Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Хубава си е жената, не знам какво толкова не и харесвате?
Като се загледам и колкото повече се взирам толкова повече свиквам, а като свикна като че ли намирам някаква загадъчна привлекателност навяваща ми спомени за един любим сериал навремето казваше се "Планетата на маймуните" и ми става едно милооо, така, че въпрос на Фкус и гледна точка.
Качествен силикон няколко кубика, ботокс здраво, цепеняк отвсякъде.
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

10805541_10205200635445913_3929144484032468906_n.jpg


:-o
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

0000246038-article2.jpg

:wink:
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Искате да ми провалите сутрешната ерекция с тая тема, но няма да ви се получи, аз съм твърд :D
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Катил 1
australia.jpg

Катил 2
canada.jpg

Катил 3
germany.jpg

...
israel.jpg
...
mexico.jpg
...
Ukraine.jpg

...
venezuela.jpg

...
UK.jpg


Покрай кончита глей колко травестита си повярваха :cry:
 
Последно редактирано:
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Абе, кой ги е*е тия травестити? Еврейката обаче цепи:

israel.jpg
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

[video=youtube;-l4U41IGt9o]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-l4U41IGt9o[/video]

:-o
 
От: Re: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Бате, това баща ли и е?

Не е баце, моя няма мустак :-o:lol:
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Абе надарена от всякъде, певица та дрънка, по какво отстъпва на една чалга изпълнителка, перфектна.
Този конкурс за траверси ли е всъшност, аз не знаех:) ?
 
От: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Всички нейни статуси в профила и са така грамотно написани и обраха овациите. :lol: Организацията , която официално представлява конкурса " Мисис България" отрече Анита да е изпратена от тях. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=619400381519418&id=407815422677916

Хах, коментарите на тоя статус къртят. А Анита ми е съсед и на живо е по-грозен. Да не говорим, че е публична тайна, че в щатите е бил дълго време компаньон.
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Тези от "Мисис България", като твърдят, че Анита никога не е била избирана или дори допускана от тях да участва в конкурса, как се е промъкнала сред останалите участнички и то с лента "Мисис България". Дано да не замине на конкурса, че после всички по света като видят грозен човек и ще си мислят, че е българин :)
 
От: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Тези от "Мисис България", като твърдят, че Анита никога не е била избирана или дори допускана от тях да участва в конкурса, как се е промъкнала сред останалите участнички и то с лента "Мисис България". Дано да не замине на конкурса, че после всички по света като видят грозен човек и ще си мислят, че е българин :)
Той вече се проведе бе пич, даже сме N1. Отзад напред. Какъвто ни беше и кандидата :D
 
От: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Тези от "Мисис България", като твърдят, че Анита никога не е била избирана или дори допускана от тях да участва в конкурса, как се е промъкнала сред останалите участнички и то с лента "Мисис България".

Също като тая, която е спечелила първо място - уж "Мисис Белорусия". Да, ама истинската "Мисис Белорусия" е друга, а спечелилата е рускиня, която няма нищо общо и не се е явявала на конкурса в Белорусия, просто е пратена там.

Явно, че този конкурс е просто проформа... .
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Eми такова е Странник, Brave new world
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Кой знае на кой е лапала тая силиконова циганка. :shock:
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

кви са тия бе ? В студентски град ако минете покрай УНСС, ще видите истински красавици, натурални и млади. А тази Българка ли е? жена ли е? имали 70 ?
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Престанете да се подигравате на горкия силиконов ром. Ксенофоби, само защото е мъж, ром и има силикон не го възприемате, нали? Тесногръди байганьовци!
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Ех, не разбирам защо сипвате така грозно при положение, че не се знае вие на какъв 'хал' сте :D
Но не одобрявам това, че няма правилна самооценка, горката... И се чудя на организаторите, как е успяла да спечели тя? и как са могли да я пуснат да отиде на световен конкурс?
Снощи по новините слушах точно тази тема. Имало два конкурса в България със същото име - единия се изписвал на кирилица, другия на латиница.... Страната бъка от миски, всяка втора някаква мис...

А някой помни ли ''Мис Русе 2010''? :D
 

Горе