Какво мислите за Исторически парк?

Нещо ново, което споделиха и в другите форуми:
То тези са основните, които го плюят. Тия няма да пропуснат да ни "уведомят" за всичко ставащо и неставащо около Историческия парк. :)
 
То тези са основните, които го плюят. Тия няма да пропуснат да ни "уведомят" за всичко ставащо и неставащо около Историческия парк. :)
Хем ги плюят, хем говорят за официални документи в регистърите, хем ги плюят, хем им дават право на защита, което са отказали - коя е валидната теза?
 
Хем ги плюят, хем говорят за официални документи в регистърите, хем ги плюят, хем им дават право на защита, което са отказали - коя е валидната теза?
Някоя медия за да почне някаква война с който и да било, има нещо и не е само установена нередност. Лошото е, че при тях вече може да се отвори такава категория, което не е готино. А защо не искат да дадат своето становище вече и от там, не знам честно казано. :)
 
Я ми кажи статиите, които писаха капитал по линия на схемите с КТБ, SCI, Saveway, Onecoin и/или преди десетки години за града Анжел или пък ЮгоАгентa и те ли бяха война? В тази статия са писали неща, за които @Attacker преди повече от година и половина даде инфо.
 
2 статии излезнаха от Капитал, за които не знам какви са им подбудите, но и в 2-те статии просто официализираха/затвърдиха всеобщото мнение в 3-те финансови форума, което имаме повечето потребители. И то е, че има въпроси останли без отговор, което създава усещане за нещо гнило и липса на прозрачност.

Вече дали взаимно се нападат и подриват авторитета тези две страни - не се знае. За мен като страничен наблюдател е важно, че умишлено се избягват някакви въпроси, а лидерите на ИП гледат да участват и представят в медиите всичко розово и хубаво за проекта, но когато се зададат реални въпроси касаещи инвеститорите, търсещи разяснения и прозрачност - започват нападки, оправдания, бие се отбой и не се коментира по същество, тактично се измества темата.

Но защо липсва медийно присъствие и диалог в предавания където събеседниците са що-годе в час и биха потърсили отговор на неотговорените въпроси. Струва ми се, че умишлено избягват публичен дебат - а точно това би им била трибуната където да развенчаят всякакви съмнения (ако подбодуте им са наистина така алтруистични и добри, както ги представят).
 
Последно редактирано:
Я ми кажи статиите, които писаха капитал по линия на схемите с КТБ, SCI, Saveway, Onecoin и/или преди десетки години за града Анжел или пък ЮгоАгентa и те ли бяха война? В тази статия са писали неща, за които @Attacker преди повече от година и половина даде инфо.
Аз бих задал контра въпрос - Коя друга медия е толкова ангажирана с този Исторически парк? :)
 
Много медии отразиха съществуването на парка, но само капитал сякаш представи малко по-критична гледна точка и са по-ангажирани. Вече какви са им взаимоотношенията и дали не е целенасочено предоставяне на трибуна - кой знае.
Явно липсва институция, която да желае да се ангажира с темата "Исторически Парк" и да избистри водите.

Тези само информираха, че ИП ще отваря врати:
Труд BTV Дневник Пловдивска
Ето тази "безпристрастна" медия пък защитава парка и според нея всичко е атака от Америка :D
Възраждане
 
Последно редактирано:
сетая
 
Последно редактирано:
Обявена ли е вече датата на закриване на парка или е още рано?
 
хаха, хората са се застраховали и използват МЛМ похвати, за да държат "инвеститорите" кротки. Създават мини общостност, надъхват се и след това групово се отбраняват. Всичко е психология. колкото повече ги нападат, толкова по-сплотени стават.
 
СЕПТ6
Протест - Не на олигархията! Обединени за свободен живот!
Публично · Организирано от Исторически парк, Together и TREASURE Ltd

По време на османското робство българите са имали право да се обединяват за свои цели. Така те са образовали своите деца. Днес, по време на Третата българска държава тези свободи се отнемат на народа от олигархията. Искаме свобода и ще си я получим. Търсим други свободни хора, за да се обединим. Добре дошли на всички братя и сестри!


Според мен Ивелин Михайлов трябва да управлява България. Въпреки че той не иска да се занимава с политика, според мен това е една от малкото възможности БЪЛГАРИЯ да оцелее! А на протеста очаквам поне 50 000 будни граждани а защо не и повече да поогнат на Ивелин да забие ножа в сърцето на мафията!!! Бог да те пази, ти си физическа и духовна еманация на Васил Кунчев - Левски!

Ще падна просто като ги чета. То не само това де, по принцип коментарите им са като в секта :)
Сега пък протест (че и може с 50 000 души) в парка, против олигарсите, против прокуратура и КФМ , които им служат. И там на място щели да обявят план за конкретни действия (тръпна да го видя, дано не е таен).
То всеки, който има съмнително поведение и го разследват ако вземе да прави протести :)
 
Това мнение съм почти сигурен, че е на "Черкезов". Общо взето обича да създава профили, които да иронизират супер крайните позиции на определени хора. Имаше такива мнения негови и за SCI, има сега, ето това е друго негово творение: https://www.facebook.com/antidrugmaiki/

Като му свикнеш, почеркът му е разпознаваем.
 
Мисля, че проектът е легитимен и се надявам да е така, защото това би ни запазило и затвърдило историята. Даже си взех семейна златна карта. А пък, ако се окаже поредната схема този убавец мамин да го линчуваме.
 
Последно редактирано:

Горе