Какво да правя със сайта ми

eshk0

Member
Здравейте,

Какво да правя със сайта ми muzi4ka.eu? Един ми вика, че ще има много разправии с новия закон не знам си какво.
Да го закривам ли или да го сменя на друг сайт, т.е домейна да сочи към друг или просто muzi4ka.eu да е нещо като онлайн игра или нещо друго, или някакъв форум но нямам идея какво да бъде

Моля който има някакви идеи да ги пише в темата.

Благодаря.
 
От: Какво да правя със сайта ми

Еми не знам и аз, но един ми виката така и така, разправя ми нещо там и вика да му продавам сайта за 1500 лв :D

Но явно целта му е да ме изплаши и да му продавам сайта на тази смешна цена :)
 
От: Какво да правя със сайта ми

Щом песните не са ти на хоста, нямаш проблеми. Не ги слушай, как те баламосват.
 
От: Какво да правя със сайта ми

Нямам нито 1 песен в хоста ми :)

Даже го хоствам в суперхостинг, изпратих и на тях запитване по въпроса да видим какво ще кажат те.
 
От: Какво да правя със сайта ми

го6о :) нищо не знаеш брато ...

От изито правя повече пари от всичко останало...

Поискана и чакаща плащане сума 263.84 лв.
Общо платена сума до момента 2107.87 лв.

Сега изито го закриват и се местят на eaysads.bg
 
От: Какво да правя със сайта ми

За колко време са тези приходи? Чисто любопитство...

П.С.: Сайтът за секс разкази продава ли се? Ако да, прати ми инфо с приходи и трафик на ЛС.
 
От: От: Какво да правя със сайта ми

Щом песните не са ти на хоста, нямаш проблеми. Не ги слушай, как те баламосват.

Врели некипели. Като човек, привикван в ГДБОП, именно заради създаване на сайт за музика, мога да ти кажа, че въобще не ги бърка това, че нямаш музика на сървъра. Това е условие на хостинг провайдера, за да те държат на сървърите си. Иначе дебеловратите водят тази дейност (притежанието на сайта) като съучастие в криминална дейност (имам предвид разпространението на линкове към песни, хостнати на трети сървър), тоест подсъдим си. Аз се разминах, но още си пазя призовката и съставения акт в рамка и помня Онова обаждане.:)

Продавай и не се занимавай повече, че с новите закони за следене примката ще се затегне повече. Това бих направил аз.
 
От: Какво да правя със сайта ми

Местиш домейна в годеди. При местенето сменяш контактните данни с фалшиви.
Местиш хоста също извън БГ с добра свързаност към БГ.
Няма да има как да докажат че е твоя домейна.
Казваш им продадох го на един евреин и толкоз.
 
От: От: Какво да правя със сайта ми

Щом песните не са ти на хоста, нямаш проблеми. Не ги слушай, как те баламосват.

Не е вярно - слагането на хипрервръзки към забранено съдържание е забранено. Прочети законите.

Местиш домейна в годеди. При местенето сменяш контактните данни с фалшиви.
Местиш хоста също извън БГ с добра свързаност към БГ.
Няма да има как да докажат че е твоя домейна.
Казваш им продадох го на един евреин и толкоз.

И в другите държави е забранено да се разпространява музика без разрешение от собственика.
И фалшивите данни какво ще помогнат като може да се проследи плащането - PayPal, кредитна карата?
 
От: Какво да правя със сайта ми

Според мен който прибира рекламните постъпления, той ще ходи в ГДБОП, независимо от това, на кого се води домейнът и така натакът, прав ли съм?
 
От: От: От: Какво да правя със сайта ми

И в другите държави е забранено да се разпространява музика без разрешение от собственика.
И фалшивите данни какво ще помогнат като може да се проследи плащането - PayPal, кредитна карата?
Нали само линкове предоставяш? Какво нелегално разпространение?

Плащането можеш да го организираш с едни по особенни АТМ карти: http://www.capitalconservator.com/credit-cards/atm-cards.php
Гарантирана конфиденциалност. Предполагам че ще има някакви таксички, не съм запознат в детайли.
 

Горе