Какво ви е мнението за Румен Виста?

Такива инфлуенсъри дето продават курсове и патреон са особено чувствителни някой да не им уплаши улова. Брейка, Пасков, Вистата ... всяка една критика се модерира, инак реват като сарански мечки че тях им триели каналите.

Продава ли ми някой нещо съм особено внимателен.
 
Точно в този форум да се плюе по хора, които изкарват прилични пари, без значение от методите, не го приемам за нормално. Каква е разликата с търговците примерно? И едните и другите лъжат, украсяват и манипулират за да вземат парите на потребителите. С какво се различавам аз от тях, като спестявам слабите страни на някой продукт, а акцентирам само на силните, не е ли същото. Има ли търговец, който да не спестява слабите страни на продуктите/ услугите/, които предлага, няма такъв. Всеки се мъчи да хване емоциите на потребителите и да им продаде нещо, другото са нюанси....
 
Точно в този форум да се плюе по хора, които изкарват прилични пари, без значение от методите, не го приемам за нормално. Каква е разликата с търговците примерно? И едните и другите лъжат, украсяват и манипулират за да вземат парите на потребителите. С какво се различавам аз от тях, като спестявам слабите страни на някой продукт, а акцентирам само на силните, не е ли същото. Има ли търговец, който да не спестява слабите страни на продуктите/ услугите/, които предлага, няма такъв. Всеки се мъчи да хване емоциите на потребителите и да им продаде нещо, другото са нюанси....
Едно е да продаваш гащи за 5 лева, друго е да промиваш мозъка на децата с долна пропаганда! Особено грозно е как си подбират коментарите под видеата, трият с голямата гума квото не им изнася, че да изглеждат автентични. И в същото време пищят, че им триели каналите и видеата.

Виста в прав текст си казва, че критици не му трябват, подбирал си клиентите. Още стои в блога му. Ходи давай пари на такъв манипулатор! Той ще ти сгъне 400 лева ли колкото там, ще ти продаде достъпа до онлайн курса... За теб остава филтрирана и манипулирана информация, и вече си назад с почти минимална заплата.

А, да, и ако минаваш край тях гледай нагоре да не ти метне някоя пепелянка на главата.
 
А ти обичаш да спамиш ли и то в чиста форма? Ти си първият игнориран потребител от мен тук (а нищо чудно и последният да си останеш).
ти кой си ? :) това е темата за румен виста ти си спамера в слуачая, даже се показа какъв смешен хейтър си евала и на теб. следващия път можем да пуснем тема за теб да не се чувстваш игнориран. бати жадния за внимание, пиши кой си и изкраваш ли повече от румен виста че си тръгнал да пишеш тука глупости.
 
Последно редактирано:
Евалата на момчето. Да влезе и тук да ни разкаже повече. Голям набор от последователи ще си набере. Аз все се чудя на тия гурута. Има определени канали, в които могат да споделят малко ноу хау и да завържат повече клиенти, а защо не и партньори, а те си седят по техните си канали, пускат си видеата и до тук. Нужно си е време, но 10 инвестирани минути някъде се отплащат в пъти повече от други безсмислени неща, които правят по цял ден. :)
ами то повече от това подробно видео което е направил какво да разкаже :)
 
Едно е да продаваш гащи за 5 лева, друго е да промиваш мозъка на децата с долна пропаганда! Особено грозно е как си подбират коментарите под видеата, трият с голямата гума квото не им изнася, че да изглеждат автентични. И в същото време пищят, че им триели каналите и видеата.

Виста в прав текст си казва, че критици не му трябват, подбирал си клиентите. Още стои в блога му. Ходи давай пари на такъв манипулатор! Той ще ти сгъне 400 лева ли колкото там, ще ти продаде достъпа до онлайн курса... За теб остава филтрирана и манипулирана информация, и вече си назад с почти минимална заплата.

А, да, и ако минаваш край тях гледай нагоре да не ти метне някоя пепелянка на главата.

Ама и аз трия негативните коментари под рекламите, всъщност не познавам нито един, който да не го прави. Трия всичко, което може да повлияе негативно на продажбите. Какво не нормално виждаш в това?

Ти нали знаеш, че сега му помагаш, не му пречиш?
 
Ама и аз трия негативните коментари под рекламите, всъщност не познавам нито един, който да не го прави. Трия всичко, което може да повлияе негативно на продажбите. Какво не нормално виждаш в това?

