Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

http://prntscr.com/950umb - това поле само го оправи, търсачка мисля, че не ти трябва. Направи ново хтмл поле и там сложи кода :)
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Опитах се да го премахна, но като го премахна и се губи реда на страниците .. нещо не правя както трябва.. За това го направих така. Попринцип там е търсачка, но сайта няма нужда от търсачка и го използвам като прозорче за новини :)
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

а къде е дизайн? що не го направиш адаптивен, само си пойграй с @media querys, така евентуални клиенти от мобилните ще влизат ;)
и второ, това легално ли е?
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Сайта, не съм го виждал през мобилния, но за мен е завършен за влизане през пц (компютър). Освен нови услуги, ако се добавят в бъдеще и някоя правописна грешка, ако има да се поправи, друго не виждам какво да се ъпгрейдва! :)

Успех. :)
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Благодаря за коментарите! :) Мисля, че няма да има нови услуги. Възможно е да има правописна грешка, да ..
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Относно търсачката, www.prntscr.com/95iykj - ето това е моят код за нея (маркираният). Премахвам го и търсачката я няма. :) Сигурно махаш още нещо и за това се получава разбъркването.
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Премахнах търсачката, да .. Не беше със същият код, но просто потърсих думата "search/searchbox" и открих кода :) Благодаря ти!
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

това с 20 харесвания на ден е за фишек само, не пускай нещо които няма да правиш в последствие
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Не! Напротив, правя безплатните харесвания! Просто, ако не са изпълнили стъпките и профилите им не са публични - ги уведомявам, че трябва да изпълнят стъпките и тогава ще си получат харесванията. :)
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Дизайна ти ли си го правил? Ако е така е похвално, аз лично нищо не разбирам и не мога да си изработя подобен сам. Ако си използвал готов - има достааа по-добри и то безплатни, а какви платени красоти има да не говорим :).
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Ами редактирах го доста ( премахвах и добавях работи по него ) . Винаги ще има по-добър и по-добър. Мисля, че този съвпадна с темата на сайта и стой добре :) Все още ще има промени , постоянно се сещам по нещо :) Благодаря за мнението !
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

И през мобилния добре изглежда.
12305834_998854936846944_65153236_n.jpg
 

Горе