Какво ви е мнението за Румен Виста?

Ние вече сме в коша, Иванчо. Чакаме те да дойдеш при нас.
Отдавна ви казах, че тоя форум отдавна е в коша, и сте станали за резил дето си продавате страници в соц мрежите.
Друго не оцелява тук.

Именно поради факта, че се чува гласчето на мишчици като тебе, дето не знаят как се сменя темата и да одиш да четеш квото те кефи, и като 2 годишно дете се тръшкате баш по вашата да стане.
"Искам пък детския канал и всички него да гледат, и нищо друго!"

Модерацията убива всеки форум, този тук отдавна е в кофата, именно по тая причина. Всичко е неудобно, всичко в кофата, накрая останали 2 лелки да си препродават статии за маникюр.

Хаха, Румен Глиста пак изтрил 200 мнения. Баси ква беля си отвори с туй мутреене! Дали пак да не му пратя тая тема, ама съм сигурен, че я чете изкъсо!

Тюх, не се сетих едно нещо. Възбужда ли ви като се набира на лоста? Това би обяснило всичко!

Последните стотици коментари вече са само положителни. Празнувай, шаране!
 
Последно редактирано:
Тука се прескочи границата, минахме към лов на вещици и помагаме на откачалката Иван да реализира личната си вендета към Румен. Не съм очаквал да го кажа, но това е прекалено. Тая тема е за коша наистина, @Blinky
 
Интерфейсът на XenForo ми е чужд, не знам кво съм цъкнал и кво съм игнорирал. Не е нарочно. Зор намерих бутона дето се търсят мнения. Кажи как да го оправя.

И кво ся, трима мажоретки, дето не ги кефя и айде да дават наклон на всички останали?
Тъй и не казахте. Възбужда ли ви Руменчо? Все съм се чудил що за жени харесват такива селяндури, поне вие ми обяснете ако има нещо такова.

Харесва ли ви да ви крещи "изчезнете бе малолитражки"!
Малолитражка в живота, обаче StarShip у треторазреден форум. Пищите като за стотина.
 
Дано никой не го възбужда да мята змии в пазвата, че ако метне в твоята, ще видим кой пищи като за стотина. :hankey:
Спирай пикото и си лягай, че ще прегрееш като малолитражка.
 
Спри се бе, спамер. Освен румен, кой ли друг не наля в тая тема. Бахти мижитурката, да имаше как да ти скрия мненията.

О, чакай, има:

Айде, сбогом от мен.
Сряда след обяд се регна да пищиш да затваряме темата, и няма и 3 дни и вече сбогом. Чичковците не щат да гледат само детския ти канал!

Към останалите двама - успокойте се, в момента съм в работно време, нищо че е събота. Какво е пико, абе не се оправям в тийн лафовете ви.

Да напомня, че темата е друга. Направете си нарочна тема за мен, да ревете в три гласа за твърда модерация. Т. е . политкоректен новговор. Не, че очаквам да сте чели култовата книга откъдето е фразата.

Като видя какви теми изплуват на първа страница и ми иде и аз да си потърся някви надъхващи курсчета за милионери! Или да се гръмна!
 
Админа ни ли казал, кои новорегистрирани профили докладват темата да се трие, за да знаем вероятността кой е Румен супер гуруто или някой силно блиЗък негов защитник - жена му, брат му, бат Арни, Бойко и тн ;)
 
Тука се прескочи границата, минахме към лов на вещици и помагаме на откачалката Иван да реализира личната си вендета към Румен. Не съм очаквал да го кажа, но това е прекалено. Тая тема е за коша наистина, @Blinky

По-скоро Иванчо да си почине 1 месец от форума, да преосмисли поведението си и да се върне по-позитивен. На темата нищо и няма. :)
 
темата е добре само иван киров спри се вместо да постигаш целта си правиш обратното.
 
По-скоро Иванчо да си почине 1 месец от форума, да преосмисли поведението си и да се върне по-позитивен. На темата нищо и няма. :)
Ако си спомняте - регнах се тук само заради коментирания манипулатор. Още преди да изтропа последното си видео схемата му беше ясна, но не толкова видна. Безогледно прави всичко квото му носи печалба, трие ВСИЧКИ неудобни коментари, и продължава напред.
Вече го поменувах в още един форум, всичко е точно.
Ако почнете да модерирате в негова полза - ще повлече и вас.
Както вече споменах многократно - имиджът ви е именно на безогледно модериран форум, в полза на тоя и оня. И в резултат - от години не са се появявали стойностни теми за бизнес. На мен дори ми е трудно да си представя що за бизнес е да си купиш разработена фейсбук страница примерно. Ама ваша си работа, не ви клепам по темите, не клепайте и тук.
 
