Какво ви е мнението за Румен Виста?

И ти си прав. То пък защото има какво да се прави в централната част на Варна. :) Като в София, интересното и отдиха е извън лудницата. Ако ти липсва нощния живот, винаги може да отскачаш до първа линия на плажните. И после пак към тишината. Е виж, вчера срещу пощата на Марешки некво пиянде се опитало да ограби клон на банка. Кое точно ще ти липсва на някой голям град. :) Всеки тегли към по-девствените места на големите градове. В момента топ около Варна ще станат малките селца, които са близо до морето и вилните зони. Всичко друго ще е бетон и чалга. :) А ако си решил правиш плаж на централния във Варна, не забравяй после да минеш и през токсикологията. ;)
Напълно съм съгласен. Вече всеки търси тишината и хубавата морска гледка към Варна. В София е същото - гледат да избягат от центъра и никой не му се слизат, за да върти 1 час да намери място и после след 2 часа трябва да тръгне, защото е зона. Единствения келепир са училищата в центъра, всичко друго е ужасно. Ако можеш да се водиш по адресна на центъра, а да живееш другаде в най-хубаво. После записваш детето в хубаво училище и си живееш на спокойно. От родителска гледна точка да го дърциш в центъра в прахта и малко кофти.
 
Напълно съм съгласен. Вече всеки търси тишината и хубавата морска гледка към Варна. В София е същото - гледат да избягат от центъра и никой не му се слизат, за да върти 1 час да намери място и после след 2 часа трябва да тръгне, защото е зона. Единствения келепир са училищата в центъра, всичко друго е ужасно. Ако можеш да се водиш по адресна на центъра, а да живееш другаде в най-хубаво. После записваш детето в хубаво училище и си живееш на спокойно. От родителска гледна точка да го дърциш в центъра в прахта и малко кофти.
Да, имам приятел в Кравено, познай там какъв рай е. За незапознатите това е малко след Златни пясъци и преди Албена като отиваш на север. Работи във Варна, защото само там има работа за него като специалист. Друг мой приятел пък е в Костинброд и работи в София. Ходи до метрото с кола и от там до бачкането си в центъра. Сега модерното ще става да си имаш малка кутийка в някой голям град, колкото да имаш опция, ако се наложи да останеш нещо аварийно, но предимно да си се изнесъл в някоя тиха къщичка в покрайнините. Къде ще се уредиш с морски изглед, къде с планински, къде с горски. Няма значение. Важното е цялата смрад и простотия на големият град да бъде сведена до минимум, а именно работно време да си там.

За децата, схемата е е друга. Няма как. Освен, ако професията ти не позволява да го караш и прибираш по негов график. Или някакви организирани взимания. Но определено хубавото образование е в града. Никой не отишъл в обратната посока, от града да записва дете си в селско училище. В една възраст са вече самостоятелни, и може да пътуват сами с градски. НО малки цена - нужно е някой да ги води. После като тинейджъри пак става интересно, като всички връстници са му по дискотеките, но караш на диско, взимаш от диско, или малката кутийка в не топ квартал влиза в употреба, поне за някоя събота-неделя.

И това е. И ще има вероятност да избуташ и след 70 г. с живот на спокойно място. :) Хахахах.
 
Тоя Плужек- Глиста има ли още кой да му се връзва на небивалиците?
 
Тоя Плужек- Глиста има ли още кой да му се връзва на небивалиците?
Що бе? Не е ли оборотен? Според мен пича е напипал мекото на хляба и се възползва. Кой не би го направил? Според мен има много по-големи гурута в Дропшипинга, за жалост не с такава популярност. Което в жалко. А този ми идва повече шут. Но дано не съм прав. Да почнеш да клипа си със слизане от черен джип си е тукашен манталитет, който при техничари като нас не минава. ;)
 
Понеже имам абонамент към Вистата, и ми прави впечатление, че събира огромно количество дислайк. Нормално клипче, показва как пазарува матряли за ваканционния имот, няма за кво да се хванеш да не ти хареса. И го насрали от палец надолу, повече от харесванията. Имат му зъб хората, от времето когато седяха на 2 смени с жена си, да трият мнения под изхвърлянията с черния жиБ.
Че и аз почнах, без да гледам клипа цъквам по едно дислайкче, тъй да има! Карал съм малолитражка, и презрението му към малките коли няма да го простя!
В мнение #613 от темата има копия на прословутия клип.
 
