Какво мислите за партия Възраждане

IMG_20230618_113617.jpg

Vbb, а ти къде се изгуби? Очаквах като порядъчен клоун да се явиш с плюене като Цомчо. И все пак с познанията от службите плюенето да е като на камила...Скоро пак ще те поканя.
 
За да кажеш "Имам техните познания" за хората от службите... трябва изобщо да си нямаш представа за какви познания става въпрос. Отделно - те много харесват точно такива като нашия приятел vbb. Според мен е на няколко поста в този форум от това да си спечели няколко обвинения. Предполагам ще се оправи, защото дава вид на олигарх с дълбоки връзки сред мутри, прокуратура, служби и т.н. Но за мен не би било шега работа. Примерно някой обиден и/или заплашен от него да го даде на същите тия служби. Да го проучат. Пък и да го привикат. Пък и малко обяснения да попише.

Горе някъде мернах, че някой питаше как да се справим с лигавата и надрусана младеж без казарма. Разбира се - с образование. Проблемът не е, че няма казарма. Проблемът е, че образованието е на изключително ниско ниво. А доколкото знам - има си армия, търсят си професионалисти - който иска - винаги може да стане войник. И то не такъв, който ще мие с четка за зъби лайната на другите по пода на тоалетната или ще му надуват гъза с помпа докато не се пръсне, както беше едно време, а истински, професионален войник.

Глупостите, че се става мъж в казармата не смятам да ги коментирам.
 
За да кажеш "Имам техните познания" за хората от службите... трябва изобщо да си нямаш представа за какви познания става въпрос. Отделно - те много харесват точно такива като нашия приятел vbb. Според мен е на няколко поста в този форум от това да си спечели няколко обвинения. Предполагам ще се оправи, защото дава вид на олигарх с дълбоки връзки сред мутри, прокуратура, служби и т.н. Но за мен не би било шега работа. Примерно някой обиден и/или заплашен от него да го даде на същите тия служби. Да го проучат. Пък и да го привикат. Пък и малко обяснения да попише. Горе някъде мернах, че някой питаше как да се справим с лигавата и надрусана младеж без казарма. Разбира се - с образование. Проблемът не е, че няма казарма. Проблемът е, че образованието е на изключително ниско ниво. А доколкото знам - има си армия, търсят си професионалисти - който иска - винаги може да стане войник. И то не такъв, който ще мие с четка за зъби лайната на другите по пода на тоалетната или ще му надуват гъза с помпа докато не се пръсне, както беше едно време, а истински, професионален войник. Глупостите, че се става мъж в казармата не смятам да ги коментирам.
Точно вчера излезе информация за някакъв бачкатор се скарал с колегата си и направил същата мизерия. Във Варна май. На такъв дебил в затвора и клизми всеки ден доживот!
 
За да кажеш "Имам техните познания" за хората от службите... трябва изобщо да си нямаш представа за какви познания става въпрос. Отделно - те много харесват точно такива като нашия приятел vbb. Според мен е на няколко поста в този форум от това да си спечели няколко обвинения. Предполагам ще се оправи, защото дава вид на олигарх с дълбоки връзки сред мутри, прокуратура, служби и т.н. Но за мен не би било шега работа. Примерно някой обиден и/или заплашен от него да го даде на същите тия служби. Да го проучат. Пък и да го привикат. Пък и малко обяснения да попише.
Ей Тиняк... ти още ли продължаваш да ме дразниш?
 