Айде банвайте я тая откачалка иван...
И защо си мислиш, че някой изобщо може да ме банне? Само че няма да се разправям тука, просто ще почна да ви сипвам от останалите форуми, по-яростно и от тая тема.
"Бизнесът" в България напоследък опира до това. Дребни тарикатлъци и цигании, и триене на неудобния feedback.
Това е предприемач.ком, натам е потеглил, и все натам дърпате.
Големи предприемачи голямо нещо. 5 мишока се събрали да църкат да затварят чужди теми и чужди казуси.
Спрете да ме дърляте, само вдигате темата напразно!

Един сърч към тоя дето иска да ме банва, и кво да видя, тлъст предприемач:

Търся: Добавяне на фенове към фейсбук страница

Предлагам: Добавяне на продукти/артикули

"Занимавам се с това от ученик..."


Гледам @elflame и той същия крупен инвеститор... Алъш-вериш на фейсбук и YouTube странички, с цели 1000 последователя!
Май само такива сте останали в тоя форум!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
Ако си спомняте - регнах се тук само заради коментирания манипулатор. Още преди да изтропа последното си видео схемата му беше ясна, но не толкова видна. Безогледно прави всичко квото му носи печалба, трие ВСИЧКИ неудобни коментари, и продължава напред.
Вече го поменувах в още един форум, всичко е точно.
Ако почнете да модерирате в негова полза - ще повлече и вас.
Както вече споменах многократно - имиджът ви е именно на безогледно модериран форум, в полза на тоя и оня. И в резултат - от години не са се появявали стойностни теми за бизнес. На мен дори ми е трудно да си представя що за бизнес е да си купиш разработена фейсбук страница примерно. Ама ваша си работа, не ви клепам по темите, не клепайте и тук.

Момче, какво модериране в негова полза те гони? Дреме ми да не казвам на какво за Виста. Просто започна да обиждаш всички тук.
 
Безогледно прави всичко квото му носи печалба, трие ВСИЧКИ неудобни коментари, и продължава напред.
Пък ти безогледно мрънкаш като недарена сватя.
 
Момче, какво модериране в негова полза те гони? Дреме ми да не казвам на какво за Виста. Просто започна да обиждаш всички тук.
Спрете да мрънкате за модерация и всичко ще си е културно! Има един лаф - народът е като оная работа. Колко ГО по натискаш - толкова повече се вдига!
3 страници изгенерирахте да се чудите как да ми затворите устата. Постигате обратен ефект. За вас не знам, ама мене никви банове не ме спират, по-скоро обратното. Гледайте си у паничката и няма да обиждам никого.

п.с.

nqlid преди 2 часа

Хахаххахахахаххаха вижте само как сменя страницата .... на html и аз мога да го направя и на 250 000$ хахахахах ние падаме от марс....
 
Последно редактирано:
И защо си мислиш, че някой изобщо може да ме банне? Само че няма да се разправям тука, просто ще почна да ви сипвам от останалите форуми, по-яростно и от тая тема.
"Бизнесът" в България напоследък опира до това. Дребни тарикатлъци и цигании, и триене на неудобния feedback.
Това е предприемач.ком, натам е потеглил, и все натам дърпате.
Големи предприемачи голямо нещо. 5 мишока се събрали да църкат да затварят чужди теми и чужди казуси.
Спрете да ме дърляте, само вдигате темата напразно!

Един сърч към тоя дето иска да ме банва, и кво да видя, тлъст предприемач:

Търся: Добавяне на фенове към фейсбук страница

Предлагам: Добавяне на продукти/артикули

"Занимавам се с това от ученик..."


Гледам @elflame и той същия крупен инвеститор... Алъш-вериш на фейсбук и YouTube странички, с цели 1000 последователя!
Май само такива сте останали в тоя форум!
брато през оная работа ми е за теб, както и за твоето мнение, просто си неприятен на всички тук, а и не всички може да са бизнесмени като теб, всеки се занимава с каквото може, чисто и просто искам да кажа - ставай и се махай просто, неприятен си
 

Горе