Какво ви е мнението за Румен Виста?

брато през оная работа ми е за теб, както и за твоето мнение, просто си неприятен на всички тук, а и не всички може да са бизнесмени като теб, всеки се занимава с каквото може, чисто и просто искам да кажа - ставай и се махай просто, неприятен си
Избягвай да употребяваш думичката "всички", най-малкото защото не познаваш всички и не им знаеш мнението.

Мишите напъни за модерация са именно опит за налагане на твоето некомпетентно мнение, над ВСИЧКИ.

Като не искаш да ме четеш що просто не превключиш канала, ами се дървиш кво да правя? За умен ли се имаш?

Разбрах, от ученик можеш да добавяш стоки в електронен магазин. Друго кво можеш?
 
Време е да си земеш почивка май.
Стига седя пред компа да приплюваш жлъч, че не е добре за психиката.

Е времето навънка хубаво.
... А и за змиите е още рано (предполагам) и са по дупките.
 
Време е да си земеш почивка май.
Стига седя пред компа да приплюваш жлъч, че не е добре за психиката.

Е времето навънка хубаво.
... А и за змиите е още рано (предполагам) и са по дупките.
До преди малко бях навън, и при нас е мрак и бахър.
По профи форумите вече го размъкват каква точно е технологията на манипулираните данни. Нямам какво да добавя, самИ ще видите колко е елементарно. Хем да научите нещо повече от добавяне на стоки в електронен магазин.
 
@Blinky защо не преместиш темата в noindex раздела
 
@Blinky защо не преместиш темата в noindex раздела
Щото по ключова дума Румен Виста се класира добре и това докарва трафик до форума. Няма смисъл да я мести.
 
@Blinky защо не преместиш темата в noindex раздела
Щото като я премести ще почна вас да индексирам, от други форуми, да си правите другарство с Румен, дето промотирате.

И Гугъл ще почне и вас да дописва като Румен в момента, предлага "лъжец", "измамник" и т.н. негативно СЕО.

Не вярвам да го искате, и без туй сте се орезилили с безогледната си модерация. Разни ученици си продават разработени канали с по 1000 юзера, и до там приключва клетото българско предприемачество.

Ето и тука се разжужа, новооткритите теми по останалите форуми няма да давам, да не ме обвините в негативно СЕО.
Той Гугъл си знае работата! Пък и вижда хипер негативния тренд на жалкия му канал. Youtube е на Гугъл, ако някой от тукашните устати ученици дето търгуват разработени фейсбуци не е разбрал.
 
Щото като я премести ще почна вас да индексирам, от други форуми, да си правите другарство с Румен, дето промотирате.
Обади се на психиатъра си да ти смени медикаментите :D
 
Обади се на психиатъра си да ти смени медикаментите :D
Много изтъркан лаф. ама вземи и прочети какво значи ирония, хипербола и т.н. учени думички. Проф. Христов вече всеки път обяснява като за дебили, на всички интервюта дето дава. После му се сърдите, като обяснява като не обяснява все не разбрали.
 
На мен ми е интересен youtube aлгоритъма, който все повече за нищо не става. Докладваш с жена си и цялата роди и бота на youtube блокира видеото. После трябва като бабите пред блока двете страни да се изясняват . В случая обаче това видео Fake Guru ли е Румен Виста? - YouTube е "свалено" само за България, но ако си промените в настройките Location: от БГ на USA и о, чудо, то видеото си стои и може спокойно да го гледате и коментирате
А Румен Глиста се хвали, че било свалено и едва ли не ще ви закрият каналите и сложат перма бан.
 
А Румен Глиста се хвали, че било свалено и едва ли не ще ви закрият каналите и сложат перма бан.
Не съм забелязал да се хвали, в момента се бори със сетни сили да си удържи репутацията, насран до ушите.

Впрегнал е цялата си родА.

Май не можело да пребориш целия нет, ебаси!

Кой сега ще му купува курсовете за YouTube манипулация?

Още не са го индексирали търсачките, ама не ща да му правя СЕО да не речете, че злорадствам.

Тоя е размазан.
 
