Какво мислите за партия Възраждане

Ваденето на данни от ТР също не е престъпление и публикуването им тук Той това се опитва да каже , че било нарушение на правилата , ама се е объркал нещо. Това , че е от много време тук не е никакъв фактор за честност , като му прегледаш постовете назад във времето ще разбереш за какво говоря. Освен това човек се променя за часове щом му се отдаде възможност да прасне някой

Приятел, ти май не разбираш. Хем си ми видял информацията, фирмите... всичко. Аз ли ще тръгна да "праскам" някой от този форум за 100, 1000 или 10 000 лева? Като ми прегледаш рейтинга на сделките, които съм направил тук, със сигурност ще останеш с впечатлението, че съм мега измамник и "праскач" :)
 
Приятел, ти май не разбираш. Хем си ми видял информацията, фирмите... всичко. Аз ли ще тръгна да "праскам" някой от този форум за 100, 1000 или 10 000 лева? Като ми прегледаш рейтинга на сделките, които съм направил тук, със сигурност ще останеш с впечатлението, че съм мега измамник и "праскач" :)
аз говоря теоретично , не съм те обвинил , но подхождам към всеки с презумцията за виновност до доказване на противното. Чудя се откъде се пръкна в тази тема след като спрях да се занимавам с теб след размяната на ЛС с теб преди време. Очевадно е , че търсиш конфликт с мен , но както казах сгрешил си човека...
 
аз говоря теоретично , не съм те обвинил , но подхождам към всеки с презумцията за виновност до доказване на противното. Чудя се откъде се пръкна в тази тема след като спрях да се занимавам с теб след размяната на ЛС с теб преди време. Очевадно е , че търсиш конфликт с мен , но както казах сгрешил си човека...
Това ти е проблемът. Не се прави така. Грешно е и меко казано грозно. А всеки, който търси конфликт, с теб или по принцип, има сериозни проблеми или живота му съксва яко, не, че не е едно и също де.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Това ти е проблемът. Не се прави така. Грешно е и меко казано грозно. А всеки, който търси конфликт, с теб или по принцип, има сериозни проблеми или живота му съксва яко, не, че не е едно и също де.
ти ако си забелязал от известно време с теб спряхме да се псуваме и да се дразним един друг.
 
ти ако си забелязал от известно време с теб спряхме да се псуваме и да се дразним един друг.
Да, така е. Отдавам го на факта, че прекалихме по едно време и вече знаем кой до какво може да стигне. А и за някои неща доста ни се мачват мненията, което пак би могло да ми възпира, не че тая каквито и да е лоши чувства. ;)
 
  • Like
Реакции: Vbb
1687464506575.png
 
Да, така е. Отдавам го на факта, че прекалихме по едно време и вече знаем кой до какво може да стигне. А и за някои неща доста ни се мачват мненията, което пак би могло да ми възпира, не че тая каквито и да е лоши чувства. ;)
Сватба
 
Ххаха, ето това вече е по темата за Възраждане. :D

Ей това е по-притеснително иначе:

Виж файлът 29436

Дано да са само читателите на Фокус.
Щом сте се разбрали, аз лично като предпочитам мир :D Впрочем дано по-често се случва. ;)
 
Ххаха, ето това вече е по темата за Възраждане. :D

Ей това е по-притеснително иначе:

Виж файлът 29436

Дано да са само читателите на Фокус.
Фокус са тоалетна хартия, не знам защо ги отваряш дори. Скоро ще паднат на нивото на кенефите на Белото.
 
По-времето на френската революция са фърчали от 400 до 450 глави седмично, ако искаме т'ва да я подкарваме както продължаваме.
 
Аз искам да видя цица първо кат на Д'арк и тогава ще скачам в боя, иначе не!

Жана Д'арк е плоска.

Вероятно имаш предвид Свободата от картината на Делакроа.
 
Жана Д'арк е плоска.

Вероятно имаш предвид Свободата от картината на Делакроа.
Да, това имах предвид. Деба, научих нещо от теб днеска!

Capture_of_Jeanne_by_Dillens.jpg
 
Ко стана с тая тема?
бдя над темата и те чЕхах да се включиш да те те правя на гЪз и се радвам , че се включи О... любов моя :)
 
Откога ви разправям, че тоя форум стана тийн зона. Жалко, че не може да псуваме.
 

Горе