Какво ви е мнението за Румен Виста?

"Ти колко плаща на селските работници лятото? Ще не им плаща двойно?"

Към 2 бона чисти месечно. И на всеки половин час фас пауза.
Сигурно съм, абдал.
Човек като си изкара парите мисля е редно да му се плати.
В дивият капитализъм един работник е издържал съпруга и деца. С 800 лева си правих сметка, че ако пътувам от село до града ми отива заплатата само за пътя и храната дето ще си я купувам за обяд.
Айде ако трябва да съм честен - остават 200 кинта за жена деца и режийни.
Що сте работили на минус заплати си е ваша работа. Дето казваш - тъй сте били научени.

Ми браво, щом ти излизат сметките, няма лошо. Ама това е еднократно, за някаква сезонна работа. Плащай по 2000 лв. целогодишно да видим дали пак ще ти изялат сметките. То и аз оня ден дадох 150 лв. на човек от форума за 1 час работа, ама това нищо не значи....
 
Ми, Биаро, миналата година пак си беше корона криза, дори градовете бяха блокирали.
Като му платя почтено се надявам че като ми дотрябва за нещо има кого да извикам.
Инак де вика Сашо - и в кризата пак няма читав работник да знае отде се държи инструментът.
Обиколих 2 села в радиус, дори циганите не ебават за физическа работа. Да не са прости като нас!
 
Ми, Биаро, миналата година пак си беше корона криза, дори градовете бяха блокирали.
Като му платя почтено се надявам че като ми дотрябва за нещо има кого да извикам.
Инак де вика Сашо - и в кризата пак няма читав работник да знае отде се държи инструментът.
Обиколих 2 села в радиус, дори циганите не ебават за физическа работа. Да не са прости като нас!
Стига с тая работа, я гледай милионера какво видео е качил. Човека кърти милионите, ние тука за някви 800 лв се кахърим....

 
"Tука имат всякакви неща, просто наистина ви казвам - много са добри. Уникално са бързи, специално за американския пазар са много бързи" :p
Е така се преви ревю от милионер, който вече от 20 години бил в интернет средите. Ако не друго, то неговите видеа са по-забавни и смешни от Комиците.
 
"Tука имат всякакви неща, просто наистина ви казвам - много са добри. Уникално са бързи, специално за американския пазар са много бързи" :p
Е така се преви ревю от милионер, който вече от 20 години бил в интернет средите. Ако не друго, то неговите видеа са по-забавни и смешни от Комиците.

Мен ме изгуби, като каза, че на фейсбук пари не трябва да се дават, щото у гоглето било безплатно. Даже не го изгледах цялото....
 
Че и има запор върху дружествения дял на "Свет М" за неплащане на издръжка на детето си.
Тоя Свет е дъното на дъната, но и на такъв си изглеждаше от самото начало.

RB4RV78.png


byI3O8z.png
 
И аз се чудих защо тоя Свет ми звучи толкова варненски с това мекото говорене. Пък той ни бил градски @biaaro
Аз казах, че е тукашен още като го чух за първи път. Въпреки че се опитва да го прикрива, няма как се се скрие от варненец. Като нямам предвид мекане или нещо подобно, дето е типично за половин България. Ползва някои думи дето са присъщи само за тук.
 
Мен ме изгуби, като каза, че на фейсбук пари не трябва да се дават, щото у гоглето било безплатно. Даже не го изгледах цялото....
Фейсбук е платформа където да продаваш визуално и на импулсивни купувачи.
Тук по-лесно се продават по-евтини продукти, където разчиташ и на това как изглежда самият продукт.

Гугъл е платформа на която да продаваш "банални" продукти или тясно профилирани такива. Където хората правят проучване, сравняват цени и тн.
 
Фейсбук е платформа където да продаваш визуално и на импулсивни купувачи.
Тук по-лесно се продават по-евтини продукти, където разчиташ и на това как изглежда самият продукт.

Гугъл е платформа на която да продаваш "банални" продукти или тясно профилирани такива. Където хората правят проучване, сравняват цени и тн.

Това е така, ама не бива да зачеркваш канал, където супер прецизно можеш да таргетираш целевата си група. Правилното е да се ползват и двата канала, без значение какво продаваш.
 
Толкова усилия хвърли тоя човек да си крие данните, за да остане анонимен, а вие тука му изкарахте и кирливите ризи. Не ви е срам!
 
Толкова усилия хвърли тоя човек да си крие данните, за да остане анонимен, а вие тука му изкарахте и кирливите ризи. Не ви е срам!
Да беше казал имам си едно каналче. Опитвам се завържа някъв бизнес, имам интереси тук там. Тогава нямаше кой да го интересува някъв си там дребен тарикат. То не бяха милиони на месец, тайни общества...
 
Да беше казал имам си едно каналче. Опитвам се завържа някъв бизнес, имам интереси тук там. Тогава нямаше кой да го интересува някъв си там дребен тарикат. То не бяха милиони на месец, тайни общества...
Проблема е в това, че това което проповядва е крайно опасно. Като гледам какви индианци са си въобразили, че ще стават милионери с 12 долара, лошо ми става. Абсолютни лаици, станаха спекуланти на борсата, без да имат ни най малка представа какво точно вършат там. Да, за човек, който никога не се е занимавал с това, може да изглежда достоверно и възможно. Но за човек, който поне малко има представа няма как да се върже. Сложил милион на пени и изкарал 350000 за ден, това не знам каква психика трябва да имаш. Отделно как така са го пропуснали големите риби, такава покупка на пени няма как да остане незабелязана. Отделно ордерите му не са отразени, което не е възможно при толкова голяма покупка. Според мен няма да свърши добре тая работа.... В това видео май каза, че тея 12 долара ги е направил на 6000000, което го прави най-успешния трейдър в историята.
 
И продължението от Любомир Жечев: :)
 

Горе