Какво ви е мнението за Румен Виста?

Тук по-скоро не казва цялата истина, ясно е че някой от тези негови приятели немци са ударили по едно рамо. Иначе паричните потоци се следят и вземат под внимание със сигурност.

Повече ми е интересно, какво мислите за метода на изкарване пари чрез YT, който ползва? Реално в канала му за фитнес музика наистина е приложен точно този метод, който обяснява.
Ми кражба е това, до кога ще работи не се знае. Ако нямаш скрупули да вадиш така пари, сигурно работи. Не съм сигурен дали няма да ти страйкнат директно канала, ако е само крадено съдържание с твоя музичка след репорти.
 
И Румен и Свет очевидно са от нашия регион (ийст коуст) :)
100% е тукашен, въпреки че се опитва да не използва много типични варненски думи и фрази. Което значи че не му е чиста работата :D
 
Аз за @IvanKirov съм се закъхарил, че най-малкото е приплакал от кеф и умиление като е видял как са наредили Румен, обаче никакъв го няма... Да не би да са му дошли в повече положителните емоции?
Покрай това
видео се присетих за тоя утрепан и зверски модериран форум.

Все ми е тая за Румен, просто трябва да е ясно, че грам не му дреме за балъц... ъъъ клиентите му, и си го казва в прав текст.
 
Тук по-скоро не казва цялата истина, ясно е че някой от тези негови приятели немци са ударили по едно рамо. Иначе паричните потоци се следят и вземат под внимание със сигурност.

Повече ми е интересно, какво мислите за метода на изкарване пари чрез YT, който ползва? Реално в канала му за фитнес музика наистина е приложен точно този метод, който обяснява.
Чесно казано точно заради методите му с YT му изгледах видео-тата и ще споделя аз какво виждам.
По принцип не си правя труда да пиша дълги постове по каквато и да е тема, но ме хвана яд, че тия гурута никнат като гъби.

Първо - тоя канал с фитнеса прави около $500 на месец, което не съвпада с показаното в един от клиповете - $3000+. Справка https://socialblade.com/youtube/c/svetfitmusic

Второ - в тоя канал с фитнеса той не ползва музика от световни изпълнители Еминем Тупак и тн, а някакви слабо известни артисти и поради този факт няма нито един clаim от тях - демек всичките приходи ги прибира директно той.
При това положение тоя номер дето маркира видео с лична мелодия в неговия случай е само да го предпази да не му крадат съдържанието. Не виждам друг смисъл да го прави конкретно в тоя канал за фитнеса, при положение, че няма с кой друг да дели спечеленото колкото и да е малко то.

Трето - този метод който споделя да вземеш музика на Еминем и да си сложиш своя мелодия и да делите приходите на мен ми се вижда пълна имишльотина. Не съм видял нито един клип YT който прави пари по този начин. Може и да е имало, но най-вероятно вече са изтрити :)

em.PNG
Тука според вас някой друг освен Еминем дали прибира кинти?

Ако трябва да налучквам, този има един канал за фитнес, от който прави някви кинти, но е мнооого далеч от това което представя. И повечето от нещата които дава като методи по-скоро не работят.

А това което най-много ме изуми - по негови сметки прави близо $500 000 на месец чиста пара. Вярвате ли, че човек с такива приходи влиза на борсата да играе с $12?


Ето един интересен коментар:
kom.PNG

С 2 думи ако тръгваш сега първо проучи добре нещата преди да убиеш седмици в теглене и едитване на крадени видео-та.
 
Последно редактирано:
След няколко дена прогнозирам отговор на видеото в което го правят на салата.. ама всеки си бере плодовете нали..
 
Чесно казано точно заради методите му с YT му изгледах видео-тата и ще споделя аз какво виждам.
По принцип не си правя труда да пиша дълги постове по каквато и да е тема, но ме хвана яд, че тия гурута никнат като гъби.

