Какво мислите за Исторически парк?

Искам, да представя това което виждам с очите се тъй- като живея в близост до парка.
Работещите по проекта са превзели селото както се казва.
Изкупиха много къщи и ги строят наново по техен стандарт.
Очевидно нещата наистина са сериозни. В селото е лудница - на всяка улица се събаря и строи.
Очевидно са решили да превърнат селото в туристическа дестинация. Позволете да представя една бизнес възможност, за тези които вярват в успеха на проекта.

Продавам парцел, на около километър разстояние от строящия се "'Историчен парк"'
Парка е грандиозен проект, в който се инвестират десетки милиони евро.
Предстои селото да стане туристическа дестинация, като се очаква цените на имотите да скочат двойно.
Парцела е 1100 квадратни метра идеална част, равен в регулация, с лице на главния асфалтиран път на селото.
Парцела е на тихо и спокойно място. В съседство няма хора от малцинствата.
Идеален е за строеж на стъклени оранжерии, тъй- като на около 3 метра под повърхността на земята излиза вода.
Може да строите жилищна сграда, оранжерии или просто да го препродадете след като скочат цените.
цена 7500 евро
 
Искам, да представя това което виждам с очите се тъй- като живея в близост до парка.
Работещите по проекта са превзели селото както се казва.
Изкупиха много къщи и ги строят наново по техен стандарт.
Очевидно нещата наистина са сериозни. В селото е лудница - на всяка улица се събаря и строи.
Очевидно са решили да превърнат селото в туристическа дестинация. Позволете да представя една бизнес възможност, за тези които вярват в успеха на проекта.

Продавам парцел, на около километър разстояние от строящия се "'Историчен парк"'
Парка е грандиозен проект, в който се инвестират десетки милиони евро.
Предстои селото да стане туристическа дестинация, като се очаква цените на имотите да скочат двойно.
Парцела е 1100 квадратни метра идеална част, равен в регулация, с лице на главния асфалтиран път на селото.
Парцела е на тихо и спокойно място. В съседство няма хора от малцинствата.
Идеален е за строеж на стъклени оранжерии, тъй- като на около 3 метра под повърхността на земята излиза вода.
Може да строите жилищна сграда, оранжерии или просто да го препродадете след като скочат цените.
цена 7500 евро

Като е толкова ценен защо го продаваш?
 
Като е толкова ценен защо го продаваш?
Най- логичния въпрос. Защото имам неотложна нужда от сериозни пари в близките 1 - 2 месеца. Може би ще съжалявам един ден, но се налага да го продам сега
 
Най- логичния въпрос. Защото имам неотложна нужда от сериозни пари в близките 1 - 2 месеца. Може би ще съжалявам един ден, но се налага да го продам сега
Дай номера на парцела по кадастъра.
 
Искам, да представя това което виждам с очите се тъй- като живея в близост до парка.
Работещите по проекта са превзели селото както се казва.
Изкупиха много къщи и ги строят наново по техен стандарт.
Очевидно нещата наистина са сериозни. В селото е лудница - на всяка улица се събаря и строи.
Очевидно са решили да превърнат селото в туристическа дестинация. Позволете да представя една бизнес възможност, за тези които вярват в успеха на проекта.

Продавам парцел, на около километър разстояние от строящия се "'Историчен парк"'
Парка е грандиозен проект, в който се инвестират десетки милиони евро.
Предстои селото да стане туристическа дестинация, като се очаква цените на имотите да скочат двойно.
Парцела е 1100 квадратни метра идеална част, равен в регулация, с лице на главния асфалтиран път на селото.
Парцела е на тихо и спокойно място. В съседство няма хора от малцинствата.
Идеален е за строеж на стъклени оранжерии, тъй- като на около 3 метра под повърхността на земята излиза вода.
Може да строите жилищна сграда, оранжерии или просто да го препродадете след като скочат цените.
цена 7500 евро
Искам да закупя този парцел. Може ли вашият телефон?
 
Парцела вече има купувач. За любопитните ще кажа-главно име в Тогедър. Имена няма да споменавам, за да не бъда въвлечен в някви интриги. Поздрави на всички!
 
