Какво мислите за партия Възраждане

Немаш проблеми с действащото управление дето е*а мамата на д-вата за десетилетия напред, обаче страшно те сърби гъза от плещениците на Пасков и с-ие.

Даже си повярвал, че девойчето(?) Татяна Кристи (дали това е фамилията по ЛК можем да гадаем) виси по 18 часа във въпросното заведение като КЛИЕНТ и затова е било очевидец и на ДВЕТЕ посещения на Възраждане в него и споделя "факти" от първо лице...:D
 
Последно редактирано от модератор:
Иване, ти си кръгъл идиот, батко.

Немаш проблеми с действащото управление дето е*а мамата на д-вата за десетилетия напред, обаче страшно те сърби гъза от плещениците на Пасков и с-ие.

Даже си повярвал, че девойчето(?) Татяна Кристи (дали това е фамилията по ЛК можем да гадаем) виси по 18 часа във въпросното заведение като КЛИЕНТ и затова е било очевидец и на ДВЕТЕ посещения на Възраждане в него и споделя "факти" от първо лице...:D
Въпросната Татяна Кристи живее във Варна , в София не е стъпвала от поне 6 месеца , че са я нарочили от ДБ да я бият. Тя освен лайнометка друго не може да бъде . Този пост е фейк
 
Иване, ти си кръгъл идиот, батко.

Немаш проблеми с действащото управление дето е*а мамата на д-вата за десетилетия напред, обаче страшно те сърби гъза от плещениците на Пасков и с-ие.

Даже си повярвал, че девойчето(?) Татяна Кристи (дали това е фамилията по ЛК можем да гадаем) виси по 18 часа във въпросното заведение като КЛИЕНТ и затова е било очевидец и на ДВЕТЕ посещения на Възраждане в него и споделя "факти" от първо лице...:D
Оригиналният пост е на Димитър Божанков. Намери си го сам.
"
Немаш проблеми с действащото управление дето е*а мамата на д-вата за десетилетия напред
Имам проблем, просто решението не е айнзац групите на Костадинов. Тая Татяна сефте я чувам, и тя само цитира Божанков. Потърси си го сам, още по-пиперливо го е описал.
 
Оригиналният пост е на Димитър Божанков. Намери си го сам.
"

Имам проблем, просто решението не е айнзац групите на Костадинов. Тая Татяна сефте я чувам, и тя само цитира Божанков. Потърси си го сам, още по-пиперливо го е описал.
не си чувал за Татяна Кристи? На луната ли си бил досега или си расъл в саксия?
 
Последно редактирано от модератор:
Немаш проблеми с действащото управление дето е*а мамата на д-вата за десетилетия напред, обаче страшно те сърби гъза от плещениците на Пасков и с-ие.
Нали от ДПС беше, вашите автобуси ползват, нещо много се сдушихте с нашите "патриоти". С таквиз патриоти враг не ти трябва.
 
ти сериозно ли си толкова тъп и ограничен , че не си чувал за Татяна Кристи? На луната ли си бил досега или си расъл в саксия?
Пасков май я цитираше, ама не съм сигурен. Що трябва да знам квото и ти?
 
Пасков май я цитираше, ама не съм сигурен. Що трябва да знам квото и ти?
ма нали си от ДБ ... тя е една от основателките
 
Нали от ДПС беше, вашите автобуси ползват, нещо много се сдушихте с нашите "патриоти". С таквиз патриоти враг не ти трябва.
100 пъти по добре с ДПС отколкото с ППДБ ... поне са последователни!
 
ма нали си от ДБ ... тя е една от основателките
Никога не съм бил от ДБ, таквиз ли сте всичките "патриоти", лъжете като дърти цигани. Абсолютно никога не съм ги подкрепял.
 