Ти нали знаеш, че сега му помагаш, не му пречиш?
Затова сайтове като Алибаба имат рейтингова система. Всеки търгаш опитва да шитне каквото има в склада, но мненията в неговите сайтове не важат.
Като ти тръгне кофти име по останалия нет и после трябва да почваш с друга марка, отначало.

На кого помагам, тия горе дето съм ги изброил са откровени търгаши. Не ми се вярва да им доведа шарани.
 
Затова сайтове като Алибаба имат рейтингова система. Всеки търгаш опитва да шитне каквото има в склада, но мненията в неговите сайтове не важат.
Като ти тръгне кофти име по останалия нет и после трябва да почваш с друга марка, отначало.

На кого помагам, тия горе дето съм ги изброил са откровени търгаши. Не ми се вярва да им доведа шарани.
Така работи света бе човек, винаги е било така, така и ще бъде, просто формите се променят. Те банките и бързите кредити също го изкарват, че ти правят услуга, въпреки че е точно обратното, ама няма проблем....

Еми ако някой тук не беше чувал за Румен Виста, благодарение на теб вече е чувал за него.
 
ами то повече от това подробно видео което е направил какво да разкаже :)
Информацията му е добра, няма спор, но ключовите неща се крият в детайлите. Не го виждам да обяснява как се открива УС фирма, как се прави Бизнес ПейПал, или нещо в този дух. Поправи ме, ако съм проспал нещо? Само тук в една тема може да разбереш всичко в детайли. Докато при такива видеа горе долу ти обяснява как работи модела, нахвърляно отгоре отгоре, а да и какви коли и къщи имат. :)
 
Така работи света бе човек, винаги е било така, така и ще бъде, просто формите се променят. Те банките и бързите кредити също го изкарват, че ти правят услуга, въпреки че е точно обратното, ама няма проблем....

Еми ако някой тук не беше чувал за Румен Виста, благодарение на теб вече е чувал за него.
Пропагандата не е чак толкоз проста работа, колкото се опитваш да я изкараш. Гьобелс и бай Тодор дори с концлагерите не успяха, само с гумичка не става.

Темата за Вистата не съм я аз отворил. Но един нормален човек преди да плати за нещо и току ровне в нета да види от кого купува. Никак няма да помогне на купувача да се раздели с 4 стотака, ако прочете тия постове. То самия Виста в постовете под клиповете си казва, че си подбирал клиентите. Това в контекста на пишман еколог, спасяващ отровни змии, с пълен хладилник с пържоли от Билата.

Кредит за жилище или бизнес не е задължително да е лошо за теб. Не се опитвай да сравняваш долните търгаши с нормален бизнес.

Само турбо лумпени се връзват от коментари под хапчета за отслабване, и как паразитите ще "излезнат".

п.с. Вистата в едно видео разправяше точно като тебе, за предимствата на собствена платформа за търгашество. Можел да трие и модерира коментарите за стоката дето ти шитка.
Как да не му дадеш половин хилядарка за такива акъли? Аз чак толкоз глупав човек не познавам около мене, да се доверява на такъв тип евтина само-реклама.
 
Последно редактирано:
Просто обясни защо стоката му не става.
Ти го удряш на някакви идеологии и субективизми и очакваш другите да споделят емоционалната ти позиция.

Аз гледах 1 видео и си написах мнението, ама щом пази змиите ми стана симпатичен, а и тук хората видимо се вълнуват, съответно ще гледам още като ми остане време че ме заинтригувахте, баси...
 
Просто обясни защо стоката му не става.
Ти го удряш на някакви идеологии и субективизми и очакваш другите да споделят емоционалната ти позиция.
Кой на кого да обясни, за коя стока?

Щом пазиш отровните змии не бих си поръчал нищо от теб, дори да имах нужда. Малцинство сте такива лицемери, освен ако не си веган, тогава извинявай. Щото ако не знаеше - месото в хладилника ти идва от далеч по-безобидни и мили животинки, особено пък заешкото!
 
Просто обясни защо стоката му не става.
Ти го удряш на някакви идеологии и субективизми и очакваш другите да споделят емоционалната ти позиция.

Аз гледах 1 видео и си написах мнението, ама щом пази змиите ми стана симпатичен, а и тук хората видимо се вълнуват, съответно ще гледам още като ми остане време че ме заинтригувахте, баси...