Последно редактирано:
Значи все пак Калина има връзка с Тогедър, каквито подозрения имахме по-назад в темата, по отношение на които тя се правеше на ударена. Не че не беше очевидно и тогава, но сега имаме още едно потвърждение. Както казах и тогава, @kalina234, не правиш услуга на Ивелин Михайлов и Исторически парк, като се правиш на независим наблюдател, а по-скоро обратното - уронваш авторитета им. Вместо да дискутираме по същество, ти предпочете да избягваш неудобните въпроси, да наричаш хората във форума с цветущи имена и да не разкриеш, че защитаваш парка и И.М. заради личен интерес. А можеше да се получи добра дискусия, ако беше изявила желание.
 
  • Like
Реакции: usa
Вече се появиха и имоти за продан в близост до този парк, което явно е предизвикало и някакъв интерес. ;) Дано наистина до началото или средата на това лято вече е факт и има какво да се види. Мисля да го посетя. Някой да е виждал какво се е създало до момента. На място имам предвид. Репортажите вече всички сме ги гледали. :)
 
Сега ми става ясно защо последно време са толкова настървени/освирипели т.нар. консултанти и предлагат ИП на всеки, директно карат хората да теглят кредити и да инвестират. Даже видях на снимки, че са налазили по училища, не ми е ясно кое говедо ги пусна тея да раздават карти и глупости на децата.?!
Гледам много папагали от всякакви среди силно застъпват тезата, че са националисти и патриоти, който не е "такъв" се анатемосва. По същата линия много лесно се манипулират хората.
Къде са китайските инвеститори за който тръбяха в самото начало.
Да, много са настървени. И какво ли не говорят. И мен ме налазиха и ми разправяха как преговаряли и щели да наложат всички български ученици да посещават от училищата организирано парка всяка година! Задължително! Защото ... тука го удрят на псевдо-родолюбие яко ... така трябвало, да се запази българското, да знаели, ала бала ... и така ето само от учениците каква сума щяла да постъпи и каква уникална инвестиция. И айде дай тука 40 000 за акции, дето се оказва някой си щял да ми продаде и уж били за да влязат нови пари в проекта. Ама акциите не били новоемитирани за тази цел, ами на някой си от елита им, който що пък аджеба ги продавал като ФЛ - защо, като уж тез акции ще печелят толкоз много само след година - не става ясно.
 
С нетърпение чакам да отворят парка. На входа ще сложа сгъваема маса и ще продавам пържена цаца от лидъл и захарен памук. Събота и неделя бонус дерби кола ама от малките.
 
  • Haha
Реакции: usa
С нетърпение чакам да отворят парка. На входа ще сложа сгъваема маса и ще продавам пържена цаца от лидъл и захарен памук. Събота и неделя бонус дерби кола ама от малките.
Ама това не буди носталгия към историята. :) Още ли не е отворил? Кога се очаква официално да го отворят. Аз лично ще намина да го видя, в околността на Варна е все пак. :) Няма начин да не отида. Нещо да има? Сайт? Facebook страница / група? Instagram? Някакъв Youtube канал с вече качени видея? Статии видях, но нещо вече тяхно, което да е официален носител на информация?
 
Лесно може да ги намериш, но все пак ето ти линк: https://www.facebook.com/HistoricalPark.BG/
* Пиши, когато си в гр. Варна - може да се видим за малко - ако искаш! :)
Разбира се.

На 22 юни 2019 година до град Варна ще отвори врати най-големият исторически парк в света. В него ще може да се пренесем до 10 000 години назад във времето.
Ха, късмет, май тогава ще съм там. :) Май ще се ходи там. Дано са го направили интересно и за малки деца, не само за подрастващи и големи. :)
 
62321607_966794750339631_1243203997796401152_n.png
 
За снимките е ясно. Така е в мусея на восъчните фигури във В. Търново. Там не се снима без допълнително заплащане. Не знам защо това е новина някъде. Колкото до финансирането....това на обикновения потребител не му влиза в работата. Виж, ако си инвеститор, вече ще трябва да търсиш логиката.
 
Винаги позитивен и търсещ доброто в хората :)
 

Горе