Какво мислите за партия Възраждане

Е, обективно погледнато, по-добре ГЕРБ да си продължат да си управляват, отколкото тия да докопат каквато и да е власт.
По малкото зло е по добре
 
@Blinky ако ще да е така, да се уведомява кой колко е платил за теми да агетира и да си представа идеите, нали сме европейци. В феусо всичко в видно кой плаща :)

Пък и ако тук се позволява агитация ще е ебаси предприемаческият форум :D :D :D :D :D :D :D
Айде поредното от детската градина, чака и се моли да му ПОЗВОЛЯВАТ.

п.с. Предприемачи сте колкото аз съм футболист. Не съм ритал от дете.
 
Последно редактирано:
Какви агитации? Всеки си мели каквото иска. Преди време имахме един дето агитираше да влизаме в МЛМ-та, друг пък какъв як бизнес е това с кликането по рекламки.

п.с. Предприемачи сте колкото аз съм футболист. Не съм ритал от дете.
Като те чета и други неща са ти чужди. Дано да е само футбола, но не бих сложил пари на това. ;)
 
Какви агитации? Всеки си мели каквото иска. Преди време имахме един дето агитираше да влизаме в МЛМ-та, друг пък какъв як бизнес е това с кликането по рекламки.


Като те чета и други неща са ти чужди. Дано да е само футбола, но не бих сложил пари на това. ;)
Чинопочитанието ми е чуждо, да. Затуй не облякох униформа, някой да ми казва какво да мисля и какво да приказвам. Направо питайте админа коя е правилната партия, и да не си мъчим мозъчетата с умуване.
 
Чинопочитанието ми е чуждо, да. Затуй не облякох униформа, някой да ми казва какво да мисля и какво да приказвам. Направо питайте админа коя е правилната партия, и да не си мъчим мозъчетата с умуване.
То правилната партия е ясна! Казва се "Предприемаческа партия" и трябва да се сформира от посетителите на този форум. В крайна сметка след очаквания успех на изборите, то след това чрез законови промени дропшипингът ще се издигне на нови невиждани висоти...
 
То правилната партия е ясна! Казва се "Предприемаческа партия" и трябва да се сформира от посетителите на този форум. В крайна сметка след очаквания успех на изборите, то след това чрез законови промени дропшипингът ще се издигне на нови невиждани висоти...
Maлко ги изтърва тия избори, инак можеше да се нагушиш с милионите, като Валерката Симеонов.
 

Kaкто обещах на лидера им - на всеки изтрит въпрос под техните видеа - ще отварям тема в нов форум. Да дойдат и там да ме изтрият!

Хм, и това не знаех...
 
Последно редактирано:

Kaкто обещах на лидера им - на всеки изтрит въпрос под техните видеа - ще отварям тема в нов форум. Да дойдат и там да ме изтрият!

Хм, и това не знаех...
Ти, човек, верно имаш бая свободно време.
 
Ти, човек, верно имаш бая свободно време.
О, имам още много много време! Пасков продължава да трие, аз ще го накича у още няколко форума. Аз за разлика от повечето хора агитирам да СЕ гласува. И като ме питат за кого и вече не знам какво да кажа. В оная тема пуснах линк към клип, минават през Колима, дето Сталин е измъчвал и убивал милиони. Пасков се скъсва да го хвали, и който спомене за лагерите изчезва от коментарите. Гьобелщина пълна!
Важно е кой ще е на кормилото, НФСБ ме излъгаха на времето, и оттогава ми държи влага!
Нали сте предприемачи уж, нямате шеф на главата, пък и неделя е днес, все пак...
 
С 2 думи Update на партия "Атака". Като стана на 70+(и ако) и ми се прецака спфтуера в главата, може и да им дам 1 глас, но както казваше Рачков - не е сигурно. Хахаха.
 
Какво предлагаме?

1. Промяна на данъчната ставка за облагане на личния месечен доход в следния порядък:до 800 лв. – без данък;от 801 лв. до 1500 лв. – 10% данък;от 1501 лв. до 3 000 лв. – 12% данък;за сумите над 3 001 лв. – 17% данък.

2. Намаление на ДДС от 20% на 18% за всички стоки и услуги.3. ДДС върху храна, лекарства, книги и учебници ще бъде премахнат
 
О, имам още много много време! Пасков продължава да трие, аз ще го накича у още няколко форума. Аз за разлика от повечето хора агитирам да СЕ гласува. И като ме питат за кого и вече не знам какво да кажа. В оная тема пуснах линк към клип, минават през Колима, дето Сталин е измъчвал и убивал милиони. Пасков се скъсва да го хвали, и който спомене за лагерите изчезва от коментарите. Гьобелщина пълна!
Важно е кой ще е на кормилото, НФСБ ме излъгаха на времето, и оттогава ми държи влага!
Нали сте предприемачи уж, нямате шеф на главата, пък и неделя е днес, все пак...

