Какво мислите за РАЗРАБОТКА ЛАЛЕ?

ReminD

Well-Known Member
Темата е ясна.
http://news.ibox.bg/news/id_340565053

Нека Бойко Борисов поиска от МВР да бъде разсекретена папка "Лале", в която да се види как един подземен бос, разстрелян преди няколко години, казва: "Бойко взе парите", бяха думите на Христо Бисеров.

Още от предишния парламент, когато Бисеров оглавяваше комисията за Сретен Йосич стана известно, че след тези думи „Бойко взе парите" е арестуван сръбския бос. През 2002 МВР започва разработката „Лале" срещу Сретен Йосич.

Че такава разработка има, дано да я отворят, много се надявам да се покаже всичко.



Някъде съм чувал, че Сретен Йосич му е много бесен, че Бойко взел някакъв подкуп, пък го прецакал, ще видим какво ще се случва.
 
От: Какво мислите за РАЗРАБОТКА ЛАЛЕ?

Ще изчезне тази разработка, просто няма как да бъде оставена да бъде разгласена или ако се публикува ще е подправена. :)
 
От: Какво мислите за РАЗРАБОТКА ЛАЛЕ?

Ама яко пари се наливат за плюене....да са живи и здрави щом имат за такова нещо. Няма ли да се спечелят симпатии повече, ако някой има план, а не компромати. Нищо не става от тази сган...каквото гледаме сега, такова и ще е при управленивто след четири месеца, само лайнарщина.
 
От: Какво мислите за РАЗРАБОТКА ЛАЛЕ?

Аз си мисля, че тук има нещо необикновенно. Май Доган и Боко са от рода Маклаут. Убиват ги и пак са живи :lol:
 
От: Какво мислите за РАЗРАБОТКА ЛАЛЕ?

А за разработката Р. Овч. дали изгаряш от нетърпение да я покажат?? За евреина Станишката, не щеш ли да разсекретят нещо?? Христо Бисеров ми звучи като Георги Пирински - зле, зле и пак зле!!
Не защитавам Бойко, обаче половин БСП трябва също да се хвърли в затвора! Общо взето, всички дето са крали -> ФОСТАТА!
 
  • Like
Реакции: g0g0
От: Какво мислите за РАЗРАБОТКА ЛАЛЕ?

А за разработката Р. Овч. дали изгаряш от нетърпение да я покажат?? За евреина Станишката, не щеш ли да разсекретят нещо?? Христо Бисеров ми звучи като Георги Пирински - зле, зле и пак зле!!
Не защитавам Бойко, обаче половин БСП трябва също да се хвърли в затвора! Общо взето, всички дето са крали -> ФОСТАТА!

Ами като се разсекрети нещо тогава ще говорим. Сега говорим за Бойко Методиев Борисов наясно ли си?
 
От: Какво мислите за РАЗРАБОТКА ЛАЛЕ?

Да ама ако следваме причинноследствената връзка, за да говорим за Бойко Методиев Борисов трябва да заговорим за първо за БКП и как червените пари се изпраха за 20 години преход и как едно отроче на "партията майка" се мъчи да хвърли пепел в очите на простолюдието. Но нали знаеш приказката за "хляб и зрелища" как се потвърждава толкова много години и че от нея няма спасение.
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Какво мислите за РАЗРАБОТКА ЛАЛЕ?

Ами като се разсекрети нещо тогава ще говорим. Сега говорим за Бойко Методиев Борисов наясно ли си?

А ти наясно ли си ЗАЩО се говори за Бойко Методиев Борисов?? Въпросът е защо НИКОГА не се е говорило за Сергей Дмитриевич Станишев??

Защо майка му е руска еврейка, която не му дава да се жени за не-еврейка?
Защо е роден в СССР, а не в България?
Защо завършва московския университет, а не български?
Защо всичките му дисертации са на теми, които засягат Русия и нейната политика?

Защо не се заговори за Костов, за Доган, за царя - за всичката останала сган, освен Бойко, която задигна парите на народа и после наглее тип "трите маймуни" - ни чух, ни видях, ни казах????

Защо все се говори за Сидеров и за Борисов? Аз съм съгласен всичките да ги разпънат на кръста - на всичките да им изкарат досиетата и да отговарят за греховете си. Обаче стига само Бойко и Сидеров - отдавна не е интересно!!! Първо със Станишев и Доган трябва да се започне. Нататък - по азбучен ред ли, по абонаментен номер ли, по членство в партията ли, по брой на имотите ли - както искаш ги разпределяй - ВСЕ МИ Е ЕДНО!!! Всичките трябва да си понесат последствията...
 

Горе