Какво мислите за онлайн магазин с домейн, който завършва на .online ?

Здравейте,
Какво ви е мнението за домейн, завършващ на .online?
До сега не съм имал домейн с подобно разширение и ми е интересно как се възприема от хората. Функционално ли е?
Идеята на новият проект е да продава в БГ.
 
никой не го интересу,ва на какво завършва домейна, при сегашното положение всичко да става само с пари за реклама потребителя го боли фара какъв ти е домейна
 
Според мен още набират популярност, и се мъчат да пробият, но се приемат все повече. Факт е, че щом ги има, продават и вече хората ще свикнат лесно с тях. НО за бг проект, според мен си им достатъчно .bg свободни. Там няма да имаш такива терзания.
 
Здравейте,
Какво ви е мнението за домейн, завършващ на .online?
До сега не съм имал домейн с подобно разширение и ми е интересно как се възприема от хората. Функционално ли е?
Идеята на новият проект е да продава в БГ.
Няма значение изобщо, стига да спазиш други правила за домейна.

Лесно да се помни, лесно да се пише, кратко, да е трудно да се изпише грешно, да не е търговска марка, избягвай цифри и тирета. По възможност да включва ключова дума ако ще оптимизираш за търсачки и така.
 
Аз бих пропуснал, особено ако е БГ дума + online. За индексиране е все тая, всичко там зависи от съдържанието, но за директно въвеждане според мен - не.

duma.onlain ще е масовото въвеждане.
 
  • Like
Реакции: Sky
Здравейте,
Какво ви е мнението за домейн, завършващ на .online?
До сега не съм имал домейн с подобно разширение и ми е интересно как се възприема от хората. Функционално ли е?
Идеята на новият проект е да продава в БГ.
Според мен .бг е най-добрият вариант за онлайн бизнес в България.
 
Супер Хостинг подаряват фрий онлайн за рдто си. Мен лично не ме кефят.
подаряват... ама не точно
 
Никакво значение няма 9 години имах онлайн магазин с .info

Мятай се смело.
С М ли започваше
 

Горе