Какво мислите за партия Възраждане

Българският не ми е майчин език. Въпреки това се старая. Ако, пак не си доволен, не знам.
Може и да съм бил суров, извинявай. Какъв си по националност?
 
Инак съвети от полу-грамотни чиляци не приемам.
Най-бедния, в най-бедната и корумпирана страна в Еропа, с всекидневно намаляваща популация, и намалящо IQ на учениците, му е смешно. Верно е смешно. Ама май не.
 
Най-бедния, в най-бедната и корумпирана страна в Еропа, с всекидневно намаляваща популация, и намалящо IQ на учениците, му е смешно. Верно е смешно. Ама май не.
Смешно е някой неграмотник да го казва. Заеби, няма да се разберем.
Бъди здрав.
 
Дай Боже. Силно се надявам на поне 2-3 големи. ;)

Виждаме ги възрожденците.....скоро ще лъснат още "патриоти" с имоти....изчакваме....вече сме го гледали това. ;)
и според теб Възрожденци трябва да сме бедни безимотни ли????
 
Смешно е някой неграмотник да го казва. Заеби, няма да се разберем.
Бъди здрав.
Накратко, говоря 4 езика. Живял съм 5 години в чужбина, върнах се за да си плащам данъците тук. Клел съм се се за тая страна. Писал съм доста статии за вестници, които се публикуваха. Пра дядо ми има паметник в Гърция, издигнат от българската армия. Благодаря, че ме наричаш неграмотник, ще се старая да пиша по грамотно след полунощ на 3 ракии.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Накратко, говоря 4 езика. Живял съм 5 години в чужбина, върнах се за да си пкащам данъците тук. Клел съм се се за тая страна. Писал съм доста статии за вестници, които се публикуваха. Пра дядо ми има паметник в Гърция, издигнат от българската армия. Благодаря, че ме наричаш неграмотник, ще се старая да пиша по грамотно след полунощ на 3 ракии.
умря ли циганката която те хвалеше? Това, че имаш образование и говориш 4 езика по никакъв начин не те прави умен и нормален човек. Всичко опира до манталитета. Образованието ти дава просто едни знания които може да ползваш професионално, но не ти дава мисловен процес когато става дума за медийна манипулация която сигурен съм , че ти се поддаваш. Какво общо има прадядо ти с паметника в Гърция с теб незнам, освен , че ти е рода. За съжаление роднините не може да си ги избираш. Колкото до публикациите във вестниците ... гледам и се чудя да се смея ли да плача ли! Григор Лилов е най пресния пример за невероятен тъпунгер пишещ в медиите който грам понятие си няма от нищо.
 
IT-тата спреха да се борят с/у "МАФИЯТА" (Герб, ДПС) напоследък... що ли? 🤭

Вече само мемета с/у Възраждане им спускат и наште шерват ли шерват горките... 😄
 
  • Like
Реакции: Vbb
IT-тата спреха да се борят с/у "МАФИЯТА" (Герб, ДПС) напоследък... що ли? 🤭

Вече само мемета с/у Възраждане им спускат и наште шерват ли шерват горките... 😄
Щот са продажни задници :D Възраждане дори и не искам да ги коментирам...
 
IT-тата спреха да се борят с/у "МАФИЯТА" (Герб, ДПС) напоследък... що ли? 🤭

Вече само мемета с/у Възраждане им спускат и наште шерват ли шерват горките... 😄
в devBG направо ги е срам да си кажат , че са гласували за ППДБ вече
 
Накратко, говоря 4 езика. Живял съм 5 години в чужбина, върнах се за да си плащам данъците тук. Клел съм се се за тая страна. Писал съм доста статии за вестници, които се публикуваха. Пра дядо ми има паметник в Гърция, издигнат от българската армия. Благодаря, че ме наричаш неграмотник, ще се старая да пиша по грамотно след полунощ на 3 ракии.
Ако имаш някоя обща история с България и аз не знам, бих се извинил. Не знам личната история на всеки. Ако чувстваш България като твоя родина, бих само адмирирал и се извинявам за думите, които съм казал.
 
Последно редактирано:
Ако имаш някоя обща история с България и аз не знам, бих се извинил. Не знам личната история на всеки. Ако чувстваш България като твоя родина бих само адмирирал и се извинявам за думите, които съм казал.
Няма нищо :) жив и здрав. Щеше ми се да не съдеха хората по дрехите. Но на Балканите е така. Свиква се, но трудно се примирява човек. Пак казвам, да не задълбаваме в правописа и дребните детайли. Има къде по важни неща за решаване в страната. Лека нощ от мен.
 
и според теб Възрожденци трябва да сме бедни безимотни ли????
Ама вие от възраждането ли сте. Шок и ужас.

Нека си имат имоти, ама те ще са само за политиците, за поддръжниците знаеш какво има за тях, да не влизам в подробности. ;) Това, което и другите партии дават на привържениците си. ;)
 
Ама вие от възраждането ли сте. Шок и ужас.

Нека си имат имоти, ама те ще са само за политиците, за поддръжниците знаеш какво има за тях, да не влизам в подробности. ;) Това, което и другите партии дават на привържениците си. ;)
всъщност си доста далеч от истината. Какви политици кви 5 лв.... аз беден подръжник на Възраждане не познавам. Обикновенно успешните хора са богати с малки изключения ( изгубили богатството си поради причини от интимен характер с влюбване и разоряване )
 
всъщност си доста далеч от истината. Какви политици кви 5 лв.... аз беден подръжник на Възраждане не познавам. Обикновенно успешните хора са богати с малки изключения ( изгубили богатството си поради причини от интимен характер с влюбване и разоряване )
Аз пък познавам такива дето ги ползват за черноработници....за безредици и идиотщини. Да пишат глупости по интернет, абе жалка работа. ;)
 
Аз пък познавам такива дето ги ползват за черноработници....за безредици и идиотщини. Да пишат глупости по интернет, абе жалка работа. ;)
и сутринта като се събуди двата пръста в контакта бяха нали :)
 
Ще има война с Русия вика.
Aбсолютно е реално това, за съжаление.
Още по за съжаление, Копейкин излъга последната надежда на народа, да уцели на свестен политик. Част от досегашното котило е, и вече почнаха да им лъсват далаверите, задето играят с досегашните.
 
Aбсолютно е реално това, за съжаление.
Още по за съжаление, Копейкин излъга последната надежда на народа, да уцели на свестен политик. Част от досегашното котило е, и вече почнаха да им лъсват далаверите, задето играят с досегашните.
я ... специалистът по войни и нападения Иван Киров изпълзя от дупката отново...
 
IT-тата спреха да се борят с/у "МАФИЯТА" (Герб, ДПС) напоследък... що ли? 🤭

Вече само мемета с/у Възраждане им спускат и наште шерват ли шерват горките... 😄
Да, добре си забелязал. Това е така, защото в момента те правят цирковете.
Чакай да почнат тия тикви да управляват, ще има нов тренд при меметата.
 
възраждане.jpg
 

Горе