Ти си тежък случай комплексар! :) Форумите са трибуна за "сипване" ли? То не беше на Виста, то не беше на форума Предприемач, сега на Възраждане. Не ме разбирай погрешно, не е лошо да си кажеш мнението, но кой те бръсне за слива, че им сипваш? Особенно пък партия... Ти заради една змия изгледа 20 000 часа видеа на Руменчо. Намери си някакво по-позитивно хоби.
 
По бай Тошово време беше така, а който беше възпрепятстван да гласува, председателя на комисията гласуваше вместо него.
Като ги гледаш сегашните изроди, да се чудиш кои време са по-добри. Не мога да разбера защо народа ни минава през всякаква пумия, и от коя дупка на Ада излизат хора като сегашните. Че и следващите ще са същите изчадия. Независимо какви листи и обещания се изливат пред обществото, лайната ще са изливат и ние ще сме отдолу. Опитът показва, че това е по-реалния сценарии от всякакъв друг.
 
Като ги гледаш сегашните изроди, да се чудиш кои време са по-добри. Не мога да разбера защо народа ни минава през всякаква пумия, и от коя дупка на Ада излизат хора като сегашните. Че и следващите ще са същите изчадия. Независимо какви листи и обещания се изливат пред обществото, лайната ще са изливат и ние ще сме отдолу. Опитът показва, че това е по-реалния сценарии от всякакъв друг.
Май трябва да сложим точка на мита за добрият народ и управляващите изчадия. "Дай на човек власт, пък му гледай сеира" са казали мъдрите. Политиците и управляващите в частност не се пръкват от Марс, а от нашето общество, от нас. Политиците ни са събирателен образ на обществото ни. Мъка.
 
Като ги гледаш сегашните изроди, да се чудиш кои време са по-добри. Не мога да разбера защо народа ни минава през всякаква пумия, и от коя дупка на Ада излизат хора като сегашните. Че и следващите ще са същите изчадия. Независимо какви листи и обещания се изливат пред обществото, лайната ще са изливат и ние ще сме отдолу. Опитът показва, че това е по-реалния сценарии от всякакъв друг.
50% не гласуват изобщо, от другите 50% около 30% гласуват за ГЕРБ и БКП, още 10 сложи на неонацисти и популисти, дето обещават евтин бензин. Кое точно ти е чудно?
 
50% не гласуват изобщо, от другите 50% около 30% гласуват за ГЕРБ и БКП, още 10 сложи на неонацисти и популисти, дето обещават евтин бензин. Кое точно ти е чудно?
Сложи и орките в тия 30%, които за едното кебапче са готови да продадат всичките си майки и деца. Също така, в тази бройка влиза долната паплач от администрацията, която в държавния сектор не би могла да вирее, и притеснението, че ще се смени вожда им ги прави много несигурни и първични. Учудва ме факта, че дори и да се въртят едни и същи парии, никоя от тях не желае да направи нещо различно от това, което тяхната опетнена природа прави - да живее материално и всяка стъпка към това да е постлана с гнусни и неморални постъпки, вредящи на много повече. Не знам някой да си е носил парите на оня свят. Защото всеки го чака това и една крайна равносметка как е минал живота му накрая.
 
50% не гласуват изобщо, от другите 50% около 30% гласуват за ГЕРБ и БКП, още 10 сложи на неонацисти и популисти, дето обещават евтин бензин. Кое точно ти е чудно?
Една снимка казваща много повече от празните им лъжи на тези изроди:

162379908_3019784531582786_136853802693262584_o.jpg
А тук, ако някой има съмнения, не се раздават благословии. Подготвят си лектората.
162689431_3019838454910727_8386404270519619127_o.jpg
 
Май трябва да сложим точка на мита за добрият народ и управляващите изчадия. "Дай на човек власт, пък му гледай сеира" са казали мъдрите. Политиците и управляващите в частност не се пръкват от Марс, а от нашето общество, от нас. Политиците ни са събирателен образ на обществото ни. Мъка.
Не, политиците не са общ или събирателен образ, те са тиняка на обществото. Не вярвам всички да сме нагли, прости, алчни, нехора. Просто такава среда се е сформирала горе, че само такива се лансират и на такива се дава да управляват. Ако може да се нарече тяхното управление. По-скоро някой краде, те го играят буфер и всичко е точно. За това скандират Мутри вън, защото реално мутрите им дърпат конците. Винаги ще е така. Ще слагат не кадърни и можещи, а ей такива глупаци. А ако решиш случайно да започне да ти пука и не им играеш по свирката - махат и слагат послушна калинка. Така се движат нещата там. За какво мислите, че няма читави. Напротив, читави има, просто горе ги тровят много бързо и веднага им намират заместник. Ей такова:

159335792_2878930385713238_5294375422159227774_o.jpg
 

Горе