Какво мислите за рекламата на Handy

От: Какво мислите за рекламата на Handy

По-скоро подигравка е думата за мен.. Като цяло пародийните реклами на Хенди не ми допадат, всъщност много малко са рекламите, които ми харесват. Дори в момента единствено се сещам за Фрутели - песеничката не е дразнеща, напротив даже ми е приятна, фейчки, едно-друго има поне капка замисъл според мен, но определено не е топ реклама. Наистина нивото на рекламите ни е ужасяващо.
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

Подигравка е - толкова са тъпи, че не могат да измислят една свястна реклама. Навремето, преди около 9-10 години, имаше една реклама на кренвирши Браво с пълнеж - само тя ми харесваше. Иначе сега рекламите са пълна безсмислица.
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

Мисля, че и да ми подаряват нещо, няма да го взема. Аз по принцип мразя рекламите, ама такава пошла селения май няма никъде.
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

в бизнеса няма скрупули. щом чалгата и селянията продава, не виждам защо упреквате създателите на тази реклама - вършат си работата. каквото търсенето - такова и предлагането. Ако не нарушава никакви закони не виждам какъв е проблема. Иначе искаме безплатна телевизия, социални мрежи и т.н. но мразим рекламите. Ами откъде аджеба да се издържат?
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

Ето такива забавни реклами стават. Нашите не могат да измислят нищо интересно.
[video=youtube;VcSBO8YAnTQ]https://www.youtube.com/watch?v=VcSBO8YAnTQ[/video]
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

много е зле рекламата им ... не знам май си търсят само клиенти малоумници ...
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

Ето и една от мен :)

[video=youtube;2fsoL_aLAAY]https://www.youtube.com/watch?v=2fsoL_aLAAY[/video]
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

Разчитат на простотията, но като гледам коментари за рекламите им, повечето хора ги харесват, явно имат успех.
 
Re: От: Какво мислите за рекламата на Handy

в бизнеса няма скрупули. щом чалгата и селянията продава, не виждам защо упреквате създателите на тази реклама - вършат си работата. каквото търсенето - такова и предлагането. Ако не нарушава никакви закони не виждам какъв е проблема. Иначе искаме безплатна телевизия, социални мрежи и т.н. но мразим рекламите. Ами откъде аджеба да се издържат?

Има скрупули... някой граници не е хубаво да се прекрачват , но при тази реклама не мисля че са прекрачени
 
От: Re: От: Какво мислите за рекламата на Handy

Има скрупули... някой граници не е хубаво да се прекрачват , но при тази реклама не мисля че са прекрачени

Скрупули няма, по-скоро някои закони ги контролират и ограничават донякъде :)
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

Търсели са скандала още при направата на рекламата. Когато има намек за обида към национални герои е гаранция, че в един момент това ще влезе за дискусия в медиите. Дори и рекламата да бъде свалена от ефир, тя вече ще е свършила своята работа.
Изненадва ме, че още не е свалена. Все пак мисля, че това ще се случи.
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

хенди са с най загубените реклами напоследък
 
От: Re: От: Какво мислите за рекламата на Handy

Има скрупули... някой граници не е хубаво да се прекрачват , но при тази реклама не мисля че са прекрачени

имам предвид, че моралните норми са доста изкривени и всеки се опитва да продаде продукта си. Пример: чалгата. и какви са скрупулите там, показваш си ц*ците, мъже се обличат като жени само и само да ги забележат. Даже преди дни се коментираше рекламата на Godaddy, където продукта се води сериозен и така нататък, но.. примери мнооого. Всеки сам си решава какъв имидж да си изгради, но в последно време светът толкова се е извартил, че се търси пошлото, сканадлното и това за съжаление продава и то доста.
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

Само да ви поправя леко в рекламата се казва "Хан Кубрат" .. следващото "Давай ханко..." създава илюзията за "Ханку Брат"
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

Голяма селяния, но за жалост това продава в България.
Е вижте рекламата на Булка...................
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

Голяма селяния, но за жалост това продава в България.
Е вижте рекламата на Булка...................
Това пък е върха на простотията. Сигурно не може да се измисли нещо по-тъпо.
 
От: Какво мислите за рекламата на Handy

В съвремения свят има рекламна слепота и едва 2-3% от рекламите се открояват от останалите.

Щом в този форум се дискутира тази реклама значи е постигнала целта си и е от онези 2-3% които се забелязват.
 

Горе