На мен ми е интересен youtube aлгоритъма, който все повече за нищо не става. Докладваш с жена си и цялата роди и бота на youtube блокира видеото. После трябва като бабите пред блока двете страни да се изясняват . В случая обаче това видео Fake Guru ли е Румен Виста? - YouTube е "свалено" само за България, но ако си промените в настройките Location: от БГ на USA и о, чудо, то видеото си стои и може спокойно да го гледате и коментирате
А Румен Глиста се хвали, че било свалено и едва ли не ще ви закрият каналите и сложат перма бан.
Не е бот, ръчно се правят.
Ама очаквам да го върнат, даже ми е странно защо са го блокнали заради "defamation", като това си е чист fair use.
Трябва просто да се оспорва и не виждам причина да не го върнат.

... Още повече че Любо дефакто е клиент - купил си е курса :) и на практика прави ревю на стоката.
 
Доколкото разбрах е купил някакъв друг курс за развиване на Инстаграм акаунт, не този за дропшип.
 
Румбата от “успешен” биЗнесмен ще се превърне и в Успешен данъкоплатец!
Като го метнат данъчните, ще слага гаЗово на “малолитражката” на жена си - оная изгнила под калниците трошка за 2-3000лв.
 
Да не се окаже накрая че иван е човек на румбата. Като гледам, успя да измести фокуса към себе си в тая тема, говори се вече и за заключване/триене, все неща в полза на гуруто.
 
Румбата щеше да си подарява сайта. Не помня какъв беше. От коментарите си избра някой си Ангел Георгиев - https://youtube.com/channel/UCuQolankxb3cI81R7-edBYw . Той учил икономика, после счетоводство, брат му работил на яхта и инвестирали на фондовата борса. Отдлено били закупили на румбата курса и направили сайт за home decor.
къде яхти, къде счетоводство, къде борса, къде сайт за декор, къде сега друго... как ги намира Румен все като него всестранно развити самоуки и тн.
Ама да не подари сайта ли.... скептичен съм ;)
 
- мисля, че спечелелия ще развие много добре сайта на Румен. Румба... дали случайно не си хакнал този профил, създаден 2011г и ... някак написаното е коментара на твоя клип не кореспондира с двата клипа на профила?
 
Да не се окаже накрая че иван е човек на румбата. Като гледам, успя да измести фокуса към себе си в тая тема, говори се вече и за заключване/триене, все неща в полза на гуруто.
Нали нямаше да ме четеш и коментираш, блокна ме, и квото там още анатемосване. Кво стана то после? Цели четвърти ден откак се регна да пишеш само в тая тема, и като сущий свети Петър се скъса да се отричаш и кълнеш. Да отвориш очите на останалите дето не виждат злото под носа им.

Шаранът има странния навик да анатемосва всичко, дето не кълве на гола кука.
Пак тъй до ден днешен не си обяснявам като как има бабички да метат хилядарките през терасата, 20 години минава тоя номер и още има неразбрали.

Ако отворя тема да не мятате пачки през терасата сигурно пак ще има троица да пищят като за 300, да заключват темата и да ме банят.

Предприемачи, голям майтап! Имам електронен магазин, ама не му разбирам да си вкарам стоките. Чакам оферти от ученици.

Детският труд е забранен по нашия закон, как го осчетоводявате това?

 
Последно редактирано:
Айде пак да попищите за бан и ключ, ние дето не сме мултимилионни и мислим на дребно. Ама не слушайте такива като Сашо, метайте се смело и слушайте Румен Глиста, да надиплите пачките.
 
Сашо бокса си е доста криндж брато, все едно слушаш дяда си как се изказва по теми дет ич не разбира.
 
Нали туй казвам и аз. Не слушай такива "кринж"-ове дето живеят там и разправят от първо лице. Слушай мотиватори дето "инвестират" по 250 бона на кредит, и още 80 бона на лизинг, и муфтят няколко стотака да ти дават акъл и на тебе.
И пищете за банове, нали, тука само инвеститори виреят, и от предприемач нагоре, не на петела долната джука. Разваляме ви интонационната среда, де пееше Тодор Колев.
Някоя FB страничка за 2 бона нямаш ли за продан, че чувам модерно било и аз искам като вас да си имам.
 

Горе