Какво да правим в този случай...

От: Какво да правим в този случай...

Не си предоставил продукта, а си взел пари. Това, което е на localhost-а ти не се брои. Колко пъти да се повтарям?
Защо трябва да съм против теб? Защото така ти изнася ли?

Човека пусна линк, май трябва да му се извиниш ся а?
 
От: Какво да правим в този случай...

Извинявай harkon - ти на едно име и парола, които се сменят за няма и 1мин. цял продукт ли му викаш?
Още един път го казвам, нека оплакващата се да каже какво не работи - тук пред всички и аз ще го оправя!
 
От: Какво да правим в този случай...

Извинявай harkon - ти на едно име и парола, които се сменят за няма и 1мин. цял продукт ли му викаш?
Още един път го казвам, нека оплакващата се да каже какво не работи - тук пред всички и аз ще го оправя!

Глупако Slade, едното име и парола е разликата между измамата, и това да предоставиш продукта, за който са ти платили.
 
От: Какво да правим в този случай...

harkon не знам дали съм аз глупака в случая или ти! Не мисля да се занимавам и да ти отговарям повече!
Описал съм всичко подробно, показал съм всичко каквото трябва! Ясно се вижда дали съм измамник или не!
И щом се оплаква за това, че нещо не работи, нека тук пред всички каже какво не работи за да го оправя и да се приключва!!!
 
От: Какво да правим в този случай...

harkon
И щом се оплаква за това, че нещо не работи, нека тук пред всички каже какво не работи за да го оправя и да се приключва!!!

Няма какво да оправяш. Да ти слагат бан и да се махаш от тук.
 
От: Какво да правим в този случай...

Човека пусна линк и май не трябва да му се извиня, а?

Баси фурнаджийската лопата си обаче. Човека пусна линк към продукта който явно не е на локалхоста в което го обвини преди малко.
Аз предложих преди половин час да кача безплатен Вордпресс, явно на поръчителя обаче не му оттърва така...
Слейд предложи да оправи каквото не й харесва на предприемачката... пак греда...

Значи реално спора е "ама аз си мислех че за 50 кинта ще получа портал за 5к пък то не стана както си го мислих".
 
От: Какво да правим в този случай...

Баси фурнаджийската лопата си обаче. Човека пусна линк към продукта който явно не е на локалхоста в което го обвини преди малко.
Аз предложих преди половин час да кача безплатен Вордпресс, явно на поръчителя обаче не му оттърва така...
Слейд предложи да оправи каквото не й харесва на предприемачката... пак греда...

Значи реално спора е "ама аз си мислех че за 50 кинта ще получа портал за 5к пък то не стана както си го мислих".

Не ме интересува кой какво си е мислил, а кой какво е предоставил до момента. Имаш две транзакции. Едната е извършена, а другата не е. Ха сега си отговори на въпроса коя страна е в правото си.
 
От: Какво да правим в този случай...

harkon-е, мисля, че прекаляваш със заяжданията си. Отделно, че са неоснователни. Сайт има и изглежда що-годе наред. Админ системата не се вижда, но това, което се вижда определно не може да се нарече сайт, който не работи. Като разглеждах видях странно нещо. Защо когато няма материал в дадения раздел съобщението започва с болднат надпис "Грешка"? Това, че няма материал не би трябвало да е грешка (просто няма и толкова). Не че е съществено, но това ми се наби в очите от пръв крив поглед.
SLADE, ако може, дай някакъв скрийншот (или няколко) от админ панела, за да се види каква функционалност има (ориентировъчно). Най-добре, естествено, ще е с акаунт без права, но за толкова малко пари не знам дали такова нещо е направено (в такива случаи админският акаунт е един с всички права за всичко).
След това е ред на поръчителката да обясни какво точно не работи, защото това, което аз виждам си работи. Е, може и да бъркам. Няма как да сме сигурни докато отсрещната страна не си каже каквото има за казване по въпроса.
След като и двете страни се изходят по въпроса нещата ще станат ясни и ако замиришат, просто трябва да дръпнем връвта на казанчето.
 
От: Какво да правим в този случай...

Не си прав, колега! Хора сме! Всички правим грешки!
3 страници спор за 2 полета, които се сменят за няма и 1мин. Защо?
Да, извинявам се отново, че не съм дал името и паролата! Хайде сега, BANN-ете ме!
Но пак казвам, това не значи, че не съм предоставил продукта. Дал съм LINK, както виждате, оплакващата се от мен го е качила.
Всичко съм описал в предишните ми мнения и сега го виждате, че е така! Измамник ли съм?
Също и пред всички искам да каже какво не работи за да го оправя, защото както виждате и за това се оплаква! Какво не работи, кажи ми?
Или сега ще си намериш друга причина да ме изкараш некоректен? Дано повече не попадам на такива хора като теб, наистина неоценяващи труда!!!
Поздрави!