Първо - тоя канал с фитнеса прави около $500 на месец, което не съвпада с показаното в един от клиповете - $3000+. Справка https://socialblade.com/youtube/c/svetfitmusic

Второ - в тоя канал с фитнеса той не ползва музика от световни изпълнители Еминем Тупак и тн, а някакви слабо известни артисти и поради този факт няма нито един clаim от тях - демек всичките приходи ги прибира директно той.
При това положение тоя номер дето маркира видео с лична мелодия в неговия случай е само да го предпази да не му крадат съдържанието. Не виждам друг смисъл да го прави конкретно в тоя канал за фитнеса, при положение, че няма с кой друг да дели спечеленото колкото и да е малко то.

Трето - този метод който споделя да вземеш музика на Еминем и да си сложиш своя мелодия и да делите приходите на мен ми се вижда пълна имишльотина. Не съм видял нито един клип YT който прави пари по този начин. Може и да е имало, но най-вероятно вече са изтрити :)

Виж файлът 20903
Тука според вас някой друг освен Еминем дали прибира кинти?

Ако трябва да налучквам, този има един канал за фитнес, от който прави някви кинти, но е мнооого далеч от това което представя. И повечето от нещата които дава като методи по-скоро не работят.

А това което най-много ме изуми - по негови сметки прави близо $500 000 на месец чиста пара. Вярвате ли, че човек с такива приходи влиза на борсата да играе с $12?


Ето един интересен коментар:
Виж файлът 20902

С 2 думи ако тръгваш сега първо проучи добре нещата преди да убиеш седмици в теглене и едитване на крадени видео-та.

Не гледаш внимателно, в канала му с фитнес музиката са използвани известни песни на известни изпълнители и във всички клипове е и неговата песен, точно както е обяснено в клипа му. Ето виж:

sfm.jpg

За точни цифри и печалбите му не знам, може да са преувеличени идея нямам, по-интересното е дали наистина работи метода. Но от пръв поглед виждам, че той монетизира клиповете си по много начини, което е хитро. Освен за гледания, има и реклами Adsense, има приходи и от оная другата платформа дето му дава крипто + афилейти и промотиране на продукти/услуги. Тоест още на пръв поглед виждаш 4 източника на доход от 1 клип, което трудно ще се сметне от някакъв тул, който най-вероятно взема предвид само гледанията.

Иначе определено няма да тръгна ей така да едитвам видеа, аз и като цяло не съм много запознат с YT. Трябва първо да се направи обстойно проучване, ако човек реши да се занимава. Важният въпрос е възможно ли е YT да са допуснали такъв пропуск, че при 2 клейма да делят парите, без значение че всъщност всички гледат клипа реално заради единия собственик на правата. Но явно е възможно и много хитро, бих казал.

За борсата с 12 долара и на мен ми е супер странно, но той и в другите си видеа казва, че си има цял екип от съветници и анализатори, което ми се струва логично. Там нека каже някой, който повече разбира от борси и тези пени стокс.
 
Разбира се, че няма как да прегледам всичките клипове във фитнес канала, сигурно има и такива с клейм за неговата мелодия след като друг изълнител е пуснал клейм, аз отварям няколко на рандом и споделям какво съм видял. Ти явно не си запознат как се взимат пари от YT, а именно от реклами, никой не плаща на брой гледания. Може да има 1000 гледания и да направиш повече пари от реклами от други със 100 000 гледания ако никой не иска да рекламира при него. За това и нишата е много важна защото цените на рекламните са различни. Финансите взимат най-много Румбата добре се е ориентирал за нишата, ама е забравил на коя територия се намира и с тия фейк курсове....

А и аз не говоря за общото ревеню дето прави от канала от аудиам и афф, а за това което показва в клиповете си.
rev.PNG

Имаи впредвид, че това което отива в аудиам излиза от адсенс и обратното.
 
Да, аудиторият в БГ за такива курсове е много малка, ако беше на ЕН пазар друго щеше да е сигурно, но той и затова пък набляга на повече шоу във видеата, за да придърпа повечко хора, които идея си нямат от нещата и са готови да дадат някой лев на проедния спасител, който ще им покаже как да изкарат лесни и бързи пари, без да се напрягат...

