Какво е общото между тези две теми

От: Какво е общото между тези две теми

Няма нищо общо....
 
От: Какво е общото между тези две теми

Някаква загадкали е това?
 
От: Какво е общото между тези две теми

Много загубено време днес по новите теми.
Една от темите я срещам вече няколко пъти споделена...
:cry:
 
От: Какво е общото между тези две теми

Много загубено време днес по новите теми.
Една от темите я срещам вече няколко пъти споделена...
:cry:
Аз участия имам ли в тия споделяните теми? Много ще се радвам ако съм допринесла за популяризирането на това китно форумче.
:)
 
От: Какво е общото между тези две теми

Първата тема: Един плюе по ICN които в същия момент не са в завидно положение. Дълбоко в себе си се е надявал проблема да е сериозен и той да е "първия" съобщил за него. Нямаше да мисля по същия начин ако се беше обадил на ИЦН да им съобщи за проблема (99% че не го е направил). Ако го беше направил - щеше да разбере защо има проблем с него и необходимостта от отваряне на тази тема щеше да отпадне. Да, ама не - той реши на всеослушание да тръби - "Вижте - ицн имат проблем". Още по-жалко става която разбира, че не е прав. И няма смелостта да напише две думи в темата. Съжалява, че проблема не е бил голям.

Втората тема: Тази не мога да я разбера. Но има общо с първата - а то е в плюенето. Когато не харесваш някого/нещо, не е нужно да го плюеш. Това го правят много хора. За политиците да не говорим - плюенето е 99% от всичко казано! Не разбирам защо @биарро е пуснал темата. Силно се надявам да има някакъв смисъл...защото по-добре лош, отколкото никакъв. Сигурно иска да се подиграе на въпросния човек - дали печели нещо? Вътрешно удовлетворение най-вероятно? Може да е пуснал темата за да даде лош пример - какъв е смисъла? Лоши примери НЕ трябват. Защо трябва да покажеш нещо лошо - същото го правят още хиляди сънародници и утре пускаш следваща тема в която казваш, че наоколо само простотия? Ами как няма да е простотия като ти самия бълваш такова и обкръжението ти също (народна поговорка: с какъвто се събереш, такъв ставаш). Защо разпространяваш "гнус", вместо нещо приятно и надъхващо?

Общото: Не правим нищо за да променим към по-добро това което плюем. Първия не се е свързал с ИЦН за да им съобщи за проблема и те да го решат по-бързо. Втория разпространява простотията на един човек и после се оплаква, че наоколо само такова.
 

Горе