Unwise, това, което съм успял да покажа и кажа съм го направил. Тя е сменила данните за админ панела.
Не ми е проблем, както преди описах какво представлява сайта, сега да опиша какво представлява и админ панела.
Нищо кой знае какво, няма дори дизайн, но няма дизайн, защото не смятам, че трябва да го правя с дизайн за тези пари - важното е, че има и той работи.
Админ панела има редактиране на обява, изтриване на обява и бутон "Одобри", ако не се лъжа, който одобрява обявите пуснати от тази страница: http://svetsko.net/sendnews.php?menu=true&id=4
 
От: Какво да правим в този случай...

Не си прав, колега! Хора сме! Всички правим грешки!
3 страници спор за 2 полета, които се сменят за няма и 1мин. Защо?
Да, извинявам се отново, че не съм дал името и паролата! Хайде сега, BANN-ете ме!
Но пак казвам, това не значи, че не съм предоставил продукта. Дал съм LINK, както виждате, оплакващата се от мен го е качила.
Всичко съм описал в предишните ми мнения и сега го виждате, че е така! Измамник ли съм?
Също и пред всички искам да каже какво не работи за да го оправя, защото както виждате и за това се оплаква! Какво не работи, кажи ми?
Или сега ще си намериш друга причина да ме изкараш некоректен? Дано повече не попадам на такива хора като теб, наистина неоценяващи труда!!!
Поздрави!

:D харкон не е човек, той е робот който винаги е прав и с който не може да спориш.
 
От: От: Какво да правим в този случай...

След това е ред на поръчителката да обясни какво точно не работи, защото това, което аз виждам си работи. Е, може и да бъркам. Няма как да сме сигурни докато отсрещната страна не си каже каквото има за казване по въпроса.

Много ясно, че бъркаш с твоя детски, анимационен "разум".

9. Кой каквото и да казва факт е , че ми взе парите и колкото и да му пишех на скайпа за да ми даде паролата не отговаряше .
10. Настоявам да ми върне парите! Сайта ще го сваля, така или иначе е неизползваем.
 
От: Какво да правим в този случай...

Колега, продължаваш да се заяждаш за това, което си си намотал на пръста!!!
Оплакващата се от мен потребителка, дори си противоречи!
Първо казва, че съм се покрил, защото не съм дал името и паролата за админ панела, а после започна да се оплаква за това, че нещо в сайта не работело!
Колега, както тя, така и ти си от този тип хора, които не оценяват труда на нас, поне занимаващи се с нещо.
За това ли изписахме 3 страници, защото съм човек и съм забравил да дам името и паролата и за това трябва да получа Бан? Или за това, че нещо не работи и пак трябва да получа Бан?
Името и паролата ли са целия продукт, който в момента е на нейния хост, а "уж" не съм предоставил продукта и съм измамник?
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Какво да правим в този случай...

Айде оставете човека на мира, стига с тия банове. Да му е обеца на ухото, да не си предлага услугите за жълти стотинки.

п.п. Харконе, да не те е обхванала норвежката депресия :p:lol: Скоро да очакваме ли :twisted:
 
От: Какво да правим в този случай...

Името и паролата ли са целия продукт, който в момента е на нейния хост, а "уж" не съм предоставил продукта и съм измамник?

Името и паролата предоставят продукта. Дал ли си ги или не си ги дал?
 
От: Какво да правим в този случай...

Името и паролата предоставят продукта. Дал ли си ги или не си ги дал?

Излагаш се е Лалчо, не приказвай глупости.
 
От: Какво да правим в този случай...

SLADE, пич си, че не се покри, а влезе в темата и даде разяснения. Никакъв бан няма да получиш!
Единствено си уточнявай подробностите и не се вкарвай в сериали.
Всеки клиент има своите особености и желания и ако не си задал правилата още в началото, ще те тормозят...

Относно проекта на дамата - само темата не струва 50 лева, иначе може да се направи абсолютно същия сайт много бързо и лесно (ако я имаш)...
 
От: Какво да правим в този случай...

Благодаря ти, Brad. И вчера го казах тук в темата, че това ще ми е за урок.
Винаги ще казвам, че за парите правя това, което сме се уговорили в началото, след което, ако се иска нещо допълнително ще се получава след допълнително заплащане!
 
Re: От: Какво да правим в този случай...

Името и паролата предоставят продукта. Дал ли си ги или не си ги дал?

хайде верно стига... четиги темите подробно сайта е качен на неиния си хостинг и има цпанел аксес

ако ти качат урдпреса например на твоя хостинг и си имаш достъпа до хостинга през цпанела но нямаш достъп до админа ако не си "ит гуру" да си смениш паролата сам през пхпмаиадмин... и в този и в другия форум (а и в останалите форуми ще ти кажат как се прави) за няма 30 секунди работа...

и аз се надявам да им е обица на продавача както и на купувача

и все пак да го доизчисти ако има бъгове там с категориите
 

Горе