Теб все някой те дразни. Само защото не е съгласен с теб. Ти сигурно ставаш и почваш да се дразниш. До обяд на себе си, след това на целия останал свят. Просто ми стана любопитно и ама хич не ми е цел да те дразня. Завършил си Национална Сигурност. Е и? Аз съм завършил Международна Сигурност. И съм доктор по подобна материя. Я сега кажи какво визираш с "имам техните познания"? Кои служби визираш? НСО, ДАНС, ДАР, МВР, ДАТО? Коя дейност визираш? Разузнаване, контраразузнаване, техническа обезпеченост, охрана? Кой отдел? Аналитичен, на терен, извън страната, технически, охранителен? Кои умения? Снайперист ли си? С боеприпаси може ли да боравиш? С взривни вещества? Вербовчик ли си? Кадровик? Шпионин? Агент? Сътрудник? Кои точно умения визираш? Просто ми е интересно.
 
Теб все някой те дразни. Само защото не е съгласен с теб. Ти сигурно ставаш и почваш да се дразниш. До обяд на себе си, след това на целия останал свят. Просто ми стана любопитно и ама хич не ми е цел да те дразня. Завършил си Национална Сигурност. Е и? Аз съм завършил Международна Сигурност. И съм доктор по подобна материя. Я сега кажи какво визираш с "имам техните познания"? Кои служби визираш? НСО, ДАНС, ДАР, МВР, ДАТО? Коя дейност визираш? Разузнаване, контраразузнаване, техническа обезпеченост, охрана? Кой отдел? Аналитичен, на терен, извън страната, технически, охранителен? Кои умения? Снайперист ли си? С боеприпаси може ли да боравиш? С взривни вещества? Вербовчик ли си? Кадровик? Шпионин? Агент? Сътрудник? Кои точно умения визираш? Просто ми е интересно.
с идиоти не ми се спори и спри да ме дразниш да не се оплакваш после тиньо
 
Теб все някой те дразни. Само защото не е съгласен с теб. Ти сигурно ставаш и почваш да се дразниш. До обяд на себе си, след това на целия останал свят. Просто ми стана любопитно и ама хич не ми е цел да те дразня. Завършил си Национална Сигурност. Е и? Аз съм завършил Международна Сигурност. И съм доктор по подобна материя. Я сега кажи какво визираш с "имам техните познания"? Кои служби визираш? НСО, ДАНС, ДАР, МВР, ДАТО? Коя дейност визираш? Разузнаване, контраразузнаване, техническа обезпеченост, охрана? Кой отдел? Аналитичен, на терен, извън страната, технически, охранителен? Кои умения? Снайперист ли си? С боеприпаси може ли да боравиш? С взривни вещества? Вербовчик ли си? Кадровик? Шпионин? Агент? Сътрудник? Кои точно умения визираш? Просто ми е интересно.
Да, после дразни околните, след това дразни и половите си органи и така, при него без дразнение живота не протича добре. Но майната му, сигурно и много си го отнася, за което трябва да му прощаваме някакви излияния тук.
 
Да, после дразни околните, след това дразни и половите си органи и така, при него без дразнение живота не протича добре. Но майната му, сигурно и много си го отнася, за което трябва да му прощаваме някакви излияния тук.
тоя цървул СмартБизнес ми има зъб щото му разкрих измамните схеми , уж се разбрахме на ЛС , обаче като гледам пак си търси белята... който се е заял с мен добро не е видял ! Да си го знае за вбъдеще! Колкото по далеч от мен толкова по спокойно ще живее. Като гледам не му е уврял акъла още...
 
тоя цървул СмартБизнес ми има зъб щото му разкрих измамните схеми , уж се разбрахме на ЛС , обаче като гледам пак си търси белята... който се е заял с мен добро не е видял ! Да си го знае за вбъдеще! Колкото по далеч от мен толкова по спокойно ще живее. Като гледам не му е уврял акъла още...
Сега е момента, разкажи на простолюдието
 
Само за протокола. Не си ми разкрил "измамните схеми", защото аз такива нямам. Извади ми личната информация от Търговския Регистър, което си е доста долно и по принцип май и забранено според правилата на форума. Не че се крия (иначе нямаше да споделя информация, която те доведе до тях) ама не съм предполагал, че в този форум ще има човек, който да направи такова нещо и да ми развява име, адрес, егн.... Между другото ТОГАВА така и не разбрах с какво точно те издразних да го направиш. Нито съм те обиждал, нито сме се карали нещо... май пак спорихме за нещо. Но сега вече разбирам.
 
