, затова се чудя дали е възможно. Ясно ми е, че са малко като брой и най-вече като пари, но пък и това са тотално неизвестни акции, които струват стотинки. Отделно ги няма в много от трейдърските платформи, а масово се търгуват разни акции на известни компании, за тези повечето хора казват, че са рискови и бягат от тях. Не съм търгувал и не знам, но логиката ме сочи натам. Отделно и аз ако търгувам, бих се метнал там, защото процентите са добри, няма да купя на някоя известна компания акциите, където ще спечеля след 50 години евентуално и то ако не се окаже, че е балон цялата работа, а ще пробвам да нацеля някоя малка.

Със сигурност ще пусна 1 регистрация да ги следя и аз, че ми е интересно, но силата на лостта не е за подценяване, тази група расте супер бързо. Представете си 10 000 човека по 100 долара да сложат = 1 мил. стават. При цена на акция да речем 0.20$ с тези пари могат да бъдат закупени 5 000 000 акции от дадена компания, не знам по колко акции имат стандартно, но... И това е само от групата, отделно и той самият трябва да вземе доста, тъй като ще знае, че ще го послушат останалите и ще се вдигне цената.

Но всичко това са само предположения, аз нямам опит с търговията с акции до сега, само си разсъждавам. Обаче има и друг въпрос, ако ще правиш такава група с такава цел, защо не я направиш мащабно, тоест на ангилйски? Да направиш канал на английски с прогнози, които се сбъдват като в тази група и отново ще събереш бързо хора и то в пъти повече.
Много правилно мислиш, едва ли е случайно това, което се случи с геймстоп, и това че Свет се появи по същото време. Групата от няколко милиона в реддит направи нещо подобно. Има логика да е нещо от тоя род наистина...
 

Горе