Какво мислите за казармата?

От: Какво мислите за казармата?

И задължителен запаз за потребителите на Предриемач.ком. Да видят real Life как е :lol: От първа ръка да знатя какво е казарма а не да се приказват врели некипилеи за напускане с 200 и бъбреци на клечка

Що говориш в трето лице ти нема да дойдеш значи другите да ходят? Много лицемерно, д'ге - на чужд гръб и сто мотика са малко.

И що го казваш все едно е някакво наказание "Да видят real Life как е"? Нали беше много арно във военен пандиз. Сега що стана наказание?

Да отидат да не си само ти прецакания дето се самозалъгва, че на нещо го научили. И да почнеш сега от 9 кладенеца вода да вадиш да се оправдаваш няма смисъл изловен си. :D

ПП: Като сте тръгнали да вадите страните да ги сложим всичките да е честно:
http://en.wikipedia.org/wiki/Military_service
 
От: От: От: От: От: Какво мислите за казармата?

Айде почна се научния комунизъм. Хората в БГ се прибират насила, тоест като роби! Какво повече има да се напиняш? Нато и Америка цитираш - там няма военна ангария. Толкова е просто. Хем насила, хем много хубаво щяло да е! Кой бяга от хубавото, бе?

Въобще не се "напиням" и не цитирам НАТО и Америка.И както казваш просто е,защото щом там може да е така и тук ще бъде.Ти какво си мислиш,че когато ти си бил в казармата, и успоредно в някоя друга държава не са събирали треви и чистили ли? Ами нали затова уж държавите и институциите се развиват,подобрява се системата,и не само в армията ,и в бизнеса.Но на теб явно проблема ти е,че не искаш никой да ти казва какво да правиш, а на всяко работно място се изпълняват заповеди на някого(дори безумни).
 
От: Какво мислите за казармата?

Прав си, направо ги пействам:

Austria (6–12 months)
Denmark (4–12 months)
Estonia (8–11 months)
Finland (6–12 months)
Greece (3–9 months for Army, 6–12 months for Navy and Air Force)
Norway (6–18 months)
Cyprus (24 months)

За Швейцария пише това:

Military service for Swiss men is obligatory according to the Federal Constitution, and includes 18 or 21 weeks of basic training (depending on troop category) as well as annual 3-week-refresher courses until a number of service days which increases with rank (260 days for privates) is reached. (It is also possible to serve the whole requirement at one piece, meaning no refresher courses are required.) Service for women is voluntary, but identical in all respects. Conscientious objectors can choose 390 days of community service instead of military service. Medical deferments and dismissals from basic training (often on somewhat dubious grounds) have increased significantly in the last years. Therefore, only about 55% to 60% of Swiss men actually complete basic training.
 
От: От: От: От: От: От: Какво мислите за казармата?

Но на теб явно проблема ти е,че не искаш никой да ти казва какво да правиш, а на всяко работно място се изпълняват заповеди на някого(дори безумни).

Разликата е, че едните се изпълняват доброволно - другите насила. :wink:

И аз пействам да има баланс - членове на НАТО:

Албания
Белгия
България
Германия
Испания
Италия
Исландия
Канада
Латвия
Литва
Люксембург
Нидерландия
Обединено кралство Великобритания и Северна Ирландия
Полша
Португалия
Румъния
САЩ
Словакия
Словения
Унгария
Франция
Хърватия
Чехия

Бием ви по бройка Редруме - предай се! хаха :p
 
Последно редактирано:
От: От: Какво мислите за казармата?

Що говориш в трето лице ти нема да дойдеш значи другите да ходят? Много лицемерно, д'ге - на чужд гръб и сто мотика са малко.

И що го казваш все едно е някакво наказание "Да видят real Life как е"? Нали беше много арно във военен пандиз. Сега що стана наказание?

Да отидат да не си само ти прецакания дето се самозалъгва, че на нещо го научили. И да почнеш сега от 9 кладенеца вода да вадиш да се оправдаваш няма смисъл изловен си. :D

ПП: Като сте тръгнали да вадите страните да ги сложим всичките да е честно:
http://en.wikipedia.org/wiki/Military_service

Къде казах, че няма да съм там. Дори ще съм от командващите башибозука.. Верно само отделение ама стига ми за начало.
 
От: Какво мислите за казармата?

А много ми интересно защо някой си мисли, че натовските войници не въртят лопатите като бесни и не чистят кенефите. Вероятно имат чистачки и градинари наети за тази цел.....

И още нешо дето все забравям от началото на тая тема да го спомена, но ме подсети една друга тема: В казармата няма АЗ там винаги е НИЕ. Каквото и да правиш го правиш с мисълта, че и други ще намажат добро или лошо
 
От: Какво мислите за казармата?

