Какво е вашето мнение

katsarov

New Member
Сайта ми е на първо място в гугъл имиджес при думата "adobe". Честно казано почти не знам как съм постигнал това. Мислите ли, че е някакво постижение , имам някакъв трафик от това.
 
От: Какво е вашето мнение

Нормалният ход на нещата предполага следното: (в същия ред)
1. Идея
2. Цел
3. План
4. Реализация
5. Постигнати цели

Не смятам, че е постижение нещо което е станало случайно. Щом не знаеш как, значи не е постижение. Двете неща са несъвместими.

Някакво постижение е да излезеш на първи позиции по сдфкйнклйас ако си минал по горните стъпки.
 
От: Какво е вашето мнение

Какво и е интересното на т.4 ? :)
 
От: Какво е вашето мнение

Как постигнах това нещо .. нищо повече от събмит,беклинкове и on-page seo не съм правил по сайта.

Станало е случайно.
Все едно от бг-мама да питат дали е постижение задето излизат на първо място по "баба яде кашкавал".
Точно затова не е постижение, защото не си го постигнал. Това исках да ти кажа. Не може да е постижение след като не си го постигнал, а е станало случайно. Безразборния събмит и беклинкове обикновено нямат конкретни цели. Онпейджа ти е зле, доколкото разгледах поне.
 
От: Какво е вашето мнение

Чудно ми е как се случват такива случайности .. хубаво е че е в моя полза ... но аз изобщо не разбирам от сео , и примерно ако искам да излеза на първо място на "design blog" не знам какво трябва да направя ... но както и да е, мерси за мненията
 
Не забравяйте, че персонализираното търсене работи не само за основния индекс, а и за картинките.
Аз като погледнах, нито един от връзките ти в подписа не сочат към дори подобен сайт в търсенията при картинки за тази ключова дума.
 
От: Какво е вашето мнение

И аз имах по едно време сайт на първо място в имиджес .бг за "poker" ама като ми влизат по 50 човека на ден, бахти и реализацията дето може да се направи...
 
От: Какво е вашето мнение

И аз имах по едно време сайт на първо място в имиджес .бг за "poker" ама като ми влизат по 50 човека на ден, бахти и реализацията дето може да се направи...
50 човека,но ако сайта ти е бил за покер,те са потенциални "клиенти" в уеб сайта ти.Един вид можеш да вземеш пари от тях ;)
 
От: Какво е вашето мнение

50 човека,но ако сайта ти е бил за покер,те са потенциални "клиенти" в уеб сайта ти.Един вид можеш да вземеш пари от тях ;)

Да особено сега като затвориха покер старса и фул тилт, възможностите са неограничени :D
 
От: Re: Какво е вашето мнение

Не забравяйте, че персонализираното търсене работи не само за основния индекс, а и за картинките.
Аз като погледнах, нито един от връзките ти в подписа не сочат към дори подобен сайт в търсенията при картинки за тази ключова дума.

Виж този линк : http://prikachi.com/images/585/3230585w.png
 
От: Какво е вашето мнение

http://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2010/05/adobe-logo.jpg - забрани директ достъпа до .jpg и ако пробват да ги редиректва към индекса ти, аз така съм направил с един wp за дрехи със снимки. все ще ти кажат тук как става номера, въпреки че не мисля, че има много файда, най-много 2-3 посещения на месец да имаш ;)
 
От: Какво е вашето мнение

http://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2010/05/adobe-logo.jpg - забрани директ достъпа до .jpg и ако пробват да ги редиректва към индекса ти, аз така съм направил с един wp за дрехи със снимки. все ще ти кажат тук как става номера, въпреки че не мисля, че има много файда, най-много 2-3 посещения на месец да имаш ;)

То има някакъв .htaccess ама не ми се занимава за една-две снимки ... :) :D
 

Горе