Какво ви е мнението за Румен Виста?

Кажи за какво става дума, нямам намерение да давам кредитна карта, че да гледам видеото.

Yordan Micikulev направи видео с негова снимка, но преди това още по коментарите имаше имената му дата на раждане от къде е и т.н. Той изтри и моите видеа, където го попитах няколко неудобни въпроса. Но това новото е малко по-различно.​

 
Последно редактирано:

Yordan Micikulev направи видео с негова снимка, но преди това още по коментарите имаше имената му дата на раждане от къде е и т.н. Той изтри и моите видеа, където го попитах няколко неудобни въпроса. Но това новото е малко по-различно.​

По принцип толкова факти и доказателства има вече, че този е чист мошенник. Дори е габровец, който дава.
Познавам габровци и то не малко... габровец и даване НЯМА, пък камо ли без пари :)
От тук нататък, който клъвне на този светМ, то той си заслужава жалката съдба.
 

Това се задейства когато Ютуб засече даден юзър да търси и отваря прекалено много видеа маркирани "За Възрастни".
 
Това се задейства когато Ютуб засече даден юзър да търси и отваря прекалено много видеа маркирани "За Възрастни".
Мне. Тролих Киро Брейка, той ме трие, после Гугъл ми вдигна мерника.
Прекалено душманска система са си направили Гугъл за тяхната си екосистема. С което спомагат за пъкленото дело на дърти комуняги като гореспоменатия, и като Пламен Пасков.

Напълно е възможно да съм в blacklist. От един момент нататък Гугъл почна да ми иска верификация за нови акаунти. Градят комунизъма и те.
 
Мне. Тролих Киро Брейка, той ме трие, после Гугъл ми вдигна мерника.
Прекалено душманска система са си направили Гугъл за тяхната си екосистема. С което спомагат за пъкленото дело на дърти комуняги като гореспоменатия, и като Пламен Пасков.

Напълно е възможно да съм в blacklist. От един момент нататък Гугъл почна да ми иска верификация за нови акаунти. Градят комунизъма и те.
Има ли откачалка в ютуб, с която не се занимаваш?
 
Има ли откачалка в ютуб, с която не се занимаваш?
Сипвам само на най-върлите откачалки. Просто не ме свърта. Наистина видях колко категорично се инфектира Google, направили са си мега брутална система за цензора, пред която шапка свалям.
Казвам го в най-лошия възможен смисъл.
 
  • Like
Реакции: Atis

Yordan Micikulev направи видео с негова снимка, но преди това още по коментарите имаше имената му дата на раждане от къде е и т.н. Той изтри и моите видеа, където го попитах няколко неудобни въпроса. Но това новото е малко по-различно.​

За клевета ли те е репортнал, много ми е интересно как работи youtube? Особено в момента когато е пълно с разни хаховци, които говорят, че Ковид не съществува и развиват конспиративни теории и никой не ги пипа? Например тоя лудия Пламен Пасков не го пипат, обаче когато един доктор беше направил видео, в което го изобличава. Това видео беше свалено след сигнал от Пасков, който иначе плюе против youtube и всички компании.
 
Да, на Тъндърфут също му бяха свалили няколко клипа, защота дебънкваше разни глупости. А човека си е баш учен.
 
За клевета ли те е репортнал, много ми е интересно как работи youtube? Особено в момента когато е пълно с разни хаховци, които говорят, че Ковид не съществува и развиват конспиративни теории и никой не ги пипа? Например тоя лудия Пламен Пасков не го пипат, обаче когато един доктор беше направил видео, в което го изобличава. Това видео беше свалено след сигнал от Пасков, който иначе плюе против youtube и всички компании.
Не, бях използвам части от негов клип по дълги от 5-6 сек. и за авторски права ми свали видеата.
 
И другото ше върнат. Противоречеше на ютубърската логика да ги скриват.

Румен гледам съ е усетил че най-добрата тактика е да се прави че нищо не е станало.
 
Как бе? Пуснал е сега видео коментар с който нарежда 'курса' на ЕКОМ КИНГ (на когото Свет М се кланя и хвали в неговите клипове). Даже е спрял коментарите...
И другото ше върнат. Противоречеше на ютубърската логика да ги скриват.

Румен гледам съ е усетил че най-добрата тактика е да се прави че нищо не е станало.
 
Взимам пуканките, абе м/у тия двамцата има нещо, освен, че жените им са от Варна :p . Едното гуру Svet M пуска видео, в което хвали пакистанеца, другото гуру веднага прави видео, в което го плюе
 
Не знам, ама тоя Свет ми бие повече на шаман, не на гуру :) С тая музичка за фон и тоя монотонен изказ, чак и аз по едно време почнах да му вярвам. :) А като гледам коментарите, направо си е жив шаман с верни последователи....

 
Не знам, ама тоя Свет ми бие повече на шаман, не на гуру :) С тая музичка за фон и тоя монотонен изказ, чак и аз по едно време почнах да му вярвам. :) А като гледам коментарите, направо си е жив шаман с верни последователи....


Ти вЕрно си прав колега. Нещо самоувереността започна да му изчезва, но пък е перфектно за Mindfulness медитация дето му викат, че гледам нашумява много. +АМИН+
 
Ти вЕрно си прав колега. Нещо самоувереността започна да му изчезва, но пък е перфектно за Mindfulness медитация дето му викат, че гледам нашумява много. +АМИН+

Нещата са по сериозни, отколкото предполагах. Четох малко коментари под клиповете му..... Верно си става въпрос за обсебени хора :) А в затворената група какво се случва, не искам и да предполагам :)
 
Бати Сашо и той нещо като отговор на Руменовата инвестиция май е направил:


Или прекалено много фенове на Румен са почнали да се интересуват от темата и е стигнало и до чичо Сашо.
 

Горе