Никога не съм бил от ДБ, таквиз ли сте всичките "патриоти", лъжете като дърти цигани. Абсолютно никога не съм ги подкрепял.
подкрепяш подкрепяш и Атака подкрепяше и ДПС подкрепяше когато @contra ти скръцна със зъби и ти свали гащи :)
 
подкрепяш подкрепяш и Атака подкрепяше и ДПС подкрепяше когато @contra ти скръцна със зъби и ти свали гащи :)
Кво печелиш като лъжеш? ДПС е етническа партия, аз не съм от него етнос.
Лумпените на Волен сега са при Костадинов. От къв зор да гласувам за такива, дето дори не пишат грамотно?
Радва ме, че призна, че се кефиш на ДПС. Те това ви е патриотизма. Чакай да те цитирам, ей тъй да седи.
 
100 пъти по добре с ДПС отколкото с ППДБ ... поне са последователни!
п.с. Май ме бъркаш с някого.
Те ти пълния цитат на свидетел на случката.
Димитър Божанчев
14 ч. ·
По принцип съм против политизирането на бизнеса, но понякога се случва така -- “каквото повикало, такова се обадило”… Става дума за заведението Cosmic Craft Beer на Граф Игнатиев №34 в София. Вчера влизат някакви талибани от Възраждане и започват да се заяждат защо имало “чужди знамена”… ама те тъпи и несхванали, че това е спортен бар и тези флагове са на футболни отбори… разбира се, тълпата ги напъжда… след малко кафявите ризи се завръщат в по-голямо число и дори с някакъв депутат, който си размахвал пропуска… този път идва и полиция и то в добър състав. При това положение шушумигите бият отбой и пак изчезват. След което хората слагат този знак “забранено за Възраждане”… Е, това е… Някои ги е вдъхновил тези жалки прошляци, да се държат като селяндури след 9-ти и да се разхождат като еничери в София за да раздават акъл… аз лично мисля, че тези шушумиги заслужават една тояжка по дупето и да се пръждосат от градовете. Едно време нали плашеха Софиянци, че ще пращат комбайнери и миньори от провинцията за да въдворяват ред… пълен примитивизъм. И сега тези шемети атакуват рейтинга на заведението на Гугл… а всъщност му направиха такава мощна реклама, че и наша милост и неговата началничка, специално си променихме плановете за да го посетим.
 
Кво печелиш като лъжеш? ДПС е етническа партия, аз не съм от него етнос.

Няма такова нещо - Шиши и Йордан Цонев са си българи, даже Карадайъ се говори че е българин, само дето е малко помак :)

Въобще, все хубави хора сме се събрали у ДПС-то :love:
 
Нали от ДПС беше, вашите автобуси ползват, нещо много се сдушихте с нашите "патриоти". С таквиз патриоти враг не ти трябва.

Ше се сдушим с когото трябва - все пак висшата цел на ДПС е опазването на демокрацията :)
 
  • Love
Реакции: Vbb
Увийте се като питон, около Костадинов.
всъщност ДПС е партия с твърд електорат както и Възраждане. Нищо чудно на следващите избори наесен и двете партии да вземем по 50% и да управляваме заедно! Сокола има достатъчно акъл!
 
Ни толкоз турци има, ни толкоз лумпени.
хайде малко да посмяташ , че математиката ти куца :) При избирателна активност напоследък от 20% каквато се очертава дали няма да вземем по 50% ? Както казах неук си
 
всъщност не си запознат... имам 2 висши образования , едното ТУ с телекомуникации , второто във Варненския - Национална сигурност. Така , че съм хем инженер хем и мога да работя и в службите ако пожелая. Освен това имам и музикално образование.

Откакто ме нервира с простотиите ти покрай продажбата на един мой домейн и твоето публично разгласяване на моя лична информация, не бях влизал тук. Даже бях казал на blinkу да ми трие акаунта. Слава Богу той не го направи. Сега скучаех и за късмет написах predpriemach.com , попаднах на тази тема, на това твое мнение и се развеселих. След това ти прегледах всички последни мнения в темата и се смея неконтролируемо вече няколко минути. Благодаря ти.
 

Горе