То проблема явно не е маркетинговите му подходи, а това че не трепе отровните змии, когато ги намери в двора си. На едно видео хвана една пепелянка и я метна през оградата. :) Според разбиранията на Иван, трябвало да размаже главата на отровната гад на място. След като Румбата изразил несъгласие с подхода на Иван в коментарите под клипчето в ютуб, следва и хейта в тази тема.
 
То проблема явно не е маркетинговите му подходи
Еми вече споменах, че учи хората да трият коментарите под туй дето продават. Прави обратното на каквото приказва. Особено тъпо впечатление ми прави Вистата, че се юрнал да ни учи да инвестираме точно в крипто, Епъл, и Тесла. Щото набирала за 3 секунди до стотачка. Всеки пишман инвестор почва точно с тия гореизброените. А колко народ го издуха с крипто не ще да каже.
Не знам за вас, може много залюхан народ да вирее. Около мен няма и един дето НЕ се гнуси от реклама, особено пък толкова плитка и елементарна.
Клиентът винаги има право, па ако щеш и за мизерна змия да е. Веднъж като се разчуеш с кофти неща, после трябва да сменяш логото. И почваш наново.
 
Еми вече споменах, че учи хората да трият коментарите под туй дето продават. Прави обратното на каквото приказва. Особено тъпо впечатление ми прави Вистата, че се юрнал да ни учи да инвестираме точно в крипто, Епъл, и Тесла. Щото набирала за 3 секунди до стотачка. Всеки пишман инвестор почва точно с тия гореизброените. А колко народ го издуха с крипто не ще да каже.
Не знам за вас, може много залюхан народ да вирее. Около мен няма и един дето НЕ се гнуси от реклама, особено пък толкова плитка и елементарна.
Клиентът винаги има право, па ако щеш и за мизерна змия да е. Веднъж като се разчуеш с кофти неща, после трябва да сменяш логото. И почваш наново.

Много ясно, че това ще ги учик. Кой е тоя ненормалник, дето ще остави негативни коментари под реклама, която плаща. Нали ще му съсипят конверсията, как изобщо си я представяш тая работа?
 
Много ясно, че това ще ги учик. Кой е тоя ненормалник, дето ще остави негативни коментари под реклама, която плаща. Нали ще му съсипят конверсията, как изобщо си я представяш тая работа?
Давам реален пример. ИмаШЕ един готин сайт, http://www.aliceswonderland.eu/Content.html

Бяха го наблъскали с особено гнусни реклами с паразити и гъбички, че и анимирани.
Би ли се вързал на коментари под подобни реклами?
5 пари не струват такива реклами, за който има 5 пари акъл. Сега, не отричам, че има и овце. Бившата ми приятелка беше така, като се върна вечер ми декламира какво са й казали по телевизията. Има малка подробност, че такива същества обикновено не разполагат с пари, че да решават. Парцалките на гъза, и дотам!

п.с. Още един пример, да е по-разбираемо.
Като си купуваш кола - на джамбазина ли се доверяваш, или на някой който има идея от автомобили. Твойта реклама струва точно колкото думите на авто-джамбаза. Дори може да има обратен ефект.
 
Последно редактирано:
По въпроса за змиите - смятам за лошо умишлено да се трепе животно, което няма да ядеш или което не те заплашва директно.

"Заплашва директно" - натиснала те е в някой ъгъл да те яде или те преследва неуморно и не можеш да избягаш.
 
По въпроса за змиите - смятам за лошо умишлено да се трепе животно, което няма да ядеш или което не те заплашва директно.

"Заплашва директно" - натиснала те е в някой ъгъл да те яде или те преследва неуморно и не можеш да избягаш.
Aко пра пра дядо ти мислеше като тебе сега нямаше да пишеш еко-образни тъпни по интернета.

Мишките също не те заплашват директно, сигурно не ги гониш от хуманни съображения.
Глутниците кучета вече заплашват напълно директно децата по улиците, напълно реални болести размъкват. Заради лицемери като тебе кучето вече има повече права от човека.

Нямаш си идея каква антиреклама си правиш. Мнозинството от народа не са джендърясали псевдо еколози. И от дън душа мразят тия модерните простотии. Аз ако избирах кой да ми прави сайта не бих доближил до теб.

Имам един казус за теб. Кучетата безпричинно нападат уличните котки. Сега - кого да трепем по-напред, зарад горките котки?
 
Киров, ако разбереш днес, че комшията ти гледа змия, какво би направил? Ще се изнесеш или ще се похвалиш тук?
 

Горе