Какво мислите за казармата?

От: От: От: Какво мислите за казармата?

Номер 1 си ти, всички останали са роби, и тук и в чужбина. И Голф, и тати, и море на разноски на старите. На вас разчита България, мани останалия боклук, направо в газовите камери! Семейството ще забраним, свирките - тоже, направо да отваряме конц-лагерите, за най-сигурно. Поддържаш цели няколко сайтчета на php предполагам, благинките - само за теб се полагат! Само и единствено защото си чистил шапкарски кенефи на младини.
Мания за величие да имаш случайно?
Най- мразим мулти акаунти на местни полуфабрикати, да не изброявам имена. Доста е долно това, дори не бих хвърлил 50 стинки в кошницата им:mrgreen:
 
От: От: От: От: Какво мислите за казармата?

Най- мразим мулти акаунти на местни полуфабрикати, да не изброявам имена. Доста е долно това, дори не бих хвърлил 50 стинки в кошницата им:mrgreen:
Не разбрах!
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Номер 1 си ти, всички останали са роби, и тук и в чужбина. И Голф, и тати, и море на разноски на старите. На вас разчита България, мани останалия боклук, направо в газовите камери! Смемейството ще забраним, свирките - тоже, направо да отваряме конц-лагерите, за най-сигурно.


Видимо четещ с гъза си. Стига страда от тоя посткомунистически синдром. Ако някой е виновен за нешо в тая държава това е народа и. Злобенн, завистлив и некъдърен. Всеки успял е боклук, крадец или комунист според раята ( да раята точно такива са) От другата страна са такива недоволковци като теб, страдащи от всяко нещо нарушаващо имагинерната им свобода която никога не са имали.

Защо искам казарма ли? За да сведа възможноста детето ми да бъде наръгано с нож когато е отишло за хляб от някой надрусан, метросексуален и презадоволен шибаняк. Който вместо да се валя на улицата може да е в армията и да се научи на дисцплина и респект към обществото и законите в тази държава. И да там се става мъж. Там научваш какво е чест и достойнство ( ако те гаврят и мачкат значи нямаш такива качества). А и искам казмарата за да ордеят недоволковците в обществото
 
От: От: От: От: От: Какво мислите за казармата?

Не разбрах!
То ти си неразбран по природа, кво има да разираш сега. Най-много да си навехнеш плешката:)
 
От: Какво мислите за казармата?

Крумов каза:
Който вместо да се валя на улицата може да е в армията и да се научи на дисцплина и респект към обществото и законите в тази държава.
Упорито отказваш да коментираш как гаврата в казармата се вписва в Закона и Наръчник по Честта в Армията, наречен за кратко Устав! Де е тая дисциплина, викаш? Всички са гаврени и мачкани като новобранци. И цитати ти извадих за улеснение, какво още да направя, че да си речеш мъжката дума, придобита зад теловете?
От другата страна са такива недоволковци като теб, страдащи от всяко нещо нарушаващо имагинерната им свобода която никога не са имали.
Имам я, обещал съм да ви държа в течение! Докато не са върнали партийните секретари.
 
От: Какво мислите за казармата?

Упорито отказваш да коментираш как гаврата в казармата се вписва в Закона и Наръчник по Честта в Армията, наречен за кратко Устав! Де е тая дисциплина, викаш? Всички са гаврени и мачкани като новобранци.

Гонката по Устав е в пъти по-неприятна от това да отидеш 5 пъти за вода или да полееш розите. 3-5 дена арест за неизпълнеие на заповед в мократа килия и спане прав пред ходенето за цигари до лафката на отдельония командир е чудесна размяна.
 
От: Какво мислите за казармата?

Пак не ми отговори, по твоята логика всичко, дето не е със смъртен изход - не е юркане, щото има по-лошо. По простата причина, че има много смъртни случаи вътре.
За Устава питах, пак ли да цитирам, 2 страници назад е!
Делфин, Формула 1, джобене, помпене - за юркане от редници говоря. Та, кво речи, какво неизпълнение на заповед? Кво казва жълтата книга тука (май такъв цвят беше нашия Устав).
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Не е в темата, но да, има връзка с опорочените соц порядки. Връзкарщините, издигането на неграмотници, незачитането на правила, мизерията, безсмислието, мачкането на достойнството... Са характерни за соца, както и за казармата. Едно за друго са правени.

Казармата я няма, почини си малко
И да я върнат няма да бъде същата, бъди сигурен в това
Ако заради соца някой е клинчил и е надзъртал като мишок от канцеларийката, това не значи, че казармата е лоша, а соца
 
От: Какво мислите за казармата?

Не съм служил в Соца, ами малко преди да я разкарат. То ако ме бяха изгърбили щях да съм трижди по-негативен, вероятно ти е трудно чак да си го представиш!
И да я върнат няма да бъде същата, бъди сигурен в това
Винаги ще изпълняваш заповеди на фуражки, дето не се класират в цивилния свят. Няма как да е друго.

Ако влязат да те ограбят с оръжие в муцуната - ще ти вземат вещи, дето ще ги изкараш за 2 месеца, поне в моя случай е така. Тия са ви ограбили години, и сте им благодарни, ако сте късметлии да излезете здрави. Епидемия на Стокхолмски синдром!
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за казармата?

Не съм служил в Соца, ами малко преди да я разкарат. То ако ме бяха изгърбили щях да съм трижди по-негативен, вероятно ти е трудно чак да си го представиш!Винаги ще изпълняваш заповеди на фуражки, дето не се класират в цивилния свят. Няма как да е друго.

