Какво мислите за партия Възраждане

Откакто ме нервира с простотиите ти покрай продажбата на един мой домейн и твоето публично разгласяване на моя лична информация, не бях влизал тук. Даже бях казал на blinkу да ми трие акаунта. Слава Богу той не го направи. Сега скучаех и за късмет написах predpriemach.com , попаднах на тази тема, на това твое мнение и се развеселих. След това ти прегледах всички последни мнения в темата и се смея неконтролируемо вече няколко минути. Благодаря ти.
дори не те помня кой си ... който каквото си е заслужил - за домейна си го е получил. За да се стигне до разгласяване на данните ти значи нещо си криел. Пък да ти кажа ще си го преместя от единия крачол в другия дали съм те развеселил ...
 
хайде малко да посмяташ , че математиката ти куца :) При избирателна активност напоследък от 20% каквато се очертава дали няма да вземем по 50% ? Както казах неук си
Напоследък яко се излагате. Вече има и други табели, че ви нещат в заведенията си.
Народът ви намразва.
 
Напоследък яко се излагате. Вече има и други табели, че ви нещат в заведенията си.
Народът ви намразва.
айде марш от темата ... като няма какво да кажеш не си изсмуквай от пръстите
 
  • Haha
Реакции: Sky
п.с. Май ме бъркаш с някого.
Те ти пълния цитат на свидетел на случката.

Не звучи като разказ от свидетел...

И сега тези шемети атакуват рейтинга на заведението на Гугл… а всъщност му направиха такава мощна реклама, че и наша милост и неговата началничка, специално си променихме плановете за да го посетим.

Т.е. към момента на поста, не го е посещавал, а предстои. Но то като му разгледаш фейс профила на тоя 100% си е анти-тая-партия и като цЕло е некъв изкукуригал.

Иначе за атаката с коментарите е прав, чак е смешно. Почти е възможно, обаче да има неква предистория тоя случай.
 
Не. От службите е. Не прочете ли, че е завършил Национална Сигурност във Варна?

А иначе жълтопаветните умнокрасиви олигофрени тротинеткаджии са толкова нелепи. Със сигурност повече от него.
 
Не звучи като разказ от свидетел...
Еми явно преразказва. Аз като ходя до София ще се отбия в това заведение, да им направя малко оборот. Разправят, след случката се пука по шевовете, в знак на солидарност.
Едно време имаше предаване на Дони - "Не на страха". Демек - заедно срещу мутрите.
Явно днес ги е събрал Костадинов, преди беше Волен, още по-преди беше Расате. Изтърсваха се същите тия платени момци от БНС Расате, и проваляха и политизираха всеки протест.
После отидоха в кофата на историята.
Ся "възрожденци" веят байраците, със синичкото по средата. На поход за мир.
 
Расате с Костадинов ли го сравняваш?
Расате не ми беше интересен на времето, не го познавам много. Ама правеше същите изпълнения като "възрожденци". Лично съм бил на протест, и тия от БНС се намъкват неканени, политизират го, веят хоругвите си, и го обезсмислят. Да изглежда, все едно те са го организирали. Много долно беше. Като без да искам се озова сред тях и ме снимат, и после колегите ме спукват от бъзик.
 
Не мога да повярвам, че водите спор за тези хлебарки. Явно нямате много работа.
Ми искат да ни управляват. Рашките тъй си създадоха диктатор, после емигрират за да не отидат на фронта.
 
Ми искат да ни управляват. Рашките тъй си създадоха диктатор, после емигрират за да не отидат на фронта.
Ще ни управляват онези работи. Не се филмирайте, тези са поредните клоуни в политиката. Може да си сигурен, че този няма как да вземе каквото и да е, освен дедовия отзад. За това са такива шумни и скандални, защото да нищо, като малките лаещи пинчери. ;)
 
Не. От службите е. Не прочете ли, че е завършил Национална Сигурност във Варна?

А иначе жълтопаветните умнокрасиви олигофрени тротинеткаджии са толкова нелепи. Със сигурност повече от него.
не съм от службите , но имам техните познания , докато ти си един лайномет само. Не се заяждай с мен щото не е здравословно! Предупредих те! Миналия път сам ми писа да си изтрием коментарите в темата за домейна , да не заревеш пак да трием нещо?
 

А, между другото - това е абсолютно същата хартийка, или поне произлиза от същия файл :D

Има специфичен тайпсетинг дето трябва да положиш старание да го дублираш, демек или е от същото заведение (95% вероятност), или някой шебек разпространява файлчето и инструктира олигофрените да си го принтират :) Плюс малък процент някой фотошопаджия да го маца.

ТЛДР: Иване, за втори път си глупав неска.

ПП: Виж пак на Блинки създадох работа заради тебе...
 
ПП: Виж пак на Блинки създадох работа заради тебе...
Ко си създал?
Виж, аз само ви нося цитати. Може да са фейк.
Викай идиот на който ги е писал, не на мене.
Нали си ДПС, що се тригерваш?
 
А, между другото - това е абсолютно същата хартийка, или поне произлиза от същия файл :D

Има специфичен тайпсетинг дето трябва да положиш старание да го дублираш, демек или е от същото заведение (95% вероятност), или някой шебек разпространява файлчето и инструктира олигофрените да си го принтират :) Плюс малък процент някой фотошопаджия да го маца.

Тва е същото заведение, просто надписа е преместен вътре.
 
  • Like
Реакции: Vbb

Горе