Какво ви е мнението за Румен Виста?

Пост номер 290 бе избран за най-добър отговор..

StreamBG

New Member
Най-яко е на 06.04 минута. Треперете, малолитражки нещастни! :mad:
Можете ли да го качите наново , понеже този линк е вече изтекъл и файлът не е наличен .
Благодаря предварително .

Последно редактирано:

IvanKirov

Active Member

Aйде някой да си направи труда да го качи на постоянен хостинг. Мързи ме да си правя регистрация.

Качих го в моя youtube, да видим големия мъж след колко време ще почне да пищи да го махнат!

Последно редактирано:

fintech

New Member
Мнението ми за Румен Виста е, че лъже много. Както и всички, които правят курсове. Изкарвали милиони или десетки хиляди, а пък продават курса за 600-700лв. Като са такива милионери щяха да си гледат бизнеса не да продават смешни курсове.Тия хора никакви пари не правят от дропшипинг, а от курсове. Как да станеш богат ? Продавай курсове как да станеш богат. Не казвам, че няма да се научите на нищо в курса, но определено не е такъв милионер и разбирач какъвто се изкарва.

IvanKirov

Active Member
Мнението ми за Румен Виста е, че лъже много. Както и всички, които правят курсове. Изкарвали милиони или десетки хиляди, а пък продават курса за 600-700лв. Като са такива милионери щяха да си гледат бизнеса не да продават смешни курсове.Тия хора никакви пари не правят от дропшипинг, а от курсове. Как да станеш богат ? Продавай курсове как да станеш богат. Не казвам, че няма да се научите на нищо в курса, но определено не е такъв милионер и разбирач какъвто се изкарва.
Зарад туй му размъкваме цървулите, именно щото лъже. Голямото перчене, големите мурафети. Пред жена му може да минават, но целия нет няма как да сбори. Затова му бакъпнах най-големия резил. Пробвах да го кача в тубата, ама много дълго им било. Остава линкът към файла с видеото, в същото мнение горе.
Голям цирк беше с коментарите под това видео, на 2 смени кибицаха с жена му, не могат да смогнат да трият. Дислайковете бяха 3 пъти повече от харесванията. Чак такъв резил в youtube аз лично не бях виждал. Не курсове, циркове и сеир да продаваше Руменчо, най му се отдават!

Leverage

Well-Known Member
Пробвах да го кача в тубата, ама много дълго им било.

"Тези функции ще са налице, когато към канала няма предупреждения съгласно правилата на общността и сте потвърдили телефонния си номер".

За клипове над 15 мин.

IvanKirov

Active Member
Какво толкова има в тва видео?
Че не ми се сваля цяло видео...
Ъпгрейдната турбо версия на бесен селянин с Голф двойка. Ценно е, няма да сбъркаш, нищо че са 700 мегабайта...
Най-голямата излагация, на която съм попадал в тубата.

StreamBG

New Member

Последно редактирано:

ReminD

Well-Known Member

Понеже последно време да не оставам назад, и аз съм към криптото, та следя тоя пич, онзи ден е направил видео за румен вистата.

https://www.youtube.com/channel/UCp8CD-kmt-TOdbW2FQrSHFA/videos видеата са му доста интересни впрочем, ако на някой му е полезно.

Последно редактирано:

IvanKirov

Active Member

A браво браво! Ама пусни и коментарите, той циркът е в тях. Сега да го питам как ще трие!

Горе