Аз даже като ги гледам на Виста клипове изобщо не съм забелязал, че продава курсове, гледам си ги за фън така пък и да видя и друг тип мислене, винаги е полезно. Изобщо не съм му потенциален клиент като цяло. Но този вторият Свет М определено ме грабва, мисли нестандартно, а и наистина поне на пръв поглед няма мотив да лъже (много). Каналът му дори визиуално си личи по картинки и видеа, че не е направен да привлича клиенти и да им продава нещо. По-скоро е тип ем ся вижте тука тва онова, даже се чуди кво да говори :D Няма да се учудя, ако му омръзне и го изтрие след време, ако YT дава такава възможност де.

П.П. Не знам за приходите дали са 500 или 3000 на месец, то може и този да са били повече от другите. Честно казано никаква идея, дори не знам как се изчисляват, но си мислех, че получаваш някакви пари в зависимост от гледания и отделно, ако си в такава ниша със скъпи реклами като финанси получаваш и от рекламите. В тоя канал има няколко видеа с милиони гледания примерно мисля, че имаше едно с 20 мил. да речем. Попринцип е хитро, защото аз във фитнеса съм си пускал такива миксове и ако намериш някой готин може да го въртиш на всяка трен.
 
Последно редактирано:
Докато има балъци, ще има и селски тарикати като Руменчо, Чоко, Тонкин и компания, които си продават малоумните курсове скалъпените от безплатни интернет материали за близо 500 лева. Тонкин дори е достигнал висини, 7,200.00 лв за Индивидуална менторска програма. И всичките такива ментори, предприемачи, инвеститори, гурута ви "учат" как да имате 100 000 абонати в инстаграм, като те самите нямат и 3000, пример Руменчо.

 
Не гледаш внимателно, в канала му с фитнес музиката са използвани известни песни на известни изпълнители и във всички клипове е и неговата песен, точно както е обяснено в клипа му. Ето виж:

Виж файлът 20904

За точни цифри и печалбите му не знам, може да са преувеличени идея нямам, по-интересното е дали наистина работи метода. Но от пръв поглед виждам, че той монетизира клиповете си по много начини, което е хитро. Освен за гледания, има и реклами Adsense, има приходи и от оная другата платформа дето му дава крипто + афилейти и промотиране на продукти/услуги. Тоест още на пръв поглед виждаш 4 източника на доход от 1 клип, което трудно ще се сметне от някакъв тул, който най-вероятно взема предвид само гледанията.

Иначе определено няма да тръгна ей така да едитвам видеа, аз и като цяло не съм много запознат с YT. Трябва първо да се направи обстойно проучване, ако човек реши да се занимава. Важният въпрос е възможно ли е YT да са допуснали такъв пропуск, че при 2 клейма да делят парите, без значение че всъщност всички гледат клипа реално заради единия собственик на правата. Но явно е възможно и много хитро, бих казал.

За борсата с 12 долара и на мен ми е супер странно, но той и в другите си видеа казва, че си има цял екип от съветници и анализатори, което ми се струва логично. Там нека каже някой, който повече разбира от борси и тези пени стокс.
ще си изгубиш времето, това 99% не работи.

Когато качваш чуждо съдържание освен да клеймнат печалбата, каналът ти може да бъде страйкнат, а клипа изтрит. Не знам колко на брой страйкове може да ядеш преди да изтрият целия ти канал, но сигурно не са много.

Според мен Не си стрива да си губиш времето, човека е измамник най-вероятно. Но ти решаваш :)
 
ще си изгубиш времето, това 99% не работи.

Когато качваш чуждо съдържание освен да клеймнат печалбата, каналът ти може да бъде страйкнат, а клипа изтрит. Не знам колко на брой страйкове може да ядеш преди да изтрият целия ти канал, но сигурно не са много.

Според мен Не си стрива да си губиш времето, човека е измамник най-вероятно. Но ти решаваш :)
Е аз така или иначе, нямам възможност в момента да отделям време и за тва. Иначе идеята е, че да те могат да ти изтрият клипа или канала, но не го правят защото и чрез твоя клип печелят пари. Тоест - алчност, това ги кара да клеймнат, защото така вземат печалбата от твоя клип, а ако твоя клип бъде изтрит - не вземат печалбата - не печелят нищо.