...
И още нешо дето все забравям от началото на тая тема да го спомена, но ме подсети една друга тема: В казармата няма АЗ там винаги е НИЕ. Каквото и да правиш го правиш с мисълта, че и други ще намажат добро или лошо
ВИЕ сте като паразитите в природата. Не можете да съществувате самостоятелно. Затова е тоя целия кански вой! Трябва да има "гостоприемник", такъв е лафа по медицинско му. Вероятно затова толкова изконно мразите лекарите.
Здрав и умен човек рядко вирее при ВАС, а такива ви трябват, за да оцелеете.
 
От: Какво мислите за казармата?

Хапчетата да не забравиш да си изпиеш. Притесняваш ме вече.
 
От: Какво мислите за казармата?

Хапчетата да не забравиш да си изпиеш. Притесняваш ме вече.
Майка ти реве от терасата, че не си обядвал!
 
От: От: Какво мислите за казармата?

Майка ти реве от терасата, че не си обядвал!
Айде само да не намесваме майките, става ли? Да не ти казвам твоята от какво реве.
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Айде само да не намесваме майките, става ли? Да не ти казвам твоята от какво реве.
Сополанкото не е служил. Какво повече има да си говорим за него? Кой да му бърше цифките? Къв точно се явяваш тука? Покрай баботията, дето се надява да я върнат на 25 години, наедно със старите порядки!
 
От: Какво мислите за казармата?

Глупак, написах ти го 100 пъти. Не съм служил, щото либерастите маханаха военната служба. Пий си хапчетата, че освен хроничната ти простотия, явно и доста забравяш.
 
От: Какво мислите за казармата?

Глупак, написах ти го 100 пъти. Не съм служил, щото либерастите маханаха военната служба. Пий си хапчетата, че освен хроничната ти простотия, явно и доста забравяш.
Като направиш поне колкото моята служба - ще ми говориш като на равен. Ама платената служба не е като наборната. Кво повече да си губя времето с баботия като теб? С реване и оправдания не става!
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Рабин ясен си ми защо не харесваш казармата. Видимо страдаш от липса на умение да се адаптираш. Ето защо казармата действа каот естествен подбор. Аи през цлята тема се чудех да те питам или не. Ам сега юое го направя. Ти когато видя как пребиват оня с повредените след това бъбреци защо като един истински човеколюбец не се намеси?!? Или каваш друго си е от прозореца на канцеларииката да меташ белтъци и като мине некой офицер по плаца да залегаш под плота на масата
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Рабин ясен си ми защо не харесваш казармата. Видимо страдаш от липса на умение да се адаптираш. Ето защо казармата действа каот естествен подбор. Аи през цлята тема се чудех да те питам или не. Ам сега юое го направя. Ти когато видя как пребиват оня с повредените след това бъбреци (-) защо като един истински човеколюбец не се намеси?!? Или каваш (-) друго си е от прозореца на канцеларииката да меташ белтъци (,) и като мине некой офицер по плаца (-) да залегаш под плота на масата (.)
Толкова неграмотно писание дори в тийн сайтовете рядко се среща. Оправям се много по-добре от средното. Специалността ми се води от най-търсените в БГ, обиколил съм света на служебни разноски, имот си купих без кредит... Какво още имам да се обяснявам на неграмотен пост като горния?
Пребиха го извън моя поглед, ако за това питаш.
 
От: Какво мислите за казармата?

имот си купих без кредит
:-o Браво бе, ти си моят идол. хахаха
 
От: Какво мислите за казармата?

:-o Браво бе, ти си моят идол. хахаха
Мда, живея в него в София. Ако се откъснеш от полата на майка си - ще видиш, че има и нормални хора, дето се оправят без команда от фуражка. Знам, че ти е непонятно, държан си на верижка все пак!
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Къде казах, че няма да съм там. Дори ще съм от командващите башибозука.. Верно само отделение ама стига ми за начало.

В трето лице ти беше изказването на няколко места: Те това - те онова.

Да и аз искам да вляза в казармата като командващ - даже по-долу от генерал не влизам! :D
 
От: От: Какво мислите за казармата?

Мда, живея в него в София. Ако се откъснеш от полата на майка си - ще видиш, че има и нормални хора, дето се оправят без команда от фуражка. Знам, че ти е непонятно, държан си на верижка все пак!
И какво си мислиш, че ще ме впечатлиш в някоя 50 кв. панелка в дружба ли. Бягай да спиш и си пий хапчетата. :lol:
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

И какво си мислиш, че ще ме впечатлиш в някоя 50 кв. панелка в дружба ли. Бягай да спиш и си пий хапчетата. :lol:
На 2 спирки съм от центъра, и да, 5 пари не давам дали мамините синченца ме оценяват или напротив. Както другите забелязаха - избягвам ви като чума! Живейте си живота и не си протягайте немитите ръчички към моя!
 

Горе