Много ясно, че там се изпълняват заповеди, нали за това е казарма
Но не можеш да слагаш всички шапкари под един знаменател
Има леш във всяка сфера и не само в соца, а и сега
Професиите от обществения сектор, като военни, полицаи, лекари, учители трябва да са по призвание, според мене
Но има и много неквалифицирани лекари и тъпи учители, е кво да направим, няма се учим и нема се лекуваме
Виж предприемача, ако няма качества няма да е никакъв предприемач, но е минал през школото, а защо да не мине и през военно обучение
 
От: Какво мислите за казармата?

Но не можеш да слагаш всички шапкари под един знаменател
Повечето бяха свестни хора, дето са край мене, 90% да речем. Дори с един капитан останахме лични приятели.
Махаме задължителния елемент да им козирувам - и всичко си идва на мястото!
 
От: Какво мислите за казармата?

Мене ми се струва, че понятието ти за казарма е изкривено
 
От: Какво мислите за казармата?

Погледна ли за Стокхолмския синдром, едитвам си мненията, ако са последни, да няма дублиране.
Безсмислен гърч, изразен в години - не се сещам да може да се обясни с друго. Тия, дето го подкрепят туй робство имам предвид.
 
От: Какво мислите за казармата?

Всичко, което е задължително робство ли е? според тебе
Щото и школото е задължително, има си и задължителни норми и морал в обществото, както и закони
Циганите са най-свободни, ни морал ни закони ги спират
За къф стокхолмски синдром ма питаш, теби те тресе сигански синдром

ПС
Нали щеше да местиш катуна другаде, кво станА
 
От: Какво мислите за казармата?

Щото и школото е задължително
До 8-ми клас, ако и 80% от нещата в основното са безсмислени. Но е съвсем друга тема.
Що тъй си траете за закона, питам 10 пъти що не се спазва Устава, и тишина! Нали мъже с чест, морал и дисциплина сте излезли, що тъй мишкувате грозно? Така ли ви учиха? Знам, че точно на това учат вътре.
 
От: Какво мислите за казармата?

Погледна ли за Стокхолмския синдром, едитвам си мненията, ако са последни, да няма дублиране.
Безсмислен гърч, изразен в години - не се сещам да може да се обясни с друго. Тия, дето го подкрепят туй робство имам предвид.

Да те светна нещо за гърча в една порефсия дето няма нищо общо с казармата.

Професията е барман.

Смешна, непрестижна в очите на сноби като теб, но повечето бармани изкарват годишния ти доход за месец.

Та отива някой 18-20 гидишен калъф да се цани барман някъде в добро и елитно заведение. Какво си мислиш му се случва? На бара с цигарката, мадамите по цици и големите кинти... 6-12 месеца ако види бутилка се кефи като бебе на цица. През това време хвърчи като линейка каквото му кажат да прави. Мие кенефа, сменя пепелници, отсервира маси, полира чаши, изхвърля боклука, ходи да купува цигари на персонала и каквото се сетиш друго подобно на казармата гърчене
 
От: Какво мислите за казармата?

Смешна, непрестижна в очите на сноби като теб, но повечето бармани изкарват годишния ти доход за месец.
Имаш ли идея колко изкарвам, и що се мъчиш да клинчиш толкова евтино? Барман става който иска. Дилърите на бело вероятно изкарват много повече от мен, ай стига с тъпи примери без връзка. Темата е сериозна, става въпрос за убити години и много около това.
 
От: Какво мислите за казармата?

До 8-ми клас, ако и 80% от нещата в основното са безсмислени. Но е съвсем друга тема.
Що тъй си траете за закона, питам 10 пъти що не се спазва Устава, и тишина! Нали мъже с чест, морал и дисциплина сте излезли, що тъй мишкувате грозно? Така ли ви учиха? Знам, че точно на това учат вътре.

Отговорих ти, но четеш само което ти изнася. Всеки би предпочел да отиде за вода пред 3-4 дни арест за някоя неизпълнена точка от Устава. Като те наклепа някой мл. сержант на ротния, че не си измел и измил спалното когато те е накарал ходи разправяй, че нямаш сестра после
 
От: Какво мислите за казармата?

До 8-ми клас, ако и 80% от нещата в основното са безсмислени. Но е съвсем друга тема.
Що тъй си траете за закона, питам 10 пъти що не се спазва Устава, и тишина! Нали мъже с чест, морал и дисциплина сте излезли, що тъй мишкувате грозно? Така ли ви учиха? Знам, че точно на това учат вътре.

Повечето бяха свестни хора, дето са край мене, 90% да речем. Дори с един капитан останахме лични приятели.
Махаме задължителния елемент да им козирувам - и всичко си идва на мястото!

За какъв устав говориш, приятелю, не ми козирувай
Свободно, може да почешеш коня
:lol:
 
От: Какво мислите за казармата?

Всеки би предпочел да отиде за вода пред 3-4 дни арест за някоя неизпълнена точка от Устава. Като те наклепа някой мл. сержант на ротния, че не си измел и измил спалното когато те е накарал ходи разправяй, че нямаш сестра после
Говоря ти за юркане от други редници, т.нар. стари. За неподчинение се дава не арест, а военна прокуратура и дисциплинарна рота, т.е. военен зандан!

Да чуя каква дисциплина има, като не се спазва знаете кой закон?
 

Горе