Примерно аз съм известен българска чалгар да речем и някой ми краде клипа и музиката, че даже неговият клип с моята музика има повече гледания от същия оригинален клип, качен в моя канал. Еми, че за мен е схема да го клеймна тоя клип и да ти взема парите, пък и отделно ставам още по-популярен. Уин-уин. Ако го изтрият не печеля нито пари, нито популярност. Отделно, аз не знам, че после някой друг ще го клеймне и ще трябва да деля с него. Ноо и да деля с него пак печеля повече от тоя клип, ако седи в тубата, отколкото ако бъде изтрит.

Има хляб в това за мен, но не е за всеки и по-скоро ако го правиш трябва да си избереш ниша дето ти е кеф. Вече със сигурност си има много работа, подводни камъни и хиляди глупости, така че не се знае накрая дали и колко ще се изкара. Но идеята очевидно работи, докога ще е така също не е ясно.
 
Пуснах на Румен линк към тая тема, да видим дали ще го изтрие...

Баси още едно видео за него...

п.с. И коментарите под видеото къртят.

spodeli.net/3/story-149666.html

И тук го дъвчат, само че сайтът им е паднал и може да се прочете в кеша на Бинг.

п.с.2.
'

Deyan Nedyalkov

Най-вероятно сайта не го е продал, дропшипинга е умрял от години, тоя е лъжец, за апартамента, който уж струвал 250 000, най-вероятно не струва толкова, всичко при този човек е една лъжа, а дори и смятам, че може и да не е негов, а относно колите които уж са негови, съм чувал от хора от Варна, че са rent a car, въобще смятам, че всичко това е една лъжа за заблуждение на шараните, че уж изкарвал много пари, с дропшипинг."
 
Последно редактирано:
Как беше лафа на Румбата..... Аз казах ли ви ;)
С една дума, доста хора разбраха, че хасковлията, дошъл във Варна да учи полувисше в колежа по туризъм, оженил се за варненка, нямащ никакъв ценз... и т.н., се издъни! А накои хора по Варна умират да се смеят на неговите умения.
 
А следващото видео на Румен ще е - как милионер сам си монтира паркета вкъщи, щото няма излишни 5лв на квадрат за майстор ;)
Хайде чакам сега някой да извади имотния регистър, че да се види колко нищо няма Румен ;) . Да не се окаже, че на лозето на тъста е построил къщата ;) , и по документи не се води негова. Съмняаам се ;)
 
Как беше лафа на Румбата..... Аз казах ли ви ;)
А накои хора по Варна умират да се смеят на неговите умения.
Сещам се за един много амбициозен човек, на който много му се смяха не неговите умения, а общо взето и сега специалистите му се смеят. Става дума за "Светлин Наков". Да не се получи същия ефект? Да не се получи и същата история с Руменчо, просто защото е придобил супер известност да може да си прави успешно всякакви безполезни или малко полезни проекти, при това с небивал интерес.
 
Румен говори много интересни работи. Обаче някой хора просто не слушат какво казва... Примерно лесно е да започнеш дропшипинг, а те чуват едва ли не, че ще успееш. То ако можеше всеки да бъде успешен дропшипър, кой щеше да ми маркира стоката в кауфланд на касата примерно.

Тоя хапче в душата нямам думи. Поредния разбирач. Според неговите думи "банките дават кредити с отрицателни лихви - т.е. теглиш едни пари и връщаш по-малко."
Абе верно ли? Отивам до банката и им казвам хапчето каза така... дайте ми 100к евро ще върна 99к или там колко не знам.

Другия пишман богаташ Svet M - пак ще пробвам в банката само с вкарване и изкарване на едни пари дали ще ми дадат милионче, понеже каза, че работила тая схема във всяка държата.

Хора слушайте какво говорят. По глупостите им се разбира какви са просто... Само заради това още повече ме кефи Румен.

ПС.

Една мишка излезе от дупката и всички подир нея. Стаден ефект.
 

Горе