Какво лого ще подхожда на Forumsofia.net?

От: Какво лого ще подхожда на Forumsofia.net?

Тези ръце не може ли да са като колаж от снимки, както предложи кака Каси
 
От: Какво лого ще подхожда на Forumsofia.net?

Тези ръце не може ли да са като колаж от снимки, както предложи кака Каси

Всичко може, идеи много.
Ако автора на темата иска все пак нагледни концепции ще пусне един конкурс и готово.
Но тъй като аз я подкарах с визуализациите ето и и последна от мен:), сигурно нещо подобно имаш в предвид.
Може и снимки да се вкарат и в самата карта примерно.

sofiya-forum3.jpg


П.П.Аре, че ми изстина бирата:)
 
Последно редактирано:
От: Какво лого ще подхожда на Forumsofia.net?

Последното е убийствено и наистина може да влезе в употреба според условията на Buymore :) само не знам като се смали дали ще е добре.
 
От: Какво лого ще подхожда на Forumsofia.net?

Всичко може, идеи много.
Ако автора на темата иска все пак нагледни концепции ще пусне един конкурс и готово.
Но тъй като аз я подкарах с визуализациите ето и и последна от мен:), сигурно нещо подобно имаш в предвид.
Може и снимки да се вкарат и в самата карта примерно.

sofiya-forum3.jpg


П.П.Аре, че ми изстина бирата:)

Страшен си, точно това имах превид
 
От: Какво лого ще подхожда на Forumsofia.net?

Ама наистина е страхотно! :clap:

Аз винаги съм уважавала въображението на Buymore/евала човече!/
А иначе съм чела и виждала, че и Ivo94 помага на доста потребители тук и за миг не съм се усъмнила в неговите добри намерения просто за услуга като от приятел.
Това е по-ценно понякога, отколкото комерсиалното и меркантилното.
Успехи на форума! :|
 
От: Какво лого ще подхожда на Forumsofia.net?

Смаляването може би наистина ще е проблем обаче защото няма да си личи какво точно има на снимките:)
150 на 50 ли трябваше да бъде?

Ще изглежда нещо такова, определено трябва да се махнат елементи за да се чете надписа поне:lol:

lll.jpg
 
От: Какво лого ще подхожда на Forumsofia.net?

Добре е дори и със смаляването и както отбеляза, ако е и на самото като карта на София пак става. То се подразбира донякъде :) Така че, Дерзай! Шампион :clap:
 
От: Какво лого ще подхожда на Forumsofia.net?

Логото определено ми хареса, само ще видя как ще изглежда с новия дизайн. Buymore ако имаш нужда от каквато и да е услуга, насреща съм :)
 
От: Какво лого ще подхожда на Forumsofia.net?

Логото определено ми хареса, само ще видя как ще изглежда с новия дизайн. Buymore ако имаш нужда от каквато и да е услуга, насреща съм :)

Да има много фактори, като размери, новия дизаин които могат да повлияят върху това дали ще изглежда и ще пасва добре.
Благодаря това с услугата ще го имам в предвид:)
 

Горе