Какво е Фриилотто

gazara

New Member
Някои може ли да ми обесни какво е Freelotto знам че е лотария но искам да знам плащат ли или е няква измама
 
От: Какво е Фриилотто

Някои може ли да ми обесни какво е Freelotto знам че е лотария но искам да знам плащат ли или е няква измама
Аз това гои играех преди време, но го зарезах. Преди да си отворя сутрешната поща пусках...не си спомням колко чилса. Като традиция беше. Но нищо от там. :) Мисля си че е леко скем - но може и да не е. Но без нищо да дават пари, все пак не сме на избори.:)
 
От: Какво е Фриилотто

Не се занимавай:) Имат да ми дават $10 000 играх само един път много страно взех че спечелих трябваше да ми пратят чек ама така и не съм го получил-това беше преди година и нещо:):):)
 
От: Какво е Фриилотто

Някакъв беше постнал в един форум, че са му изпратили чек за 0.18 цента :p

А друг разправя, че е получил $100 като утешителна награда ;p

Знае ли се :?
 
От: Какво е Фриилотто

:) И аз бях го ръчкал два три пъти, дори бях забравил за него и един светъл ден пристига чек на стойност 18 цента... Явно някаква зарибявка се опитват да направят. Мирише на скам отвсякъде... имат яка рекламна, "спамна" стратегия, изскачат от всяка дупка.. Едно е сигурно - поне те печелят :)
 
От: Какво е Фриилотто

защо не отиде да го осребриш :lol:
 
От: Какво е Фриилотто

на мен ми пратиха за 1 $..адския базик..Но преди това си теглиха от кредитната ми карта по 25$ на месец..писах им 7 пъти..никои..пак родължиха да ми теглят..Писах им още едно писмо с много благословии и си смених ноимера на кр..карта..и cvv кода.
Скам отвсякъде.
 

Горе