Само за протокола. Не си ми разкрил "измамните схеми", защото аз такива нямам. Извади ми личната информация от Търговския Регистър, което си е доста долно и по принцип май и забранено според правилата на форума. Не че се крия (иначе нямаше да споделя информация, която те доведе до тях) ама не съм предполагал, че в този форум ще има човек, който да направи такова нещо и да ми развява име, адрес, егн.... Между другото ТОГАВА така и не разбрах с какво точно те издразних да го направиш. Нито съм те обиждал, нито сме се карали нещо... май пак спорихме за нещо. Но сега вече разбирам.
информацията от ТР е обществено достъпна и не е тайна за никой. Щом си се засегнал с ваденето на информацията значи има какво да криеш. Тогава ти ми писа на ЛС и се разбрахме да си изтрия постовете... в момента ме караш да съжалявам за това , че ги изтрих. Но пък си имам архив и мога да ги пусна наново.
 
Сега е момента, разкажи на простолюдието
Човекът е от много време тук и не се слави със схеми. Няма нищо за споделяне. Ваденето на информация от ТР не знам с какво точно говори за това дали е схемаджия или не. Освен, ако не си като Мез, така ли беше този изрод, с 20 фирми. :)
 
Ами по твоята логика - я си кажи тогава твоите три имена, ЕГН, адрес, фирми, печалби и т.н.

И пак по твоята логика - ако не го направиш, значи има какво да криеш. И правиш някакви "измамни схеми".

$INeed$, ама разбира се, че не правя никакви "измамни схеми". От 15 години си скъсвам гъза като предприемач, имам десетки бизнеси, фирми и т.н. и никой никога не ме е обвинявал, че съм измамник.​

 
Човекът е от много време тук и не се слави със схеми. Няма нищо за споделяне. Ваденето на информация от ТР не знам с какво точно говори за това дали е схемаджия или не. Освен, ако не си като Мез, така ли беше този изрод, с 20 фирми. :)
Ваденето на данни от ТР също не е престъпление и публикуването им тук Той това се опитва да каже , че било нарушение на правилата , ама се е объркал нещо. Това , че е от много време тук не е никакъв фактор за честност , като му прегледаш постовете назад във времето ще разбереш за какво говоря. Освен това човек се променя за часове щом му се отдаде възможност да прасне някой
 
Ами по твоята логика - я си кажи тогава твоите три имена, ЕГН, адрес, фирми, печалби и т.н.

И пак по твоята логика - ако не го направиш, значи има какво да криеш. И правиш някакви "измамни схеми".
не бе ид*от .... като си толкова вещ намери ги сам нали си много кадърен? Освен това аз съм се отчел където трябва пред НАП , НОИ и на още няколко места, а ти имаш ли разрешение от комисията по лични данни за да ми искаш такова нещо?
 
Човекът е от много време тук и не се слави със схеми. Няма нищо за споделяне. Ваденето на информация от ТР не знам с какво точно говори за това дали е схемаджия или не. Освен, ако не си като Мез, така ли беше този изрод, с 20 фирми. :)
С човека сме тук от горе-долу от едно и също време. Да си чул нещо за мене? : ) Идеята ми е, ако има нещо да се казва - да се казва! :) Ако ще са само димки няма нужда от това
 
С човека сме тук от горе-долу от едно и също време. Да си чул нещо за мене? : ) Идеята ми е, ако има нещо да се казва - да се казва! :) Ако ще са само димки няма нужда от това
Не съм, и за теб не мога да твърдя каквото и да е криво. Според мен няма. Схемите лесно стигат до теми тук. Виждал съм го многократно. ;)
 

Горе