Последно редактирано:
Лайк или дизлайк - все е плюс за Ютуб алгоритъма. Смята го за енгейджмънт.
Дреме им на шефчетата дали харесваш или хейтваш - важното е че гледаш.

Още по-добре ако хем дизлайкваш хем гледаш - значи си балък и има по-голяма вероятност да купиш каквото решат да ти пробутат.
 
Последно редактирано:
Лайк или дизлайк - все е плюс за Ютуб алгоритъма. Смята го за енгейджмънт.
Дреме им на шефчетата дали харесваш или хейтваш - важното е че гледаш.

Още по-добре ако хем дизлайкваш хем гледаш - значи си балък и има по-голяма вероятност да купиш каквото решат да ти пробутат.
Адблокерът ми работи добре, нямам реклами. Забавно е Румен как събира пари от хората да ги учи на ютуб, пък клиповете му насрани от дизлайк!
 
На кой му пука дали ти конкретно му глеаш рекламите - важното е че му помпиш популярността и мотивираш алгоритъма да го пробутва на други хорица.

От такива като тебе прави пари момчето.
Пък ти зяпай там и цъкай.
 
На кой му пука дали ти конкретно му глеаш рекламите - важното е че му помпиш популярността и мотивираш алгоритъма да го пробутва на други хорица.

От такива като тебе прави пари момчето.
Пък ти зяпай там и цъкай.
Имаме сделка!
 
Скоро не сме вдигали темата. Горката женица, от 16 години заедно, нямат брак. 2 деца, 4 пъти на ден готви, и ходи да чисти последното бизнес начинание на Румен. Как го издържа толкоз години, тоз има по-голямо его и от на бойкоборисов. 30 000 евро спечелил за няколко месеца, ама кат ваще Доги инвестиции, на теория, сметка без кръчмар. Искал да продаде 9 милиона дрИпшип курсове, и на тия в чужбина, да си препродаваме един на друг дрънкулки и парцалки.
Първото лайкче под канала му, съжалих горката женица, види ми се свястна. Може да съм хейтър...
 
Последно редактирано:
Мен лично ме кефи пича и не смятам, че е фейк. Жена му е готина, но много се притесняваше от камерата, което е нормално.
 




Затуй му бакъпнахме егото, да види светът как иска всички малолитражки да се разкарат от пътя му!
Някои линкове са окапали, затуй са размножени на няколко различни хостинга.
Жена му е типичната домакиня, 100% е зависима от него, няма избор. Ако се стигне до раздяла най-много да си вземе децата, ще си остане с чистенето и готвенето.
 
Няма Биг брадър, за да определя колко са прости другите, койните вървят нагоре и наш Ванка тупа стари теми от нафталина, за да не му е скука. :D
 
Няма Биг брадър, за да определя колко са прости другите, койните вървят нагоре и наш Ванка тупа стари теми от нафталина, за да не му е скука. :D
Помията Биг брадър не съм я поглеждал от 10 години.
Верно е скука. Един продава кух домейн за 750 лева, друг се чуди в каква простотия да набълбука 20 000 лева.
 
Помията Биг брадър не съм я поглеждал от 10 години.
Верно е скука. Един продава кух домейн за 750 лева, друг се чуди в каква простотия да набълбука 20 000 лева.
И ти като най-умен - вечно на контра на всеки.
 
Един продава кух домейн за 750 лева, друг се чуди в каква простотия да набълбука 20 000 лева.
И ко? Отиди в някой клюкарски форум, там по-може да ти обръщат внимание по вълнуващите те теб теми.
 
Бакъпвам го, че големия мъж пак ще се разпищи, че го изобличават като послъгва лекинко.
После си знаем - хостинг дето няма кой да му се върже на хленчовете.
 
Хихи, много яко го е хванал по долни гащи, в секцията "това са реални коментари под моите видеа".
Има и една друга хипотеза - мацката да е копирала Румен, като междувременно е научила български. Ама както казва хапчето - samnqqm se! :)
Rumen-Vista.png
 
Последно редактирано:
Последно редактирано:

Горе